Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 307

Sunday, 07.10.2012, 00:39

Autor: karwek

Przyjmę konto T2 E3+ Anioł 30+

Cytat wypowiedzi "Beldor" EBO siedziałes tam tylko kilka godzin i skasowałeś konto ! http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=15489965&key=a9ebfc469f po co przyjmować konto jak sie wlacza kasacje to nie EBO skasował konto zabawne, że zarzucasz komuś kasację konta, ale na moją wiadomość z pytaniem o klan odpowiedzieliście 3 atakami z tego tez powodu nie chciałem wam zostawiac całkiem niezłych farm, wybacz Nie jestem typem osoby która chce cały dzień siedzieć i doglądać swoich armii, mimo m...

Thursday, 04.10.2012, 19:58

Autor: karwek

przyjmę konto na T2

Epoki 2-4, fajnie będzie jak wioski będą takie, że dałoby się cokolwiek wystawić do walki. Doświadczenie w grze mam spore

Wednesday, 03.10.2012, 14:06

Autor: karwek

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

jestem jakiś ślepy chyba, ale muszę o to zapytać: kiedyś punkty reputacji były pod doświadczeniem bohatera, zdobyłem sobie takie punkty(przykład: http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=msg&do…15479364&type=1), ale nie mogę znaleźć nigdzie ilości tych punktów Teraz, co dziwne, za nic ich znaleźć nie mogę,więc proszę o pomoc, przeszukałem już wszystkie możliwe opcje

Tuesday, 02.10.2012, 20:16

Autor: karwek

Moze czas na nowy serwer?

reklama mogłaby być możliwa do usunięca poprzez np wykupienie premium, znam grę w której dokładnie tak to funkcjonuje

Monday, 01.10.2012, 19:34

Autor: karwek

Moze czas na nowy serwer?

są i tacy, którzy wrócili sobie po cichu, sprawdzając od tyłu jak to wygląda i czy dużo zmian zaszło 1 epokę zrobiłbym w 4 dni, ale pobawię się tutaj trochę powiem szczerze, szału nie ma jak na te 2 lata mojej nieobecności. Dodano ekspedycje, ustroje, lekki balans i .... to tyle. Niezbyt dużo, zważając, że niektóre zmiany nastąpiły dopiero niedawno. Osobiście się strasznie dziwię administracji, że nie otwiera nowych serwerów co pół roku. Właśnie wtedy gra najwięcej osób, gra jest zdecydowanie na...

Monday, 01.03.2010, 18:55

Autor: karwek

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

oto część posta, którego wysłałem 14 stycznia, na pare dni przed końcem mojej gry Cytat co do rebalansu - dla obecnych piatoepokowcow bedzie chyba bardzo wazne, zeby koszt utrzymania byl obnizony proporcjonalnie, a nie w spoosb, ze ucinamy np saletre i wszystkie nasze zbudowane wioski szlag trafil z tego co słychać na forum, balans, nad którym tak długo pracowano, nie powala na nogi, całe szczęście, ze nie jest mi dane go oglądać Admini poczatkowo chcieli wprowadzic taki balans, żeby w koncu moż...

Thursday, 25.02.2010, 22:42

Autor: karwek

fenninr

ja swego czasu zrobilem 30 demonem bodajze 7 rajtarów + 3 husaria i AA minimum 200, ini minimum 350, inaczej szkoda probowac i modlic sie o 5 wilkow obroncow

Wednesday, 24.02.2010, 17:25

Autor: karwek

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

przyjmuję zakłady: ile bugów bedzie miał nowy patch? i jak szybko gracze zorientują się, że coś jest nie tak? gwarantowana nagroda: pomoc w skasowaniu konta, szybka i profesjonalna Auotrzy gry ją napisali, oni ją zmieniają ale żaden z nich nie gra i nie wie, co tak naprawdę się dzieje na serwerach, jak ludzie sobie radzą - bo po co? przecież zaraz przybiegną na forum, zaczną krzyczeć, chwilę się pomówi o zmianach, wspomni o Eventach i na jakąs chwilę znowu mamy spokój. Dziwi się ktoś, ze trzeba ...

Tuesday, 16.02.2010, 22:34

Autor: karwek

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

przy okazji wyłączcie opcje ataków, szpiegowania Baldr i wnw będą wniebowzięci może gdyby administracja grała w tą grę, to byłoby im nieco łatwiej - ale ciężko zmieniać coś, coś zna się tylko z teorii

Tuesday, 16.02.2010, 13:11

Autor: karwek

Ach ten Bodex ciag dalszy

Cytat wypowiedzi "Konrad" mogę wam wkleić wycinek jak w przypadku pablito, bo wyglądają podobnie, z tym że trochę bardziej nieregularne i o wiele bardziej rozrzucone. tyle chciałem usłyszeć włączał automat na 15 minut, wyłączał na godzine, i tak dalej - kiedys trafi. I to nie ejst zapychanie serwera requestami? jeden gracz robi 3%?! to ile pablito wtedy zrobił, że bana dożywotniego dostał? padł pomysł braku mozliwosci odswiezania przez Opere - genialny pomysł! ale... oooups.. w firefoxie jest c...

Thursday, 04.02.2010, 22:47

Autor: karwek

Boty - prawda czy fałsz??

a jak usnę na klawiszu f5? i bede tak klikał 2h, z czego po godzinie założę obla? to wtedy to jest legalne czy nie, i czy ja jestem botem czy nie? ze też musiałem isc na Automatykę, wszedzie automaty widzę... ja ciagle mam wrazenie, ze gracie w wersje alfa - tyle błędów, zmian to ja jeszcze w żadnej grze nie widziałem i niestety, szybko sie nie zmieni, bo zyski z TE sa na tyle małe, że szkoda poprawiac coś gdzieś, gdzie i tak cie zwyzywają za każdą zmianę - a wystarczyłoby czasami porozmawiać z ...

Thursday, 04.02.2010, 00:02

Autor: karwek

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

i tak oto juz koniec mojej walki po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, ze nie widze sensu tkwic dalej w tej grze złozyło sie na to wiele czynników, ktore skumulowały sie ciągu kilkudziesięciu minut spedzilem w tej grze 13 miesiecy, w tym 10 jako wlasciciel konta Palagrin z całym szacunkiem do graczy, ale z takim podejsciem administracji nie wrożę tej grze świetlanej przyszlosci zaraz pojdzie oficjalna wiadomosc do Thorgi ze oddalem konto dzieki wszystkim za wspolna zabawe AVE

Wednesday, 03.02.2010, 22:47

Autor: karwek

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

ktos mogłby napisać, ze walczymy tylko dla siebie o ten rebalans - ale niektorzy z Was pewnie beda kiedys w 5 i beda mieli ten sam problem co my teraz i im dluzej patrze na podejscie innych ludzi, tym bardziej uwazam, ze należałoby cofnac wszystkie rebalanse - problem zaczal sie w momencie, gdy powstawaly za duze armie piechurow - i to one byly pierwotną przyczyną wszystkich zmian w balansie

Wednesday, 03.02.2010, 21:26

Autor: karwek

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Cytat wypowiedzi "Galactica" Co do walki z 4 epoki no cóż widziałem lepsze walki, po prostu tutaj akurat nic nie było na kirasjerów. pochwal sie ja chetnie zobacze jaka armie trzeba postawic, zeby powalczyc z 4 epoka juz Ci pisalem, armia dyvida budowana jest od marca, a wiekszosc wiosek 4 epoki ludzie zaczeli budowac w czerwcu. Tak na marginesie - Krowa jest od 1,5 miesiaca w 6 epoce i juz ma lepsze wojsko niz ja w 5 - cos chyba jednak jest nie tak

Wednesday, 03.02.2010, 13:53

Autor: karwek

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

4 vs 5 tez wyglada przyzwoicie http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2d6278536a i niech mi ktos nie mowi, ze wioski w 5 sa slabo rozbudowane, bo lepszych armii od 2ch tu pokazanych na serwerze t1 jest najwyzej na palcach jednej reki po za tym wioska dyvida budowana jest niemalze od 10 miesiecy, wiec tez mi nikt nie wmowi, ze za krotko siedzimy w 5 ep

Tuesday, 02.02.2010, 13:13

Autor: karwek

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

ja wracając do zmiany upkeepu 5 epoki, podam prosty przykład klan A ma samych 5 epokowcow u siebie, Klan B ma jednego i swietnie rozwinieta 4 epoke. gracz z 5 epoki z klanu B zaklada obleg na gracza z klanu A, ktory w wiosce moze miec nawet 30 smigiel(~9k hp), ale do oblegu dołączają silne armie z 4 spoki w skladzie 150 rajtarow, 70 kirasow i 70 arkebuzerow(w sumie 520 arka) klan A chcialby kontrowac, ale nie bardzo ma czym, bo 5 epoka nie ma zupelnie wojska naziemnego, wiec rozbija swoje kontry...

Monday, 01.02.2010, 17:48

Autor: karwek

itemy itemy itemy..

mam podrozne, jak tylko bede mogl wystawic to wystawie

Monday, 01.02.2010, 13:41

Autor: karwek

itemy itemy itemy..

a moze byc pojutrze kolo 14? bo inaczej to sobie zapomne, chyba ze mi przypomnisz wieczorem, zebym na 36 wystawil