Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 96

Saturday, 05.09.2009, 11:21

Autor: leszcz

Mam Pytanko;]] REAKTYWACJA

ja i tak mam juz bana ale tobie nalezy sie albo upomnienie albo ostrzeżenie za spam Lomnas upominał w poście żebyśmy wrócili do tematu bo spam sie robi oczywiście zgłosiłem to juz ;]

Saturday, 05.09.2009, 10:51

Autor: leszcz

Mam Pytanko;]] REAKTYWACJA

1. Język i kultura a) wulgaryzmy - ostrzeżenie b) poważna obraza innego użytkownika forum - ostrzeżenie c) spam - upomnienie/ostrzeżenie d) offtopic - upomnienie/ostrzeżenie punkt a) i punkt b) są oddzielnie jakbyś nie zauważył

Saturday, 05.09.2009, 10:45

Autor: leszcz

Mam Pytanko;]] REAKTYWACJA

w 2 postach zostałem poważnie obrażony i jakoś nie dostali Ostrzeżenia a powinni dostać zgłośiłem obydwa posty i nic ;/

Saturday, 05.09.2009, 09:56

Autor: leszcz

Mam Pytanko;]] REAKTYWACJA

Cytat wypowiedzi "KRIOS" Drogi Leszczu, Twoj post kwalifikuje sie nie tylko na ban staly na forum, ale i w grze. Do nie zobaczenia. Ps. Uwazam, ze niepotrzebnie przechodziles do II epoki, epoka kamienia lupanego to idealne miejsce dla Ciebie. A straszenie zostaw dla kumpli w piaskownicy. KYrwa uważaj co piszesz i do kogo i nie można dostać bana w grze tylko dlatego że używam nie odpowiedniego słownictwa na forum A jeżeli chodzi o II epokę jeżeli próbowałeś mnie tym obrazić to ci nie wyszło chło...

Saturday, 05.09.2009, 02:04

Autor: leszcz

Oddam konto

Oddam konto na forum które zaraz mi za banują Ciach za złe słownictwo ;] Ponownie +1... Kolekcjonujesz te warny za wulgaryzmy czy co?? A temat zamykam bo i tak nie masz już co oddawać (pomijając fakt, że kontami na forum się nie wymieniamy ) //Lomnas

Saturday, 05.09.2009, 01:37

Autor: leszcz

Mam Pytanko;]] REAKTYWACJA

Cytat wypowiedzi "karwek" leszczyku, czego najbardziej żałujesz? że nie jestes w top, że nie jestes wśród najlepszych klanó, czy tego, ze nie jesteś aż tak dobrze rozwinięty jak inni? bo jeśli komuś gierka naprawdę się nudzi, to ją po prostu rzuca, a nie wylewa żale na forum i straszy swoim powrotem No i poszło już będę miał bana na forum za to co powiem ale spokojnie ADMINY spotkamy się ;] Drogi Graczy po pierwsze nie "leszczyku" mój nick na forum to "Leszcz" po Drugie Ciach jakbym żałował że ...

Saturday, 05.09.2009, 01:18

Autor: leszcz

Mam Pytanko;]] REAKTYWACJA

wciągu kilku dni chyba dostane bana na forum to się pojawię pod nowym nickiem ... tez kiedyś siedziałem cały dzień ale jakoś się znudziła gierka...

Friday, 04.09.2009, 18:29

Autor: leszcz

Pytaneczko do graczy na ten Dział

czyli nie ma rozmowy na luzie.. tylko tego chciałem sie dowiedzieć Jak chcecie to Do Zamknięcia ;]

Friday, 04.09.2009, 18:24

Autor: leszcz

Pytaneczko do graczy na ten Dział

jak tu może być rozmowa na luzie to można przeklinać ? np. takie słowa jak kVrwa i takie inne ?

Friday, 04.09.2009, 18:17

Autor: leszcz

Czy Time Edge umiera?

to są tylko jedno razowe logowania sie 3/5 osub jak widzą co to za gra rezygnuje odrazu i jeszcze 1/5 konczy gre jak konczy sie im premium więc czasem zostanie 1/5 graczy ktuzy będą ciągle przed kompóterem siedzić na "Czas Wojny"

Friday, 04.09.2009, 18:06

Autor: leszcz

Mam Pytanko;]] REAKTYWACJA

ja jestem w 2 bo od 2 miesięcy nie gram ;]//bo 2 miesiące temu sie mi znudzila ta gierka\\ jak bym chciał to bym juz jutro zaczą przechodzic ;] ale wole porozwijac 2 heroska ;]

Friday, 04.09.2009, 18:01

Autor: leszcz

Mam Pytanko;]] REAKTYWACJA

mi się znudziła z powodów sam nawet nie wiem może jestem wybredny i wole troszkę Bardziej skomplikowane gierki...

Friday, 04.09.2009, 17:56

Autor: leszcz

Mam Pytanko;]] REAKTYWACJA

mam pytanko dotyczące gry... kto mi powie po jakim czasie wam się znudziła gra "Czas Wojny" ? [a jak wam się nie znudziła//W co osobiście wątpię\\to dlaczego? ]

Friday, 04.09.2009, 17:42

Autor: leszcz

Mam pytanko ;]]

oj tam moze i zaczyna to wrcajmy do tematu... kto mi da kase na konto premium? Spam to(reklama)