Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 376

Saturday, 10.10.2009, 22:19

Autor: Awatar

Niszczenie/Palenie Wiosek - Ankieta

i tak mam już przechalapane więc mam tylko jedno pytanie. paris jaki nick masz w grze ???? My się, nie ukrywamy.... A może członkowie chaosu nie mają odwagi się ujawnić ??????......

Saturday, 10.10.2009, 21:01

Autor: Awatar

smieszne wiadmomosci od graczy z cw :D

Cytat wypowiedzi "karwek" Awatar - szkoda, że nie gram na jukatanie, ale na miejscu Chaosu nie dałbym Ci nawet wioseczki postawić. Dożywotnio na stolicy Mogę mody Otóż oni próbują jak mogą tylko widzisz taki mały myk. Jak oni mi wiochę spalą to ja sobie inną przejmę. Jaki finał będzie mi nic nie zrobią za to farm ubędzie karwek za długo tam w Mezopotami siedzisz W Jukatanie byś zdechł , po prostu

Saturday, 10.10.2009, 19:28

Autor: Awatar

Niszczenie/Palenie Wiosek - Ankieta

Cytat wypowiedzi "hamlet" propozycja Drastica brzmi najsensowniej ale nie skracac czasu niszczenia budynkow tak aby oblegi byly po o aby przejac i korzystac z wiochy a nie palic aby palic zawsze mzona oddac komus z zaprzyjaznionego klanu i jest szansa odbicia dla pierwotnego wlasciciela no i zablokowanie niszczenia budynkow w trakcie oblegu takze niezbyt mis ie poda (wg propozycji Drastica) powinno pozostac A o czym ja cały czas piszę ? Aaaaallleeee........ przeca chaos sobie werbuje nowych i k...

Saturday, 10.10.2009, 15:39

Autor: Awatar

Niszczenie/Palenie Wiosek - Ankieta

Cytat wypowiedzi "Daimon Frey" ANKIETA = UBOGA TA ANKIETA prosze o dodanie opcji PORZUĆ WIOSKE! to ten cytat miał być, sorry za pomyłkę wyżej. Duble pack za prywatę i multipost... //Lomnas

Saturday, 10.10.2009, 15:36

Autor: Awatar

Niszczenie/Palenie Wiosek - Ankieta

Cytat wypowiedzi "Lomnas" Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Nie ma możliwości dodania porzucania wiosek. Nie będziemy zmieniać 90% kodu gry. PS. Jak by była taka opcja możliwa to kazał bym Kruczemu także o niej napisać. Raczej nie będzie I chyba to jest jasne, a jak ktoś swój klan zdradzi i do chaosu przejdzie to nawet niech nie pokazuje potem że gra tak jak mu chaos każe Upssss..... wiem..... warna zaliczyłem. No trudno. Sprzedawczyków nie lubię

Thursday, 08.10.2009, 13:35

Autor: Awatar

Niszczenie/Palenie Wiosek - Ankieta

paris ma świetne pojęcie o programowaniu, a nie rozumie że każdy nawet najgłupszy element odwoływać się może do tysiąca punktów w innych miejscach kodu czyli że wszystko może wymagać zmiany tych tysięcy punktówe. A on sobie to tak ładnie policzył jak tu 90% to reszta tylko 10 %. Ok sorry bo mnie sposób rozumowania tego osobnika po prostu dobija

Thursday, 08.10.2009, 12:23

Autor: Awatar

smieszne wiadmomosci od graczy z cw :D

demonios nie wiem czy zauważyłeś że temat mnie dotyczy. Więc przepraszam ale kto jak nie osoba której temat dotyczy ma prawo się w nim wypowiadać ? A co może prawda w oczy zakłuła bo właśnie okazało się że chaos po prostu w żywe oczy kłamie i bez żadnego oporu pali wiochy ale równocześnie wielkie oburzenie okazują na innych którzy w ten sposób postępują ?......

Thursday, 08.10.2009, 12:17

Autor: Awatar

smieszne wiadmomosci od graczy z cw :D

Co do palenia to zapytam a co właśnie Akuma zrobił z pierwszo poziomową wioską którą przejął jutinowi ???..... I jeszcze bezczelnie powie że oni nie palą bezmyślnie wiosek i to jak widać przejmują słabiutkie... ech..... normalnie ta hipokryzja chaosu przerasta wszystko......

Thursday, 08.10.2009, 11:33

Autor: Awatar

smieszne wiadmomosci od graczy z cw :D

Cytat wypowiedzi "paris" Ty awatar jakiś dziwny jesteś !!! wszędzie weszysz teorie spiskową przeciw twej osobie i klanowi,jeżdzisz po nas jak świnia ryjem po korycie,a potem się dziwisz,ze was atakujemy i robimy wam złośliwości zabieracie wioski słabiutkim graczom i uważasz,ze to jest ok ??? a spróbuj kogoś silniejszego trafic ps.a wioski należały do tego gościa od kiedy pamiętam i dostał ją z powrotem ot tak poprostu no i żebyś się nie czepiał,ze palimy wszystko ps2.nawet nie wiesz ile mnie zd...

Thursday, 08.10.2009, 11:08

Autor: Awatar

smieszne wiadmomosci od graczy z cw :D

To nie jest śmieszne tylko prawdziwe. Wasz klan teraz stara się podbudować reputację robiąc za jakąś policję na serwerze ? Nie wiem czy jest klan który z Waszej strony by nie ucierpiał, któremu byście wiosek nie przejęli i nie spalili. Nie interesowało Was nic to czy bezklanowaca palicie czy też to czy jakiegoś ledwo po przejściu do nowej epoki palicie. Wtedy nikt z płaczem nie leciał do innego klanu. Teraz się nagle dobrzy zrobiliście tylko jak Wam się wydaje czy to że odbijecie komuś wioskę oz...

Wednesday, 07.10.2009, 08:15

Autor: Awatar

Palenie wiosek

A ja twierdzę że ochronka przed spaleniem w formie że gdy zaczyna się ochrona przed oblegiem to równolegle rusza ochrona przed spaleniem takiej wioski dłuższa o te np. 6h da i to dużo przynajmniej dla tych co zależy im na jakiejś z mozołem budowanej przez dłuższy czas osadzie. Bo jak komuś nie zależy no to jego sprawa i niech się spali. Ja mam właśnie taką osadę którą w ramach rewanżu za oblegi przejąłem. Stoi trzeci dzień tuż obok właściciela, ani konsulatu, ani wojska tam nie postawiłem i........

Wednesday, 07.10.2009, 07:45

Autor: Awatar

Palenie wiosek

paris dokładnie. Właśnie z powodu klanów jak Wasz który nie raz, nie dwa i nie trzy palił mi wiochy bez powodu tylko po to żeby sobie z nicvh trochę surowców dla siebie wyciągnąć nie dając nawet cienia szansy by spróbować odbić. Więc jedyna możliwość to ciągłe ochronki, albo właśnie ochronka przed spaleniem. Teraz po prostu zbieracie żniwo swoich własnych plonów.

Tuesday, 06.10.2009, 21:33

Autor: Awatar

Palenie wiosek

po pierwsze do imć Elzutek palę wiochy które trzymam po dwa, trzy dni i nikt się nimi totalnie nie interesuje. Z reguły są to takie które właśnie zostały wyniszczone przez poprzednich właścicieli. A w paleniu w czasie ochronki to niestety Wy przodowaliście do czasu, aż zaczęliście zauważać, że zaczyna farm brakować i stąd pomysł na porzucanie żeby to nadrobić bo atakami nie ma jak gdyż wszyscy uciekają z surką. A paris Ty jak widzę bardzo pewny siebie jesteś. Tylko ciekaw jestem czy obronisz wio...

Tuesday, 06.10.2009, 19:59

Autor: Awatar

Palenie wiosek

no po ochronce to faktycznie nic taki okres przed paleniem nie daje, ale tak dyplomatycznie pominąłeś milczeniem że bardzo dużo daje w sytuacji gdy np. chcecie wyniszczyć jakiś klan, ale ten klan miał by szansę wioski odbić zanim je spalicie (zaznaczam że pisząc Wy to tylko dla przykładu tak jak mną wyżej się posłużono). I dla słabszych klanów to już by był bardzo duży plus bo każdy wie, że łatwiej jest odbić niż obronić.

Tuesday, 06.10.2009, 08:39

Autor: Awatar

Palenie wiosek

Wiesz akurat jak będą tylko te dwie opcje do wyboru to ja sam też zagłosuję by zostało tak jak jest bo w żadnej z tych opcji z ankiety sensu nie widzę

Monday, 05.10.2009, 20:44

Autor: Awatar

Palenie wiosek

paris nie wiem czy zauważyłeś kto ten wątek założył i o co chodziło przy założeniu. Temat porzucania był gdzie indziej poruszony. Owszem nie mówię że jest zły, ale bynajmniej tutaj głównym tematem była kwestia palenia wiosek zaraz po zakończeniu oblegu. Więc nie mów mi że ja wybiórczo czytam bo to właśnie Ty wybiórczo tylko kwestię porzucania wziąłeś pod uwagę nie zwracając uwagi na główny temat Chyba że źle zrozumiałem sens Twojej wypowiedzi bo tak troszkę pogmatwanie to napisałeś

Monday, 05.10.2009, 20:18

Autor: Awatar

Palenie wiosek

No nie. W tym wątku to główna kwestia jest by wprowadzić równoległą ochronę przed paleniem wiosek po przejęciu. Czyli jak jest 24h ochrony przed oblegiem to równolegle żeby było np. 30h ochrony przed spaleniem takiej przejętej wioski, a porzucenie wyszło równolegle bo to też się wiąże z niepotrzebnym paleniem jak ktoś np. szybko wolnego slotu potrzebuje. No Ale widać główne pomysły są pomijane , a pojawiają się jakieś nie wiadomo skąd bo tego z paleniem totemu to nawet nie zauważyłem. Chociaż mo...

Monday, 05.10.2009, 13:49

Autor: Awatar

Palenie wiosek

Co do porzucania to w tym wątku było nawiązane na pierwszej stronie post nr 12, a zapoczątkowany przez Elzutek w dziale "Porady" wątek "jak zatrzymać nawiedzonego gracza" post nr 6.

Monday, 05.10.2009, 12:19

Autor: Awatar

Palenie wiosek

Właśnie ta ankieta to taka ni w pięć ni w dziewięć bo dwie opcje od samego początku dyskutowane w ogóle nie zostały w niej ujęte. Czyli opcja porzucania wiosek, oraz w/w opcja chrony przed spaleniem w czasie okresu ochronnego plus jakiś czas po nim, za to ujęte takie nad którymi praktycznie żadnej dyskusji nie było.....

Monday, 05.10.2009, 12:02

Autor: Awatar

Palenie wiosek

Sunny nie mam zamiaru się kłócić, ale powiem tak. Jeśli byłeś lub będziesz kiedyś w wojsku to tam Ci powiedzą co jest niemożliwe (to żart jakby ktoś poczucia humoru nie miał) P.S. A jeszcze mam pytanie uzupełniające do opcji nr 2 z ankiety. Znaczy burzenie totemu miało by przebiegać tak jak obecnie czyli że np. na 15 lvl burzenie trwa 15h ?