Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-8 of 8

Wednesday, 25.11.2009, 03:15

Autor: junki

Rozbudowa w epoce kamienia

Wiedz że dyskusje o jednostkach mamy. Hmm.. spróbuje się cofnąć o 8 miesięcy wstecz, i przypomnieć sobie jak to u mnie było. Text ze story tytułowej: Strategia. Wszystkie jednostki w grze mają mocne i słabe strony. Często garstka odpowiednio dobranych jednostek potrafi pokonać teoretycznie silniejszego przeciwnika. --- Myślałem że jak sobie odpowiednio dobiore jednostki do przeciwnika i do sytuacji, to będę nie do pokonania. Tym czasem prawda wygląda mniej więcej tak: Słonie, słonie i jeszcze ra...

Monday, 16.11.2009, 22:43

Autor: junki

Chwale się dropem

Dzieje się dziś coś dziwnego. Wykonałem już ponad 10 wypraw i tylko 1 raz była bez dropa. albo FEH albo zwój albo jakiś złom (bez dziur póko co) albo wszystko razem Zawsze coś sie znajdzie. Dziwne Było coś zmieniane przy drop-rate ? Dodam że jestem jaskiniowcem.

Monday, 16.11.2009, 22:28

Autor: junki

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Cytat wypowiedzi "Magister" Nie o tym mówimy. Pokazuje 1,2,3,4,5 ale w różnych kolejnościach więc masz 20 % że trafisz na tą samą epokę. ehh te magistry No to mam taką zagadke: rzut kostką w kształcie sześcianu z oczkami od 1 do 6 pytanie: jakie jest prawdopodobieństwo, że wyrzuci nam jednorazowo 7 oczek ? póki co nie ma obrazków z 6tej epoki, no chyba że są pod jakimś innym adresem ukryte i od czasu do czasu sie objawiają. Oczywiście odnosze sie do pytania: Cytat czy pod napisem zbuduj metropo...

Monday, 16.11.2009, 20:40

Autor: junki

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

możecie to łatwo sprawdzić po adresach -> http://czaswojny.interia.pl/gfx/diff_1_5.jpg oraz -> http://czaswojny.interia.pl/gfx/diff_2_5.jpg wartości (_1_6) i (_2_6) nie ma

Friday, 30.10.2009, 00:22

Autor: junki

Dlaczego tak często porzucają konta???

Tak jest w każdej grze... poczytaj lepiej poradniki na forum, lub skorzystaj z własnego doświadczenia. FS - tak, słynny Fleet Save.. czyli wysyłanie całego wojska na kilkugodzinną wyprawe podczas nieobecności raczej niewiele pomoze. Problemem jest zbyt mała mapa (2-3 godz. w jedną strone to troche za mało na FS) Tak przynajmniej było za moich czasów, później gdy mapy są większe jest lepiej. Z forum możemy sie dowiedzieć, że pomaga ustawienie całego wojska na tyły, a bohatera z przodu. Tym sposob...

Wednesday, 21.10.2009, 16:29

Autor: junki

zamiana bohaterów

Podepne się pod instniejący temat. text z tutoriala... W pozostałych wioskach: można wskrzesić dowolnego (oprócz głównego) bohatera z "puli" martwych bohaterów, niezależnie z której wioski pochodzą.Przykładowo: jestem w ep1, mam dwóch bohaterów, chce zamienić tego drugiego z umarlaka na człowieka. Jeśli go "uśmierce" i powołam na jego miejcse innego, czy będę mógł powołać tego poprzedniego do "życia" w 3ciej wiosce (będąc już w ep2) ? Czy może ten umarlak przepadnie już na amen ? hmm.. i znacie ...

Tuesday, 07.04.2009, 23:44

Autor: junki

lagi - antybot

Jak już wpomniałem.. wpierw wyskoczył messagebox 'niedozowlona operacja' OK 2-3 sek. później kilk klik i już ban na ... 60 minut Rozumiem czemu ma ten mechanizm służyć, ale karanie kogoś 60 minutowym banem za to, że doświadczył laga to juz chyba lekka przesada ? Szczerze to jeszcze nigdy sie z czymś taki nie spotkałem- a gram już od kilku lat, przewaznie w gry niemieckie. Szkoda że to akurat 'nasi' musieli wymyśleć taką durnote. ban na 10 minut by wystarczył ??? a tak zostało jeszcze 11 min. 5 s...

Tuesday, 07.04.2009, 23:18

Autor: junki

lagi - antybot

Twoje konto zostało zablokowane czasowo. Konto zostanie automatycznie odblokowane za 52 min. Powód blokady: [Inne] Anty-bot II System Już od kilku dni, przeważnie w godzinach popołudniowych i wieczornych gra strasznie muli. Zaznaczam że inne strony działają w miare sprawnie, więc problem dotyczy tylko waszych serwerów. Dziś jest chyba jakieś apogeum. Przed paroma minutami wyskoczył mi jakiś komunikat o 'niedozwolonej operacji' a chwile później dostałem bana na 60min. Pytam sie za co ? To jest CH...