Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 1.000There are even more results, please redefine your search.

Wednesday, 29.08.2012, 07:54

Autor: Alien

wiosenna ulewa w pierścieniu już...

Zwój w pierścionku... rzekłbym "jedynie" w pierścionku. Wraz z wierceniem dziur potaniały one strasznie (narobiło się czarnych, lśniących i różnych innych pierścionków i to dosyć sporo), przez co cenę podbić może tylko i wyłącznie prefix Zwój swoje kosztuje - runy też, ale po wsadzeniu do zwykłego pierścionka cena już nieco spadła, a z tym patchem wszystko co bez prefixu poleciało w dół... Mniej więcej 15k za niego możesz dostać na tą chwilę.

Tuesday, 28.08.2012, 15:13

Autor: Alien

Pytanie o Terroryzm

Z tego co zauważyłem po dmg jednostek to jedynie podczas bombardowania.

Tuesday, 28.08.2012, 09:26

Autor: Alien

Wiosenna ulewa x2 lub inne ciekawe zwoje na 2 dziury ;)

Pytanie tylko - ile za wiosenkę? Dużo chętniej wolałbym pogromcę lub awatara ziemi

Sunday, 26.08.2012, 15:32

Autor: Alien

Balans Ustrojów E5 - E6

Grusia - opis ONZ: "Twoje wioski nie mogą być bombardowane." - gdzie tu pisze, że można mieć jedynie jedną wioskę? Nie ONZ, a terroryzm pozwala na posiadanie samej stolicy.

Friday, 24.08.2012, 08:56

Autor: Alien

Zapytanie o bonusy klasowe od demona

To nie jest bug. Bonus klasowy demona do AA zostaje dodany tylko do jednostek, które go posiadają niezależnie od wybranego przez gracza ustroju, czyli nie liczy się te +10 z Renesansu Da Vinci. Jedynie jednostki takie jak arkebuzer, janczar czy muszkieter w 4 erze otrzymają dodatkowe AA.

Wednesday, 22.08.2012, 13:05

Autor: Alien

wskrzeszenie bohatera

W wiosce posąg bohatera na 100% stoi, gdyż widać stosowny napis na screenie: "» Możliwość powołania i wskrzeszenia bohatera."

Thursday, 16.08.2012, 18:23

Autor: Alien

Pytanie odnośnie ustroju ONZ w 5E

By skutecznie bronić się przed nalotami w 4 erze to wystarczy, że wybierzesz ustrój który daje +10 do AA dla wszystkich jednostek (także tych, które takowego ataku nie posiadają) i postawisz z 300-400 rajtków... (a takich armii w 4 erze na chociażby t1 jest na pęczki.. nie wiem jak na t2, gdyż po prostu tam nie gram) i nic co lata nie ma szans bytu. Nawet i te 40 śmigłowców na aniołku w okolicach 40 lvla i bonusie +100 do hp spada w góra dwie tury. 5e dostaje teraz z wszystkich stron, nie dość, ...

Thursday, 16.08.2012, 13:05

Autor: Alien

Moze czas na nowy serwer?

Cytat wypowiedzi "Cocroach" czy do świąt dacie rade ? Teraz nasuwa się tylko pomocnicze pytanie - do których świąt, oraz w którym roku?

Thursday, 16.08.2012, 11:50

Autor: Alien

Opis Ustrojow Politycznych

5 era (współczesność): ONZ Twoje wioski nie mogą być bombardowane. komentarz: dosyć bezpieczny ustrój, można być pewnym, że nikt nie zniszczy Ci wiosek nalotami... za to brak jakichkolwiek innych bonusów. Komunizm Budowa jednostek nie kosztuje już żelaza. Utrzymanie jednostek w żelazie i ropie kosztuje jedynie połowę nominalnego utrzymania. komentarz: aktualnie chyba najlepszy z ustrojów 5 ery pomagający w zwiększeniu liczebności armii (czołgi, samochody) Terroryzm Wszystkie Twoje jednostki (naw...

Saturday, 11.08.2012, 15:56

Autor: Alien

Technokracja

A przypadkiem nie ma zmiany ustroju jako usługa "premium"? Zniesienie aktualnego ustroju politycznego Opcja umożliwia zniesienie wcześniej wybranego ustroju politycznego i daje możliwość ustanowienia nowego ustroju. Koszt: 90 dni premium (koszt zależny od epoki) Tak w przypadku 5 epoki...

Friday, 10.08.2012, 19:50

Autor: Alien

Technokracja

W opisie nie ma nic na ten temat, czyli można wywnioskować, że... nie.

Friday, 10.08.2012, 18:43

Autor: Alien

Piątek 10 Sierpnia - Ustroje Polityczne - i co z tym patchem ?

Od momentu wejścia patcha wydałem 6k ph i mam 27 sztuk biżu (3) tylko dzięki patchowi... w tym kilka sztuk czarnej i lśniącej. Ciekawi mnie tylko jak ja teraz zorganizuję do tego zwoje, masakra będzie po prostu

Friday, 10.08.2012, 18:42

Autor: Alien

Jak mogę wybudowac wiecej jednostek niz 5 w epoce 2??

Exp - t-rex 3/4.... drop - gaj druidów 1 (ginewra - tylko tu musisz mieć minimum z 70 AA i hero z przodu by bossa ubić), ewentualnie do dropu można dorzucić jeszcze wieżę kości 4 (seteh; AA 100+ i bez problemu dajesz radę )

Friday, 10.08.2012, 18:31

Autor: Alien

Jak mogę wybudowac wiecej jednostek niz 5 w epoce 2??

Tak jak D@nio napisał - musisz mieć konto premium, by móc zakolejkować więcej niż 5 jednostek.

Friday, 10.08.2012, 18:01

Autor: Alien

bron 2h 60ataku+ bez slotów

PPG mogę wystawić niemalże od razu... na ile chcesz?

Tuesday, 07.08.2012, 21:48

Autor: Alien

screen jednostek z epoki 6

Screeny są, lecz w odpowiednim do tego temacie: Budynki, Jednostki, Technologie (Epoki 1-5) W nazwie jest napisane, że to jedynie epoki 1-5, lecz jest tam też screen jednostek e6.

Tuesday, 07.08.2012, 21:42

Autor: Alien

armia

Hero + 10 dzieci mastodonta. Oczywiście full techy zalecane