Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 132

Thursday, 27.01.2011, 19:03

Autor: Szybki Lopez

zmiany

Tu spamowac troszeczkę mozna to sobie pospamuje

Thursday, 27.01.2011, 11:56

Autor: Szybki Lopez

CZAR -1 Latanie

To analogicznie i w 2 stronę Bo są tacy co tego nielota jednak szkolą ...

Tuesday, 25.01.2011, 19:52

Autor: Szybki Lopez

Niektywni gracze, ich konta i osady.

Cytat wypowiedzi "krzyko13" I tak nie wykasują tych nieaktywnych graczy bo by się okazało że z 38 000 graczy zostało by kilka tysięcy Chyba kilkadziesiąt

Tuesday, 25.01.2011, 16:55

Autor: Szybki Lopez

Bojkot Premki

Całkowicie związane z tematem :> Chyba Ci sie wątki pomylily ?

Tuesday, 25.01.2011, 00:39

Autor: Szybki Lopez

Zestawy w zbrojowni

No ja tez tego nie rozumiem , nic nowego nie wprowadza ...

Tuesday, 25.01.2011, 00:37

Autor: Szybki Lopez

Bojkot Premki

Cytat wypowiedzi "Daimon Frey" rezygnować z premki STANOWCZO NIE - pokażmy że nas stać na grę ale nie w takiej wersji w jakiej jest. Pokazac że nas stać ? Tylko wtedy gdy nikt albo wszyscy nie wykupią premki i to nie przez miesiąc ale do czasu zainteresowania administracji ! Można oczywiście pisac i pleść bzdury , my nic z tego nie mamy !

Tuesday, 25.01.2011, 00:13

Autor: Szybki Lopez

Bojkot Premki

Dobrze ale to ma być nasz wspólny atak na Administracje ! Nie że ktoś wymieknie albo posli że nie warto.. Może umówmy się że nie kupujemy premki i nie atakujemu czy oblegamy się ? POPROSTU LOGUJEMY SIĘ RAZ CZY DWA DZIENNIE ale nie gramy jak wcześniej ? Czy ktoś jest w stanie takei cos postanowić ?

Tuesday, 25.01.2011, 00:03

Autor: Szybki Lopez

Event

Dropiło wybranym bo mieli farta , dropiło o określonych godzinach bo znowu mieli farta i tyle .. Z eventem mamy szanse coś zdobyć, bez eventu ludzie grają dwa lata i nigdy nie widzieli np. sygnetu na oczy ...

Monday, 24.01.2011, 23:40

Autor: Szybki Lopez

Event

Cytat wypowiedzi "MW12345" Chcieli eventu to dostali. Nadal mało. Opanujcie się bo aż się cofa od waszych wiecznych stęków. Kolejny raz przyznaje racje Ludzie skoro ewent wam nic nie dał to dlaczego ma go nie być ?

Monday, 24.01.2011, 20:41

Autor: Szybki Lopez

Bojkot Premki

Cytat wypowiedzi "ENGY" A co do oblegów: moje zdanie jest takie że skoro jedni chcą a inni nie to dlaczego nie dać wyboru graczom czyli mogliby mieć jeden wybór na grę: z oblami lub bez. Klikając wersję bez - nie można byłoby założyć obla na nich ale również oni nie mogliby uczestniczyć w żadnych oblegach. A dla tych wybierających grę z oblegami sytuacja teraźniejsza. Czyli da się to rozwiązać oczywiście taką decyzje można byłoby podjąć powiedzmy raz na całą grę. Co to daje ?? A to że są gracze...

Monday, 24.01.2011, 19:28

Autor: Szybki Lopez

Kupie zwoj PDM - kupione prosze zamknac temat

Masz teraz na aukcji , na te chwile w cenie 160 PH Bany gwarantowane :>

Monday, 24.01.2011, 19:18

Autor: Szybki Lopez

Bojkot Premki

No niestety .. Pewno że popieram ale co to zmieni ...

Monday, 24.01.2011, 11:17

Autor: Szybki Lopez

AUKCJE - cena minimalna

Proste i logiczne rozwiązanie , ZA!

Sunday, 23.01.2011, 22:11

Autor: Szybki Lopez

Zbroje i nie tylko

Amulet wystaw za 4k i też zejdzie ..

Sunday, 23.01.2011, 16:33

Autor: Szybki Lopez

Event

Przypominamy Administracji nasza wspólna prośbę W związku z małym zasiedleniem serwerów przez graczy , prosimy o więcej atrakcji w grze jakimi sa np. Eventy ! Prosimy o Event raz w miesiącu trwający przynajmniej 1 dzień ! Każdy kto przyłącza się do prośby niech się wpisze

Sunday, 23.01.2011, 14:12

Autor: DABUS

Nowy Serwer

Cytat wypowiedzi "Golem" ja jestem również za 3 serwerem ale z małymi zmianami. Pisałem już wcześniej o jednostkach wodnych czyli jakieś statki okręty łodzie podwodne, skoro ta gra się nazywa czas wojny to przecież w wojnach brały udział również jednostki pływające Pomysł super , ale Golem naszej administracji zbudowanie takiego Patcha zajmie kilkanaście lat

Sunday, 23.01.2011, 12:30

Autor: DABUS

Nowy Serwer

Cytat Ja niestety ale nie mam takich zdolności jak ty żeby rekordy bić ale tak patrząc po twoich wypowiedziach to może na 8 postów w tym temacie raz powiedziałeś coś w temacie bo nie jest o kupnie na aukcjach jest tutaj rozmowa tylko chodzi o nowy serwer tak dla woli przypomnienia a z dobrej woli i z grzeczności Ci tylko na te Twoje smutne pytania odpowiadam Możesz napisać to po polsku ? Bo przeczytałem dwa razy i nie wiem o co Ci chodzi , rozumiem że chcesz coś przekazać ale nie wiesz jak to n...

Sunday, 23.01.2011, 12:17

Autor: DABUS

Nowy Serwer

Cytat Nie wiem co ty mogłeś porównywać T1 z T2 jak co do sprzedaży złomu jak tam serwer istnieje dłużej i jest więcej graczy w wyższych epokach i dla tego jest większe zapotrzebowanie .Dobrze że jeszcze cen nie porównujesz i nie chcesz kupować na T2 za taka samą cenę jak na T1 No tak faktycznie , serwer jak to napisałeś "jest dłużej" [cokolwiek to znaczy] i skoro tak to nie liczy się fakt że na T2 ciężej zdobyć PH >> Patrz o czym jest dyskusja bo sie gubisz strasznie w swoich wywodach .. Nikogo...

Sunday, 23.01.2011, 11:07

Autor: DABUS

Nowy Serwer

Kolejny mądrzejszy od radia Słyszał że gdzieś dzwonią ale nie wie w którym kościele Konto przejąłem na T1 w gwoli wyjaśnienia , co do systemu aukcyjnego to porównałem T1 Z T2 a nie jak było kiedyś do teraz . Na T1 każdy złom schodzi za minimum 1PH , na T2 złom bez dziur sie nie sprzedaje . Nowy gracz ma więc dużo trudniej bo musi sam zdobywać zwoje i wszystko co mu potrzebne .. Panimajesz ?