Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 35

Wednesday, 10.06.2009, 08:47

Autor: Bulbulator

Książki aka literatura - czyli co (ew kogo), kto i dlaczego poleca ;)

diuna z każdym tomem robiła się coraz gorsza, autor wił się jak piskorz nad wymyślaniem coraz bardziej zagmatwanych wątków, aż się zaplątał w którymś tomie i przestałem czytać. Z literatury nie zbyt lekkiej ale bardzo ciekawej polecam Listy starego diabła do młodego - Levis Clive Staples

Monday, 08.06.2009, 14:45

Autor: Bulbulator

Koń ^^

a hummera ?? jak będe miał wioske w górach wolałbym hummera ...

Wednesday, 03.06.2009, 10:57

Autor: Bulbulator

IRC

Cytat wypowiedzi "Konrad" Bulbulator, będąc podłączonym do irca można w łatwy sposób sprawdzić IP z których łączy się dowolny użytkownik (/whois nazwa_uzytkownika). Adminom Quakenet-u udało się to obejść, dzięki możliwości AUTH, co sprawia że host, z którego łączy się użytkownik jest maskowany, gdy ten zaloguje się na swoje konto ircowe. Więcej na ten temat na stronie http://quakenet.prv.pl/ a to przepraszam rzadko, czytaj ostatnio jakieś 8 lat temu , korzystałem z irc +1 za multi Lomnas

Wednesday, 03.06.2009, 10:52

Autor: Bulbulator

IRC

to wiem, ale tutaj żeby zebrać te informacje nie trzeba uruchamiać własnej strony tylko wejść na irc i czekać

Tuesday, 02.06.2009, 23:47

Autor: Bulbulator

po wczorajszej awarii Interii caly czas nie dziala TE

mogli ci włączyć transparentne proxy i nawet o nim nic nie wiesz , nie wiem czy by nie pomogło zainstalowanie tor-a, jak wycinają wszystkie inne proxy to lipa

Tuesday, 02.06.2009, 23:27

Autor: Bulbulator

IRC

a pojawia Ci się okienko z pytaniem o podpis ? to raczej nie jest sprawa portu, to tekst który się pokazuje po rozłączeniu: "This server accepts connections on the following ports: ... 6665, 6666, 6667, 6668 & 6669 " u mnie netstat pokazał że z irc połączyłem się na porcie 6667 z adresem 194.109.129.222. a o jest wyciąg opisu błędu z tego cudownego irc: "Unable to connect : java.security.AccessControlException : access denied This error is usually related to the java security issue and is becaus...

Friday, 15.05.2009, 15:07

Autor: Bulbulator

droop :)

może później będą granaty laserowe ... i sytuacja się odwróci jak z takim dyskutować pistoletem laserowym

Tuesday, 12.05.2009, 15:27

Autor: Bulbulator

Obniżenie kosztów utrzymania lepszych jednostek - Średniowiecze

ale to nie chodzi o dopasowanie jednostek tylko o to co można wystawić w stolicy i że armia ze stolicy ep4 przegrywa z armią ze stolicy ep3. Bazując na tych samych warunkach, bo stolica jest przecież niezmienna

Wednesday, 06.05.2009, 23:43

Autor: Bulbulator

wystawienie przedmiotu na aukcje - zakładki

no domyślam się, jak przyjęto określone założenia to pochopna zmiana tego w kodzie może przynieść odwrotny skutek. Starczy mi że będzie zmienione, zaniepokoiłem się plotkami iż jakoby trzymanie zbyt duże ilości przedmiotów nie było mile widziane

Wednesday, 06.05.2009, 13:43

Autor: Bulbulator

wystawienie przedmiotu na aukcje - zakładki

to po co są zakładki z zbrojowni ? chyba żeby trzymać więcej przedmiotów. Nie chce sprzedawać połowy przedmiotów tylko po to żeby sprzedać przedmiot będący aktualnie w zakładce 2 której podczas wystawiania nie widać

Wednesday, 06.05.2009, 11:44

Autor: Bulbulator

wystawienie przedmiotu na aukcje - zakładki

że pozwole sobie przypomnieć , patch wyszedł a błąd jest ciągle. Blokuje mnie bo nie moge wystawić tego co bym chciał

Tuesday, 05.05.2009, 13:51

Autor: Bulbulator

nie można dodać wojska do armi

rozumiem to ok bedzie jeden klik więcej można zamykać

Tuesday, 05.05.2009, 10:56

Autor: Bulbulator

bohater lotnik

no właśnie o to mi chodzi, że nieloty mają chyba przekichane. To chyba taka pułapka dla początkujących którzy nie czytali uważnie tutoriala ewentualnie nie gadali ze znajomym z tej gry

Tuesday, 05.05.2009, 10:54

Autor: Bulbulator

nie można dodać wojska do armi

armia wróciła, mam komunikat Armia wraca do wioski xxx. Czas do końca: Zakończono (kliknij) Czyli teoretycznie mogę dodać wojsko do tej armi, ale praktycznie nie . Dopóki nie klikne zakończono to mam komunikat że armia nie stacjonuje w tej wiosce.

Tuesday, 05.05.2009, 09:17

Autor: Bulbulator

bohater lotnik

ale mi chodzi jak nie lata .. a jak chodzi

Tuesday, 05.05.2009, 08:50

Autor: Bulbulator

bohater lotnik

no ale obrona mu nic nie da, bo i tak minimalne obrażenia do 10. A cel ataku jest losowy, to tych 600 powiedzmy piechurów może zaatakować też bohatera ( o ile z taką inicjatywą dotrwa ) ale pwoiedzmy że zostanie 100, to daje nam 1000 obrażeń. Chyba że źle rozumiem minimalne obrazenia

Monday, 04.05.2009, 23:41

Autor: Bulbulator

Sety

jak poprzedni programista nie robił komentarzy w kodzie to nie wiem czy byś chciał się zatrudnić ;P

Monday, 04.05.2009, 23:25

Autor: Bulbulator

bohater lotnik

Może mi ktoś wyjaśnić po co jest opcja latający bohater skoro i ta nikt nie tworzy bohatera chodzącego po ziemi. Powiedzmy że tworzymy bohatera nielota, podnosimy mu obrone ile się da. W 3 epoce są armie w której jest ponad 600 jednostek. Co z tego że żadna z nich mogła by mieć atak mniejszy od naszej obrony jak i tak każda zada naszemu herosowi 10 punktów , raczej ciężko by było stworzyć herosa mającego ponad 6 000 hp już w 1 epoce trza by się starać żeby go nie stracić.

Thursday, 30.04.2009, 13:26

Autor: Bulbulator

wystawienie przedmiotu na aukcje - zakładki

a nie ma możliwości poukładania sobie przedmiotów w innej kolejności ?