Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 71

Friday, 18.06.2010, 19:36

Autor: paris

System znajdowania przedmiotów

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" Cytat wypowiedzi "Kramer" zaraz na pewno dowiesz się że to dlatego że 99% graczy jeszcze grających chodzi nie na te lokacje co trzeba Nie widzę nic złego w tej odpowiedzi, jeśli rzeczywiście oddaje rzeczywistość =] Problem jest taki, że prawdopodobieństwo nie pozwala się cieszyć wszystkim z dropów. Do tego dochodzi "złośliwość" TE polegająca na tym, że szanse na dropnięcie czegoś fajnego jest tylko w paru lokacjach i nigdy nie wiadomo których. I fakt, że drop rat...

Thursday, 17.06.2010, 11:37

Autor: paris

System znajdowania przedmiotów

A z kim ty chcesz się dogadać? Bo chyba nie z administracją, oni już dawno położyli laskę na graczy.

Wednesday, 16.06.2010, 20:06

Autor: paris

Przyjme konto

konto oddane

Wednesday, 16.06.2010, 19:54

Autor: paris

Przyjme konto

chętnie oddam moje konto

Wednesday, 16.06.2010, 19:44

Autor: paris

System znajdowania przedmiotów

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" 1. TE jest skonstruowane z myślą o min 500 osobach w 6 epoce. Jak dobrze wiecie obecnie tylu nie ma. 2. Skoro przy 500 osobach miało być tych przedmiotów b.mało to ilu ich się można spodziewać w obecnej sytuacji? 3. Dodatkowo z tego co mnie się wydaje to większość dopiero niedawno awansowała do e6, bo nie wydaje mi się byście od 2 lat dropili w e6. ha ha ha 500 osób w danej epoce chyba śnisz człowieku po pierwsze wasze założenia można o kant d**y potłuc po drugie ż...

Tuesday, 02.02.2010, 08:00

Autor: paris

Evenety

Cytat wypowiedzi "Pila" Co do powyższego, to by było trochę głupie bo byśmy sobie zrobili wszystkich bohow ryckami... przecież i tak można zaliczyś wszystkich bochaterów rycerzami i halkami,hevy metal jest tu zbedny Baldr! eventy żywcem ściągnite z BW,ale to na plus,bo bedzie im łatwiej

Sunday, 31.01.2010, 09:59

Autor: paris

Evenety

Cytat wypowiedzi "EBO" Co byście powiedzieli np. na evenet (czytaj wydarzenie jedno dniowe) typu 24h nieograniczone wyprawy raz w miesiącu wprowadziło by to do gry większa szanse na itemy nie zwiekszając droprate no i było by bardzo ciekawym wydarzeniem, ponieważ jeden by wolal polowac na stojace armie gdyz inny by chodzil bohaterem na lokacje, bo w takiej sytuacji armie by stały, a wszyscy bohaterowie chodzili na lokacje Co wy na to bo my mamy byc z tego zadowoleni ja jestem za!!! na BW to dzi...

Monday, 18.01.2010, 19:17

Autor: paris

Top konto bloodwars na TOP konto czas wojny :)

dopisz jeszcze,że absolutnie nie umiesz grać w TE i tracisz wioski jak dziecko

Monday, 18.01.2010, 13:04

Autor: paris

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Cytat wypowiedzi "jawazone" http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=ad79a32b5d to jedyny raport jaki sie ostal gdy dostalem srogie lanie pewnie jeszcze ze 3-4 takie byly bo w walce z czlowiekiem wszystko zalezy od farta do tego pare wpadek gdy dostalem od polaczonych armi a co do uciekania do e4 to byla jedyna rzecz jaka moglem zrobic inaczej mial bym teraz stolice na 30 poziomie i wysylal moje 200 halek na wasze 400 przesadzasz! spoko mogliście nawiązać z nami walke,ale pomysłu wam zabra...

Monday, 18.01.2010, 10:56

Autor: paris

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

JAWA! a poszukaj raporu jak CI wpie... spuściłem i potem uciekałeś przede mną,aż do 4 epoki szkoda,że tak daleko jesteś,bo uwielbiałem Cie ganiać i CI uciekać a i pogadać z Tobą można było

Saturday, 16.01.2010, 10:05

Autor: paris

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Cytat wypowiedzi "jawazone" moze i na ta chwile gracze z t2 nie maja jak sie obronic przed nalotami w 4 epoce ale... w 3 epoce tez nikt sie nie moze obronic przed zabieraniem wiosek przez chaos i jakos nikt z nas nie placze na forum zeby cos zmieniac Jawa!jak to nikt nie płacze i nie chce zmian a ostatni patch?

Tuesday, 12.01.2010, 18:48

Autor: paris

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

są w przygotowaniu zapewne już niedługo zostaną wprowadzone

Tuesday, 12.01.2010, 07:08

Autor: paris

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

potrafie,potrafie już Ty się o to nie martw ja nie mysle tylko o sobie,są ludzie,którzy nie maja szerokiego grona ''przyjaciół''

Sunday, 10.01.2010, 20:25

Autor: paris

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Cytat wypowiedzi "Arnii" płaczecie i płaczecie a jest bardzo prosty sposób na obronienie wioski po przejęci tylko wystarczy trochę pomyśleć...... sorry,ale nie ma sposobu nie założysz oblegu w ciągu sekundy,bo musisz jeszcze wskrzesić herosa może myślisz o tym aby ktoś znajomy ciebie oblegał,ale to i tak daje Ci 50 % szans,pod warunkiem,że kolega wstanie w nocy cały patch jest ok,łącznie z wydłuzeniem czasu niszczenia pałacu,ale brak ochronki dla agresorara niszczy cały sens oblegów,a co za tym...

Sunday, 10.01.2010, 17:19

Autor: paris

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Cytat wypowiedzi "Rafix" Cytat wypowiedzi "paris" aktualnie sprawa wyglada tak,że gre wojenną zamieniono w simsy chcąc się ochronić przed odejściem ludzi spowodowanym paleniem wioch rezultat: ja i kilka osób ( nie z mojego klanu) rozważamy zakończenie grania, I własnie po to ten patch , bardzo dobrze ze rozważacie zakończenie grania, bedzie mniej ludzi palacych wioski dla zabawy, a więcej przybędzie i to mówi kolejna serwerowa lama nieumiejąca grać!!! zobaczymy jacy bedziecie mądrzy za 3-4 mies...

Sunday, 10.01.2010, 15:47

Autor: paris

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

nie,nie osiągnięto nic konstruktywnego tamten system był do bani tak samo jak i ten teraz wiocha bedzie non stop oblegana bez możliwości grania nią zrozum,że nie odzyskasz wioski jak ktoś się uprze tylko bedziesz wstawać w nocy żeby zrobić obleg zwrotny tego chciałeś? uważasz,że to jest ludzkie? ślęczeć do 4 w nocy aby kliknąć guzik?

Sunday, 10.01.2010, 15:12

Autor: paris

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

no więc dziś na T2 doszlo do paranoi wymyslonej przez adminów gracz A załozył obleg na gracza B gracz B zburzył konsulat i przegrał obleg jednak w tej samej sekundzie gracz B złożył obleg zwrotny na gracza A,na wioske w której sam zburzył konsulat a teraz kilka pytań: po co oblegać skoro wioske bankowo się straci ? gdzie jest teraz sens wojen i oblegów ? no i najwżniejsze: czyj chory umysł wymyślił możliwość natychmiastowej kontry z oblegiem? tylko mi nie mówcie,że administracja wyszła na wprost...

Friday, 08.01.2010, 18:57

Autor: paris

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

tylko nie mów tego adminom,bo powiedzą,że sami(czyli ok 20 graczy ) tak chcieliśny

Friday, 08.01.2010, 18:27

Autor: paris

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Cytat wypowiedzi "D@nio" No to tak: gracz A z wioski A oblega gracza B wioskę B. Wioska A ma ochronę, bo oblega, gracz B ma ochronkę, bo jest oblegany. Sytuacja 1 Gracz B wybronił się, więc wioska B ma ochronkę 24h. Gracz A nie ma nic. Sytuacja 2 Gracz B przegrał, więc all jego wioski mają ochronkę 24h. Gracz A również nie ma już nic. Ja tak rozumiem. ja też tak rozumiełem ale czytając: '' Agresor nie będzie otrzymywał ochrony przed oblężeniem w żadnym przypadku'' troche mi się rozumienie przyć...

Friday, 08.01.2010, 18:16

Autor: paris

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Cytat wypowiedzi "D@nio" Tak ma się 24h ochrony, ale na te co mu zostały, czyli tą którą zdobędzie można oblegać od razu. czyli po spaleni konsulatu,mamy 100% szns na odbicie wiochy? bezsens a czy ochrona wioski,z której założono obleg nadal działa? bo ja się zgupiłem w tym patchu