Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 22

Monday, 10.01.2011, 07:12

Autor: Lija

Utrzymanie jednostek

Masz racje, ale to ciągle nie rozwiązuje problemu arkebuzerów. A kro kirajsier potrzebuje saletry do utrzymania broni zapasowej. To dlaczego rajtar (pistolet a czasem nawet karabin były ich bronią GŁÓWNĄ) jej nie potrzebuje??

Sunday, 09.01.2011, 13:29

Autor: Lija

Utrzymanie jednostek

Zgadzam sie z Tobą. Właśnie logiki tu poszukuje Logicznie by było wypłacać takiemu żołnierzowi żołd w postaci złota. Wtedy jednak byłaby ona za droga w utrzymaniu w pojeciu gry oczywiście, bo realnie tak to moim zdanie powinno wygladac

Sunday, 09.01.2011, 11:13

Autor: Lija

Utrzymanie jednostek

Nie chodzi mi o żadne zmiany żebyśmy mieli jasność co do tego. To tylko taka moja kobieca ciekawość jest Wydaje mi się, że takie trochę dziwne są te koszty utrzymania. Nie bardzo zgodne z realiami. Gra – grą, ale trochę realizmu by nie zaszkodziło. Założyłam ten temat bo tak jakoś mi na myśl przyszło: 1. Dlaczego utrzymanie Arkebuzerów to 4 drewno i 4 żelazo? To takie dość nie logiczne jest. Skoro strzelają to utrzymanie powinno kosztować saletrę (wszak proch się z niej wytwarza). Żelazo – załóż...

Friday, 19.11.2010, 19:06

Autor: Lija

Wielkość zadawanych uszkodzeń w 5 epoce

Weż pod uwagę, że Grom to jednotka specjalna-komandos. Jaki problem widzisz w tym, żeby taki żołnierz używał ręcznych wyrzutni rakiet przeciwpancernych albo przeciwlotniczych?? Pancerz ma mniejszy bo potrafi używać kamuflażu więc trudniej go trafic

Friday, 25.06.2010, 17:46

Autor: Lija

Mały problem

Itemu się nie "przeciaga" tylko "klikasz na niego, a pózniej "klikasz" w okienku sprzedaży

Friday, 12.03.2010, 12:15

Autor: Lija

Majestatyczna xxx (3)

zapłacę bardzo przyzwoicie

Monday, 01.03.2010, 06:49

Autor: Lija

Ujemne punkty wypraw?

pewnie skończyło ci się premium i teraz musisz oddać bonusowe wyprawki

Friday, 12.02.2010, 12:56

Autor: Lija

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

wszyscy narzekają na "simów" a ciekawa jestem co Wy tak zwani "aktywni gracze" byście zrobili gdyby nie miał wam kto wisoki zbudowac bo sami msielibyscie to zrobić?? a co do systemu oblegów. Faktycznie teleportacja agresora jest dość dziwna.

Wednesday, 25.11.2009, 15:35

Autor: Lija

amulety/wisiory

nie ma reguły. wsztstko zależy od farta. Ja bezsltowy pierścien dropnełam na Ginewrze

Tuesday, 10.11.2009, 23:01

Autor: Lija

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Mam pytanie. Otóż nabylam sobie ostanio na aukcji pewnien przedmiot. Po jej zakończeniu(oczywiście aukcja została przezemnie wygrana) ów przedmiot nie pojawił mi sie w zbrojowni. Jak to jest z tymi przedmiotami? Czy one nie powinny pojawiac sie dokladnie w miejscu w którym były w zbrojowni osoby sprzedającej? Czy tez pojawiaja się one na samym końcu wydropionych przedmiotów? prosze wyjaśnienie mi tej kwestii

Saturday, 24.10.2009, 09:31

Autor: Lija

Nowa wioska

Jeśli jesteś w pierwszej epoce to możesz mieć tylko jedną wioskę+stolicę. W każdej następnej epoce masz mozliwośczałożenia+1 wioska.

Friday, 11.09.2009, 14:32

Autor: Lija

2 ikonki amuletu w zbrojowni

Usuń tymczasowe pliki internetowe... mnie pomogło

Thursday, 07.05.2009, 19:24

Autor: Lija

[UPDATE] Statystyki 80 jednostek z gry

Nie chce się czepiać bo kosztowalo to sporo pracy ale jadnak w statystykach brakuje mi dwóch rzeczy ; 1. Typ ataku (sieczny, przebijajacy, rozrywajacy, bohatera) 2. typ pancerza (cięzki, sredni, lekki, bohatera)