Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 91

Thursday, 13.10.2011, 19:21

Autor: Boski

Przestaje placic

Cytat v. 1.1.2 22 grudnia 2010 Efekty związane z szarżą pochodzące z przedmiotów nie działają u bohatera klasy Człowiek. mija prawie rok od ostatniej poprawki jestem w 6 epoce klepie wyprawki i expy Cytat Data dołączenia 2009-04-17 21:27:42 od tego czasu znalazlem 1szt 3 slorowy amulet moj heros : Top 6. Halny CZŁOWIEK 921 punktow Poziom: 47 / 59 ubior : szamanskie zile Majestatyczny helm +3 i okrutna kaplanka powietrza wisior z awatarem grzmiacy reworwer +1 WYn kirys +3 i ognisty plaszcz aniel...

Tuesday, 30.08.2011, 10:30

Autor: Boski

Okrutny kacyk 5 epoka

czlowiekiem tez sie da :-) http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=e1e7e813f5

Wednesday, 22.06.2011, 19:51

Autor: Boski

Piekielny Hełm

(obrona bohatera +10, umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów -1, umiejętność rzucania zaklęć Śmierci -1, umiejętność rzucania zaklęć Życia -3, umiejętność rzucania zaklęć Piekła +5, inicjatywa bohatera +3, inicjatywa jednostek +4)

Saturday, 09.04.2011, 21:44

Autor: Boski

sandałek heraklesa

pomimo ze kupilem juz jeden za 1k moglbym kupic 2 np za 500 ph

Monday, 07.03.2011, 19:33

Autor: Boski

Obrona przed nalotami

ze wzgledu na Lomnasa nie wspomne ze ja i inni z mojego bylego klanu tez chcieli grac rozwinac wiochy ponad 20 poziom cytadeli czy jak to sie nazywalo w 3 epoce wystawiac armie mogace obronic sie przed silniejszymi klanami no cuz wspaniali Spartanie i PSD kasowali wiochy na 3 poziomie armiami 5 krotnie przewszajacymi najsilniejsze stoliczne armie, bo innych nie bylo mozna pobudowac 6 z kolegow w wyrazie szacunku i i doceniajac dobroc w/w klanow w uswiadomienu im ze nie nadaja sie do gry i nie ma...

Sunday, 06.03.2011, 22:29

Autor: Boski

Obrona przed nalotami

po roku trudno znalesc raporty z oblegow i znalesc kontakty z graczami ktorzy pokasowali konta wiec dowodow nie bedzie pewno faktem jest ze zniszczyliscie z 10 klanow i ostali sie tylko najsilniejsi z nich lub jak kto woli najbardzie palajacy rzadza odwetu za pokasowane konta swoich wspolgraczy i wspolklanowiczow i jak widac na forum doczekali sie dla mnie osobiscie naloty 5 epoki niczym nie roznia sie od oblegow Spartan + Oral na duzo slabsze klany i zabieranie im wiosek Wy burzyliscie pol roku...

Saturday, 05.02.2011, 23:28

Autor: Boski

Zapraszamy Na Turniej!!! :)

Cytat Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. bez komentarza na T2 juz nie ma frajerow chcecie poturniejowac zmniencie epoke na 4 lub 5 lub pomyslcie o tutnieju heros v heros wtedy to bedzie mialoo jakis sens ja wiem ze turniej powinien wygladac tak lub podobnie przyklad : http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5b53f3ccba no i wtedy dla Was taki turniej ma sens \ale co z pozostalymi ??? wiec jeszcze raz zacytuje Twoja sy...

Saturday, 05.02.2011, 22:37

Autor: Boski

Zapraszamy Na Turniej!!! :)

prosze dodac jeszcze jeden punkt do regulaminu Oral i reszta zmnienia epoki na 4 wszyscy naraz i po 3 miesiacach jak sie rozbudujecie mozemy poturniejowac Bogusny myslalem ze powazniejszy jestes a moze AZ zaprosi Was na turniej w 5 epoce termin mozecie zglosic obojetny byle realny i mozecie nawet podyktowac caly regulamin jak i powolac sedziow z samego Oralu aby bylo sprawiedliwie

Sunday, 09.01.2011, 12:25

Autor: Boski

Sygnet

zwykly bez slotow moge wystawic

Thursday, 06.01.2011, 16:00

Autor: Boski

Zmiany w nalotach

to moze podsumujmy troche temat 1. naloty mozna robic tylko 2 na caly dzien 2 tylko w godz.17.00-19.00- tak aby kazdy mogl sie obronic 3.z urzedu dac pol roku ochronki aby mozna podniesc poziom wioch do 5 poziomu - bo inaczej nie ma szans obrony 4.powiekszyc ilos rund nalotu do 10 lub i dluzej - aby mozna bylo jedna armia stracic caly nalot 5. obowiazkowo zakazac nalotow na graczy ORAL i SPARTA- pozostalych mozna bo nie pisza na forum a moze by tak w 3 epoce wprowadzic takie zmiany 2 ataki na ca...

Tuesday, 04.01.2011, 15:43

Autor: Boski

Zmiany w nalotach

ale co Ty tutaj chcesz przedstawiac dowody ??? jakie ???? od kiedy gracz zmniejajacy epoke mial szanse na jakiajolwiek obrone - zmniejajacy zawsze byl bity nawet "uciekajac" przed oblegami 3 epoki do 4 zaraz po zmnianie mogl miec odwiedziny z 3 epoki z 1000 chlopa i jakie wtedy mial szanse ??? tracic codziennie po pare budynkow czy po pol roku cala wioche cuz to za roznica ??

Tuesday, 04.01.2011, 09:21

Autor: Boski

Zmiany w nalotach

.:RODZINA:. .:LEGIONY SPARTY:. .OJUSZNIK:. ? .:WOJNA:. SWAT Valhalla SFINKS Husaria Kult Słońca PSW OSTATNIE PRZYKAZANIE NOWA VALLHILA .....AZ..... .S.I. tak to jest efekt Waszych dzialan na T2 wiec skonczcie juz narzekac na Razora i AZ ze niszczy serwer Wy to zrobiliscie juz rok temu i jakos nie widzialem placzu tych skreslonych klanow i graczy ktorzy pokasowali konta poprostu maja jaja [b] [/b]

Monday, 03.01.2011, 22:23

Autor: Boski

Zmiany w nalotach

ludzie nie placzcie ja jak nie moglem stawic czola mutantom z Orala lub 300 zmienilem epoke na 4 pozniej 5 abym mogl odplacic pieknym za nadobne z 8 czlonkow mojego klanu zostalem ja i Marbell reszta sie skasowala i jakos nie przeszkadzalo wtedy to ani Atlantisowi ani Cobrze ani innym z psdx i y a teraz po tylu miesiacach jak riffi sie skasowal aAtlantis ma prawie stolice jest placz serwer wykosiliscie Wy w 3 epoce swoimi mutantnymi armiami a nie Razor trzeba bylo wczesniej myslec a teraz placzc...

Monday, 27.12.2010, 22:50

Autor: Boski

Pytanie o Świąteczny Event.

gra jak i event dziala tylko do 3 epoki dzisiejsze lokacje robilem tylko 5 erowe pozatym ze zmniejszyl sie ilosciowo wzrostu jakosci jakos nie zauwazylem byc moze admini blednie podali daty trwania eventu powinno byc "Świąteczny event: Diabeł miesza kawę lewym palcem! W dniach 27.12.2010 -31.12.2012 będzie można wydropić prawdziwe unikaty!" byc moze wyzsze epoki zauwaza wtedy event no mozecie napisac ze moglem lazic na trexa 5 to wtedy znajde ale po pierwsze znowu uwierzylem adminom ze chca cos ...

Wednesday, 22.12.2010, 17:40

Autor: Boski

Balans ras

w sumie jestem przeciwnikiem w/w zmian bo rasa czlowieka bedzie na wymarciu Ci ktorzy juz wyszkolili swoich herosow tak jak ja (4 miejsce na T2 ) w sumie jest ta zmiana obojetna za to niemysle aby ktos powolywal i szkolil nowych ludzi od zera wiec zostana tylko najlepsi herosi a reszta wyginie wiec ogolnie ta zmniana jest mi obojetna co nie oznacza ze nie mam zalu do tworcow gry za zmarnowanie czasu ktory poswiecilem na jego szkolenie pozatym uwazam ze problemem nie jest czlowiek i itemy do szar...

Thursday, 16.12.2010, 20:58

Autor: Boski

szarza aniola

w sumie to juz olewam ta gre ale czesc itemkow z czlowieka dalem aniolowi i w rundzie 5 na lokacji weszla aniolowi szarza http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=dcdd8fe4e4 jak tak maja wygladac szarze innych ras to juz totalna kaszanka ach no i ten czar (ho ho ho ) podwojny cios jest naprawde zaje.....ty

Thursday, 02.12.2010, 20:03

Autor: Boski

awatar swiatla

dzieki to troche dziwne ze jak juz posklada sie caly komplet to nie widac wymagan ani innych statow

Thursday, 02.12.2010, 15:36

Autor: Boski

awatar swiatla

jakie ma wymagania ?? bo zalozylem i teraz nie widze a czar nie dziala wiec pewno czegos mi brakuje

Thursday, 25.11.2010, 20:26

Autor: Boski

Balans ras

D@nio w wrzesniu aniola mialem na 26 poziomie i przesiadlem sie na czlowieka ale mniejsza z tym jak admini odbiara bonusy czlowiekowi to wtedy spróbuj wytrenowac czlowieka od zera to bedziw wyzwanie masochistyczne he he a rasa ludzka umrze

Thursday, 25.11.2010, 20:02

Autor: Boski

Balans ras

Cytat wypowiedzi "MW12345" Pytasz jak mogłem dostać po dupie? Ot prosto...zarówno do 4 jak i 5 epoki przechodziłem tydzień-dwa wcześniej nim nastąpił ich rebalans. Nikt nie informował z odpowiednim wyprzedzeniem iż taka "akcja" będzie miała miejsce. Nie dość że startowałem od zera w nowych epokach to jeszcze wrogowie dostali potężniejsza broń. Mało tego...zabrano mi możliwość expienia hero silniejsza armią. Ktoś się zapytał wtedy czy to uczciwe, czy ja tak chce? NIE!! Po prostu admini stwierdzi...