Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-8 of 8

Sunday, 26.04.2009, 16:58

Autor: Sejan

Złamanie prawa krajowego...

Cytat wypowiedzi "Prop" Shin, nie ma sensu. Temat zamknięty oficjalnie. Nie ma sprawy dla GO i użytkowników gry. Print screen się przydał, odpowiednie służby się bardzo nim zainteresowały. Moja Szacowna znaczy się... "Odpowiednie służby" xD. Wiele zadymiarzy już widziałem, ale ty wyznaczasz nowe standardy w sztuce trucia od rzeczy xD

Friday, 24.04.2009, 19:02

Autor: Sejan

Złamanie prawa krajowego...

Cytat wypowiedzi "MW12345" Jak zawsze zresztą Winny czy nie winny najprościej jest zamknąc i po kłopocie hellooo geniuszu, skoro zamknął temat to jakim cudem napisałeś tego posta?

Friday, 24.04.2009, 18:47

Autor: Sejan

Złamanie prawa krajowego...

Taaak deprecjacja, deprecjacja \o/ "Ja wiem lepiej, ale nie powiem !" - gdzie Ty się tego prawa uczyłeś? w przedszkolu? Bo takie argumenty to były skuteczne tylko tam. Co do odsyłania mnie do "źródeł"- jeśli chcesz prowadzić dyskusję, to sam je przytocz (linki wskazane), będziesz miał okazję przyciąć co Ci nie pasuje, tak jak lubisz

Friday, 24.04.2009, 18:20

Autor: Sejan

Złamanie prawa krajowego...

Nie cytowałeś tylko fragmentów dla siebie niewygodnych, z resztą dalej to robisz. Tak więc dokończę cytat który znowu przytaczasz wyrwany z kontekstu" "symboli graficznych napojów alkoholowych, służące popularyzowaniu znaków towarowych napojów alkoholowych " Ja tam nie widzę popularyzowania żadnego znaku towarowego, jedynie humorystyczny obrazek. Powiedz mi proszę, jakiego to alkoholu znakiem towarowym jest ta butelka? 150 zł za konsultację z Tobą? xD Za takie bzdury jak Ty wypisujesz, to chyba ...

Friday, 24.04.2009, 16:46

Autor: Sejan

Złamanie prawa krajowego...

http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C3%B3dka Wikipedia też łamie ustawę o wychowaniu w trzeźwości \o/ Podobnie onet, wp, interia, google, itd itp. Pozwijcie ich wszystkich, zapiszecie się złotymi zgłoskami w historii polskiego oszoło... emm...prawodawstwa! Edit: Po raz kolejny powtórzę, to nie jest reklama. Jak już wymogliście na sobie wysiłek cytowania Dziennika Ustaw, to teraz wystarczy już tylko przeczytać ze zrozumieniem, ustawę którą przytoczyliście. Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli

Friday, 24.04.2009, 16:32

Autor: Sejan

Złamanie prawa krajowego...

Przed edycją twierdziłeś, że to Dimple, więc jak widać, coś słabej jakości tą whisky pijasz, bo Ci oczy psuje . Może to nie była whisky, tylko bimber? But not the point. Chodzi o to, że nie jest to reklama według definicji podanej w Dzienniku Ustaw.

Friday, 24.04.2009, 16:20

Autor: Sejan

Złamanie prawa krajowego...

Prop: Jak już cytujesz z Dziennika ustaw, to cytuj paragrafy w całości, a nie tylko wybrane fragmenty: Cytat 3) reklama napojów alkoholowych - publiczne rozpowszechnianie znaków towarowych napojów alkoholowych lub symboli graficznych z nimi związanych, a także nazw i symboli graficznych przedsiębiorców produkujących napoje alkoholowe, nieróżniących się od nazw i symboli graficznych napojów alkoholowych, służące popularyzowaniu znaków towarowych napojów alkoholowych, za reklamę nie uważa się info...