Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-13 of 13

Friday, 18.09.2009, 23:12

Autor: keeroo

KOSA - dam 100 ph

ja dałem zgłoszenie, daj w razie czego i Ty - nie zostały dotrzymane warunki sprzedaży.

Friday, 18.09.2009, 22:55

Autor: keeroo

KOSA - dam 100 ph

Przepraszam, trzeba było napisać w grze - nie zadziałał mi internet - nie mogłem się wczoraj wcale zalogować. Prośba zgłoś do administracji. Jestem gotowy zapłacić nawet więcej jeżeli cofną aukcję.

Monday, 14.09.2009, 21:17

Autor: keeroo

King of The Hill - Time Edge Edition [3 epoka, zakończone] The Winnes is a MadSco Clan

raporty prześlemy później, jeszcze 1 walka - wczoraj odbyła się już jedna wyniki podamy po stoczeniu dwóch.

Wednesday, 09.09.2009, 21:42

Autor: keeroo

King of The Hill - Time Edge Edition [3 epoka, zakończone] The Winnes is a MadSco Clan

Więc ja proponuję inaczej i sprawiedliwiej moim zdaniem - możesz się nie zgodzić (proszę o opinię radę turnieju). Proponuję jeszcze 2 pojedynki na wyjeździe i u siebie. Suma exp z 4 pojedynków decyduje o wygranej. Proszę o opinie i komentarze.

Wednesday, 09.09.2009, 21:19

Autor: keeroo

King of The Hill - Time Edge Edition [3 epoka, zakończone] The Winnes is a MadSco Clan

DrastiC - powiedz na czym ma polegać decydujące starcie? Pisałeś że o wyniku z 2 starć ma zadecydować suma zdobytego expa. cytat: "Czekamy na decydujące starcie, między Młodymi Wilkami oraz Szalonymi Skorpionami."

Wednesday, 09.09.2009, 20:46

Autor: keeroo

wyskokie sandały(3) - sprzedam

poszły - zamykam temat

Wednesday, 09.09.2009, 12:52

Autor: keeroo

wyskokie sandały(3) - sprzedam

CM = 30 ostatnie takie poszły: za 69ph 2009-08-16 22:18:28

Monday, 07.09.2009, 23:04

Autor: keeroo

King of The Hill - Time Edge Edition [3 epoka, zakończone] The Winnes is a MadSco Clan

A walka rewanżowa? w zasadach walki miało być : najpierw ja atakuję, potem się bronię, czy źle zrozumiałem? W związku z tym każdy po 2 walki i dopiero suma pkt exp decyduje kto przechodzi dalej.

Tuesday, 01.09.2009, 22:58

Autor: keeroo

Lokacja z bossem bez dropu zwojów?

Coraz więcej ludzi z czołówki zastanawia się nad przerwaniem i rezygnacją z gry - po prostu staje się nudna. Brak urozmaicenia, szansa na znalezienie czegoś ciekawego na lokacjach marna. Siedzę w trzeciej ep i jeszcze trochę chciałem posiedzieć ale zastanawiam się nad kontynuacją. Same oblegi i napady na graczy po mału przestają bawić. A czekanie jak na zbawienie czy może na aukcji się coś pojawi zaczyna się robić żenujące. Pierścienie i wisiory, inne z prefixami, wielu prefixów nawet nie było w...

Wednesday, 19.08.2009, 23:27

Autor: keeroo

Czy to jest tzw pushing?

Ta gra z nazwy to CZAS WOJNY - Panowie czy wojny są uczciwe? Czy wszystkie chwyty są dozwolone? Jak Niemcy napadali na Polskę to robili u nas referendum czy mogą?