Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 637

Wednesday, 29.08.2012, 21:54

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

Zgadza się Pokazaliśmy że poniektórzy nie fikną powyżej pasa Teraz zobaczymy co Wy zaprezentujecie...ale znając życie to samą nędzę

Wednesday, 29.08.2012, 16:18

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

Po prostu okaże się jakie chojraki są z poniektórych, czy mają "prawdziwe jaja" czy tylko ich dziecięce namiastki.

Monday, 27.08.2012, 16:22

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

SushiMaker podpisuję sie pod Twoimi propozycjami obiema rękoma. Bardzo dobre i trafne propozycje. Prosze nie słuchaj bredni wypowiadanych przez poniektórych że gra teraz została zbalansowana itp. Zbalansowana tym że jedni chcą zniszczyć drugich do własnego poziomu a pózniej zdegradować?? Przecież to czyste herezje i majaczenie chorego umysłu. Po pewnej analizie należy zwrócić uwagę na punkt 3. W domyśle SM napisał iż daje szansę awansu i rozwoju, ale otwiera też inną furtkę graczom którym nie ro...

Wednesday, 22.08.2012, 22:35

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

Dobra ja już innych argumentów nie mam...a sądząc po kontekście rozmowy oponenci również. W tym temacie wyczerpałem już to co miałem do napisania, czekam na decyzję administracji. Mam nadzieję że sprawiedliwą.

Wednesday, 22.08.2012, 21:21

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat wypowiedzi "Basileus" Cytat Poza tym na mój apel o wpisywanie się chętnych z 5E na zamianę ustrojów (ONZ dla 6E, technokracja + rebalans jednostek w 5E) nie odpowiedział praktycznie nikt Ja będę miał takie armie jak Wy to nie ma problemu. Załatw wszystko z adminami. Jestem daleki od idealizowania ONZ, ale zmiany, które chcecie wprowadzić pozbawiają ten ustrój jakiegokolwiek sensu o czym piałem wyżej i nie będe się powtarzał. Co zaś się tyczy niszczycielskich narzędzi to na tą chwilę wszys...

Wednesday, 22.08.2012, 20:43

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat wypowiedzi "Basileus" Ta gra polega na prowadzeniu walk z innymi graczami... ...ale bez kary w postaci 24h bez ochronki, czy 2x wyższych kosztów budowy bombowców bo wtedy ten ustrój całkowicie traci sens. Owszem na tym ta gra polega, więc walczmy na równych prawach. W obecnym systemie nie ma takiej szansy. Kary powiadasz...chcesz walczyć nalotami to walczmy, ale druga strona musi posiadać jakiekolwiek skuteczne narzędzie do tej walki. Podaj mi chocby jedną praktyczną a nie teoretyczną teo...

Wednesday, 22.08.2012, 18:32

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat wypowiedzi "bolaks" Bez sensu jest dla Ciebie i Twoich kolegów bo jesteście wysoko rozbudowani i nie pisz że nikt nam nie kazał zostawać w niższych epokach bo się będziesz powtarzał. Ty również się powtarzasz Nie można po prostu zostawiać takich furtek które pozwalają niszczyć czyjś dorobek tylko dlatego że awansował do ostatniej epoki, dlatego że własną pracą i zaangażowaniem dobrze się rozbudował i jest mocny. To jego praca i jego zasługa a takie świnskie zagrywki są po prostu nie fair.

Wednesday, 22.08.2012, 17:57

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat wypowiedzi "bolaks" Takie wypowiedzi świadczą tylko o Twoim poziomi inteligencji Dlaczego takiego ustroju nie bierzecie pod uwagę ????? Dodanie pośredniego ustroju dla E6 pozwalającego chronić stolicę oraz 1 wioskę przed oblężeniami i nalotami Ano dlatego ten ustrój jest w sumie bez sensu z 2 powodów: 1. Nie zmienia nic w kwestii nalotów. Tak jak pisałem możlwe do obstawy jest ok. 2 wiosek. Pozostałe 5 i tak można bombardować. Jak obstawisz więcej wiosek to prosisz kolegę o atak czyszcząc...

Wednesday, 22.08.2012, 16:42

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

Jednak ta propozycja nie jest najlepsza....stolicy nie można oblegać, nikt jej też nie bombarduje bo się nie opłaca (lepiej latać na pozostałe wioski), więc tak naprawde chroniona jest tylko jedna wioska a to zdecydowanie za mało prz 6 wioskach (nie liczę już stolicy). Opcja z 24h odwetem jest najlepsza jaka dotąd padła. Grasz ostro? Musisz liczyć się z tym że Twój rywal że zagra ostro Proste, logiczne i sensowne.

Monday, 20.08.2012, 18:39

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

Podpisuję się pod opcją nr 1. Po prostu nie można ZUPEŁNIE BEZKARNIE robić tyle szkód i to w dwóch epokach na raz. Strata kilkunastu (a raczej kilkudziesięciu co jest jak najbardziej realne) poziomów budynków jest najboleśniejszą stratą w grze (padnięcie bunkra to przy tym pikuś). Naloty to najcięższa broń ofensywna w grze. Każdy kto zdecyduje się na niego musi liczyć się z odwetem (6E i 4E ponoć mogła świetnie bronić i to przez 24/7 to dlaczego nie 5E przez marne 24h??). Ktos kto będzie chciał ...

Sunday, 19.08.2012, 19:45

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

Dlaczego nie podpisałeś się po moją propozycją zamiany ustrojów skoro jest OK, tylko pleciesz bzdury? Dzieci Gai damy wam w gratisie. Aha....to mamy otrzymać karę za awans i za dobry rozwój....płodzisz chore teorie człowieczku.

Saturday, 18.08.2012, 16:25

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

o jejkuś jaka cisza....nie ma chętnych??

Saturday, 18.08.2012, 13:26

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

Bardzo chętnie miałczał byś jak mały kotek gdyby codziennie odchodziło ci z wiosek bo kilkadziesiąt jednostek żaden rebalans by ci nie pomógł. Ktoś jeszcze z BC chętny na takie rozwiązanie? Jeśli tak to wystosujmy petycję do administracji o zamiane ustrojów i będzie po strawie. Wszyscy będą zadowoleni a ja w szczególności Proszę o łapki w górę graczy BC

Saturday, 18.08.2012, 12:27

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

Nie tłumacz bucom, oni są tak twardu przekonani że wszystko jest OK że żadne argumenty do nich nie trafiają. Trinity zróbmy testowo zmianę ustrojów...6E dostaje ONZ a 5E technokrację. Taki teścik na miesiąc. Piszesz sie? Ja się pisze tu i teraz, mam nadzieję że nie wymiękniesz skoroś taki mądry.

Friday, 17.08.2012, 22:25

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

kachu niby masz rację ale,,,Ty patrzysz przez pryzmat dnia dzisiejszego. Nie wiesz co będzie za pół roku czy za rok. Nie wiesz ilu graczy u was wskoczy do 5E (przy okazji włączając ONZ), ilu od nas odejdzie z gry itp. Są to hipotezy ale należy je kategorycznie brać pod uwagę przy manipulowaniu w mechanice gry. To nie jest gra na miesiąc czy dwa. Lepiej zapobiegać, logicznie stawiać z udziałem graczy podwaliny dla sensownej rozgrywki czy za jakiś czas obudzić się z ręką w nocniku? @Dark_elf - w t...

Friday, 17.08.2012, 19:55

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

kachu uważasz że wasze gapiostwo, złe czy tez póżne wybory powinni naprawiać admini aby był dobry balans na serwerze. Proszę ja Ciebie....bez żartów. Właśnie w tym temacie odcinamy się od oblegów, ataków itp. Zajmujemy sie jedynie sprawa ONZ. Nie pasuje Ci że oblegamy cz tez atakujemy, że mamy za mocne armie i że coś tam? Proszę stwórz własny wątek z prośbą do adminów o rozważenie aby np. awansować wszystkich od Was do 6E i dać na start po 6 wypasionych wiosek na 5lv. Wtedy było by po równo co??...

Friday, 17.08.2012, 18:37

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

Jak sam zauważyłeś tak naprawę to jest jeden ustrój...na DG nie da się grać bo co to za granie? Wybrał byś taki ustrój? Bo ja nie, wolał bym zrezygnować z gry niż grać w coś co nie ma sensu. Technokracją jest generalnie ok, daje bonusa dla ofensywnych graczy ale może wiązać się z ryzykiem nalotów. Potrzeba jest wprowadzienia trzeciego ustroju, ew. silna modyfikacja niegrywalnego ustroju DG (aczkolwiek prościej będzie wprowadzić nowy ustrój, a nóż ktoś zapragnie grać w DG)

Friday, 17.08.2012, 17:12

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

kachu na litość nie opowiadaj o oblegach itp bo nikt nikomu nie bronił się rozwijać (event był dla wszystkich taki sam), nikt nikomu nie bronił iść do 6E (tak wam jak i nam). Każdy z nas wybierał drogę swojego rozwoju świadomie i przestańcie już za przeproszeniem smęcić te farmazony o oblegach. Tak pod tym względem mamy przewagę bo długiej rozbudowie bo jeszcze do niedawna chroniła was 4E....stwierdzić należy że siedzieliście w tych epokach świadomie. Więc pora odciąć się w tym temcie od oblegów...

Friday, 17.08.2012, 12:18

Autor: MW12345

Balans Ustrojów E5 - E6

1 opcja jest niezła - dostajemy coś (ochronę) kosztem czegoś...dobre rozwiazanie dla graczy nie radzących sobie w bombardowaniach lub nie majacych zamiaru stawiać wsi bombowych. 2 opcja nudna, nikt jej nie będzie brał (podobnie jak w 6E) 3 opcja wg. mnie najlepsza. Daje pewne urozmaicenie w grze, pośredni ustrój w 6E. Ataków bym nie blokował ale dodatkowo dołożył bym możliwość wykonania tylko 1 nalotu dziennie (ze strony 5E ONZ-towców) i było by to chyba najlepsze rozwiązanie

Friday, 17.08.2012, 10:32

Autor: MW12345

Pytanie odnośnie ustroju ONZ w 5E

Dark_elf nie mam ochoty na pyskówkę, stawiam na merytoryczność w odpowiedziach. W tym wątku nie chodziło mi o przedstawianie z Twojej strony jakiś wyimaginowanych taktyk, twierdzenie że wy też czasu nie macie (faktycznie postawienie ambonki w dogodnym miejscu na mapie, i zapuszczenie nalotów trwających po kilkanaście minut jest strasznie czasochłonne, na pewno bardziej niz pilnowanie czy nalot wejdzie o 7 rano, o 13 a może o 21). Jakieś bzdurne gadanie o bombowcach w wiosce ECO (w takiej wiosce ...