Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 100

Friday, 01.04.2011, 13:34

Autor: Mort

Jukatan Poszukiwany/Poszukiwana: Sparing Partner

Bortasz zgadnij skąd jest poniższy tekst. Cytat §4 Działania zabronione IX. Zabrania się działań Push oraz Pull. Push/pull to: atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.Pull - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący niżej w rankingu.

Thursday, 24.02.2011, 14:53

Autor: Mort

Statystyki w Time Edge

Nie DrastiC zrobił to badanie, tylko ja. On tylko się do nich przyznał i opublikował wyniki. Ciekawe jakie konsekwencje mnie czekają.

Tuesday, 22.02.2011, 12:27

Autor: Mort

Statystyki w Time Edge

Nie jest istotne ile jest kont. Na ile kont się ktokolwiek logował w ciągu jakiegoś tam czasu. Najistotniejszą liczbą jest ilość opłaconych kont. Tylko od tego zależy to czy serwery będą dalej działać, czy zostaną zamknięte. Druga ciekawą sprawą jest szybkość odpływu i napływu nowych. Proponuję sprawdzać co tydzień, które konta są odwiedzane, a które nie. Nowe można poznać po kolejnych numerkach.

Sunday, 06.02.2011, 21:18

Autor: Mort

Czas Wojny - przyszłość?

Naprawdę myślicie że zmiany zaproponowane w pierwszym poście wystarczą by z tej gry zrobić mega-wymiatającą zabawę? Te konkretne zmiany zostały zaproponowane tylko dlatego że wymagają najmniej pracy. Jeżeli takie zmiany wam wystarczą by grać w to kolejne dwa lata to bardzo proszę, tylko później nie krzyczcie że jeszcze chcieliście poprawienia oblężeń, re-balansu albo jakichś nowych udziwnień. Bo te propozycje to wszystko co dostaniecie w tym roku.

Tuesday, 14.12.2010, 13:56

Autor: Mort

wypisanie z listy mailingowej

Dziękuję za spam otrzymywany z BW Team, niniejszym oświadczam, że nie chcę go więcej otrzymywać. Ponieważ nie mogę skasować zablokowanego konta, robię to w ten sposób. Serwer nr 1 ID 27423 Proszę o wypisanie mnie z listy wysyłkowej BW Team.

Wednesday, 28.07.2010, 19:13

Autor: Mort

Ukradł tarczę i buty

27-letni mieszkaniec Olsztyna zgłosił policji, że ktoś przywłaszczył ekwipunek należący do... postaci z gry internetowej. http://nt.interia.pl/internet/wiadomosci…-w-grze,1511718

Saturday, 19.06.2010, 00:58

Autor: Mort

prefix Ognisty i Piekielny do lewej ręki

Dawno, dawno temu, był sobie student zatrudniony do napisania pewnego programu. Jak to ze studentami bywa zatrudniono go w ramach "praktyk studenckich" na określony czas i za określoną stawkę. Dostał wytyczne i pisał, pisał, pisał. Kiepski był to student bo nie zdążył skończyć projektu przed końcem wyznaczonego czasu, dlatego wykonany projekt wygląda na niedopracowany, albo dziurawy. Po zakończeniu praktyk właściciele firmy z ulgą mogli się rozstać ze studentem. W języku dyplomatów "rozstali się...

Saturday, 15.05.2010, 18:07

Autor: Mort

Zgłoś aukcje do operatora

W tej grze nie ma automatycznych banów. Tu pozwoliłem sobie zwrócić uwagę na brak takiego filtra który by wyłapywał aukcje. Z tym że takich aukcji było więcej. I wcześniej i później były aukcje na których skutecznie przekazywano punkty. Przedmioty za 10 i 15 i więcej punktów bez slotów to nic nadzwyczajnego na aukcjach, albo te same przedmioty z ceną wywoławczą której nikt nie dał, więc w zakończonych widnieją jako nie sprzedane z ceną 0. Dlatego proszę Kocico nie strasz ludzi, Adam444 ma rację,...

Monday, 26.04.2010, 12:38

Autor: Mort

Ekspedycje klanowe koszt

Cytat wypowiedzi "Konrad" Nie sądzę, żeby był większy problem ze zdobywaniem reputacji. W 1 epoce na samych wyprawach można uzbierać przez 5 dni: 5*12*1 = 60 repa, czyli można za to dołączyć bohaterów z sumą 120 poziomów, czyli tyle ile jest w początkowych lokacjach. Sprawdźmy wzór, 5 dni 12 wypraw 1 ilość reputacji którą można uzyskać w pierwszej epoce za zabicie Goliata i Gilgamesha i jak dotąd wszystko mi się zgadza. Tylko że reputację da się zdobywać do maksymalnie drugiego poziomu dowódcy....

Wednesday, 24.03.2010, 18:54

Autor: Mort

lagi

Lomnas rozwiązanie podane przez Ciebie jest niepełne i niepoprawne. Podstawowym zastrzeżeniem jest że w regulaminie wyraźnie napisano o 3 przeglądarkach, a to rozwiązanie pozwala na poprawę połączenia tylko w jednym wypadku. Ponadto nie we wszystkich antywirusach jest prosta możliwość zablokowania pewnych adresów, w moim nie znalazłem. Przyznaję że sam je sugerowałem, ale wycofałem się z wyżej podanych powodów. Cytat §9 Wymagania techniczne. I. Najnowsza dostępna przeglądarka internetowa: Intern...

Saturday, 20.03.2010, 16:49

Autor: Mort

lagi

Problem znany jest od dawna: http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=229309

Friday, 26.02.2010, 15:45

Autor: Mort

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Drogi Sunny, "Ogólnie wiadomym jest że klany possesed na serwerach ...Wars mają pewne chody u administracji". Tylko proszę nie rób tego tak nachalnie, bo się wyda... Nie zachowuj się jak Kali, akceptuj też te zmiany które nie dają Ci wyjątkowej przewagi nad innymi i naucz się żyć z nimi. Tak naprawdę TE to 3 gry w jednej. Pierwsza to zabawa w lokacje, druga to napadanie i bombardowanie sąsiadów a trzecia to zdobywanie ich wiosek. Pogodzić wszystkie trzy jest ciężko, praktycznie niemożliwe.

Wednesday, 24.02.2010, 14:36

Autor: Mort

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Cytat wypowiedzi "Konrad" W opcji ataku na oblegających dodano możliwość pozostania na polu walki do końca oblężenia (zamiast natychmiastowej próby rozbicia oblężenia), dzięki czemu armia ta weźmie udział w oblężeniu po stronie obrońcy. Armia ta nie otrzyma jednak bonusu z murów (otrzymuje je tylko armia broniąca się w okupowanej wiosce). Która/ które armie dostaną bonus do murów? Nie pochodząca z wioski, ale która była tam w chwili rozpoczęcia oblężenia.Armia pochodząca z obleganej wioski, naw...

Thursday, 18.02.2010, 23:44

Autor: Mort

oblęzenia kolejny kwiatek

Osoby: A - armia zakładająca B - armia wspomagająca Miejsce akcji, to samo oblężenie dla obu armii. Ciekawostka: Czas zakończenia oblężenia dla armii A, jest różny od czasu podawanego dla armii B. Różnica jest mała poniżej minuty, ale jest. Widziałem ostatnio u kuzyna, zrobiłem nawet zdjęcie, ale zostało u kuzyna. -------------------- Proszę mnie nie pytać o id czy serwer, to nie jest merytorycznie potrzebne do sprawy bo oblężenie było już tydzień temu. Ale może to spostrzeżenie pomoże w wyszuki...

Thursday, 18.02.2010, 02:39

Autor: Mort

ambasady, konsulaty, ochronki

Dobrze specjaliści, ale powiedzcie mi jedno, bo skoro tak się upieracie przy tym żeby ułatwić życie obrońcy, to czemu żaden z was nie wpadł na pomysł by ambasady miały znaczenie tylko dla atakującego, to znaczy żeby obrońcy dać zawsze szansę na rozbicia niezależną, albo o wiele mniej zależną niż dzisiaj od wybudowania tego budynku. Wtedy utrzymanie wioski jest łatwiejsze i trudniej jest ją zdobywać, bo sztuczka z paleniem ambasady nic nie da. Agresor jest w lepszej sytuacji bo on wie kiedy zaczy...

Wednesday, 17.02.2010, 12:26

Autor: Mort

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Czegoś nie rozumiem, czyli zamiast możliwości "rozbij oblężenie", będzie "dołącz po stronie obrońcy"? Czyli obrońcy również będa mieli blokowane armie i będzie trzeba trzymać w odwodach do ewentualnego rozbijania nie tak jak dotychczas trzy duże, ale całe stado. Po drugie Oznacza to że jeżeli dwa/trzy klany postanowią napaść jeden i w jeden i założą kilka oblężeń to obrońcy będą musieli wybierać które wioski chcą ratować, bo wtedy będą jeszcze bardziej narażone na ich stratę niż teraz. Czy dobrz...

Tuesday, 16.02.2010, 18:11

Autor: Mort

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Cytat wypowiedzi "Konrad" Mieliśmy na myśli proste rozwiązanie, które można wprowadzić np jutro, a które sprawi, że robienie ochronek nie będzie takie proste jak obecnie. Chcesz prostego rozwiązania? To ogłoś że za dwa dni od dzisiaj kasujesz oblężenia na zamianę, bo one służą tylko do robienia ochronek. A jak ludzie będą mieli wybór mieć jedną wioskę mniej, czy zakładać ochronki, wybiorą wioskę.

Tuesday, 16.02.2010, 15:37

Autor: Mort

Oblężenia zakaz oblegania

A może niech każdy gracz sam decyduje czy chce tracić wioski, czy nie. Ten który nie chce tracić wiosek, nie może dołączać do oblężeń i ich inicjować. W zamian nie będzie tracić wiosek. Informacja o tym będzie jasno podana w profilu gracza. Czyli albo agresywny gracz który uczestniczy aktywnie w życiu klanu, albo pasywny. Ewentualne zmiany pasywny/aktywny nie częściej niż co dość długi czas, najlepiej co miesiąc albo co dwa, od ostatniego dołączenia do oblężenia, albo inicjacji takiego. Tak by n...

Tuesday, 16.02.2010, 13:55

Autor: Mort

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Rozwiązanie w stylu, może dodamy murom +2 AA zamiast +1 AA, czy zwiększenia ochronki pokazuje że nie ma prostego rozwiązania problemu. Żeby całość miała sens trzeba prawdopodobnie zmienić cały system, pytanie tylko czy koszt poprawy jest usprawiedliwiony zyskami. Mogę tez sobie pogdybać, do przedstawienia konkretnego problemu potrzebował bym narzędzi do symulacji oblężeń. Ale w ramach gdybania proponuję przemyśleć wydłużenie oblężeń nawet do kilku dni. Wtedy wysłanie armii do takiego będzie skut...

Tuesday, 16.02.2010, 12:17

Autor: Mort

Jak założyć oblęzenie po patchu v. 0.8.6

Bardzo proszę administrację o radę, jak można legalnie i bez korzystania z automatów założyć oblężenie? Aktualnie o ile znajdą się dwie osoby z różnych klanów to mogą szczelnie zabezpieczyć się przed oblężeniami. Szczelnie oznacza tylko kilku minutowe okno w ciągu doby gdzie istnieje możliwość założenia oblężenia. Przed tą poprawką założenie ochronki było równie prawdopodobne jak założenie oblężenia i był znany czas kiedy można było próbować założyć oblężenie. Przy dzisiejszym systemie każde uda...