Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 69

Friday, 20.06.2008, 23:59

Autor: Kaskor

Czas marszu

Cytat wypowiedzi "Natali" A co wybudujesz w 8 min? Mastodonta i wilczka? Potęga 2 min też stykną na schowanie surowców jeśli ktoś jest. Ja bym chociaż skrócił czasy na wyprawy Tworzenie armii obronnej w trakcie ataku innego graca to tylko strata surowcow. Bardziej przydatne jest zakolejkowanie kilku budynkow do budowy - po ataku dajemu "anuluj" i nic sie nie marnuje. A o wyprawy sie nie martw - ten limit jest przydzielony dla wszystkich bohaterow, wiec niedlugo zaczna sie placze, ze jest za mal...

Wednesday, 18.06.2008, 00:00

Autor: Kaskor

[PYTANIE] surowce przewazajace

Cytat wypowiedzi "Thorga" Bonusy są różne dla każdej epoki. Oznacza to, że można nie mieć żadnego bonusu w jednej epoce, a po przejściu do następnej mieć trzy - albo odwrotnie. No i nie mozna bylo odrazu tak powiedziec. Czyli nie ma co sie wysilac w szukanie lokacji z bonusami, skoro po przejsciu do nastepnaj epoki moze zadnego bonusu nie byc. @Sushi: Ja dobrze rozumem, ze w kazdej epoce sa inne bonusy. Chcialem tylko dokladnie wiedziec czy dana lokacja (miejsce zalozenia wioski) otrzymuje bonu...

Tuesday, 17.06.2008, 23:34

Autor: Kaskor

wypadł mi zwój i cuś go nie widze;p

Chodzi chyba o to, ze bedzie mozna handlowac przedmiotami (gdzies bylo info o tym). A jak wiadomo push jest nieodlaczna czescia handlu

Tuesday, 17.06.2008, 02:09

Autor: Kaskor

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Dokladnie to jest tak: Wysokie góry - nic Góry - braz Wzgórza - braz lub drewno Step - konie Pustynia - kam szlach Las - drewno lub konie Dżungla - drewno Strumień - nic Bagno - nic

Tuesday, 17.06.2008, 01:09

Autor: Kaskor

pytanie o dobor lokacji osady pod kontem przejscia do nowej epoki.

Same pustynuie to nie wszystko - bedziesz mial 4 pola nieaktywne w 2 erze (bagna, strumien, wysokie gory) i tylko 2 na ktorych wydobedziesz braz. IMO: srednia parcela - nadaje sie raczej pod 3 osade (juz w starozytnosci), jako dodatkowe zrodlo k.szlachetnych.

Tuesday, 17.06.2008, 00:11

Autor: Kaskor

[PYTANIE] surowce przewazajace

Cytat wypowiedzi "dyvid" Ja miałem tak że po przejściu do 2 epoki na koloni wylosowało mi od nowa bonusy do wydobycia. W 1 epoce miałem 3 pola z bonusami (2 kamienie i 1 krzemień) i po przejściu do 2 epoki też mam 3 pola z bonusami. Niestety wszystkie 3 mam na drewnie . Więc nie wiem czy miałem tyle farta że mi wylosowało ponownie 3 pola z bonusem, czy zostają zachowane proporcje z wcześniejszej ery odnośnie ilości bonusów Z tego by wynikalo, ze bonusy do wydobycia sa przypisane ogolnie do dane...

Monday, 16.06.2008, 13:21

Autor: Kaskor

[PYTANIE] surowce przewazajace

Czy to znaczy, ze symbol "przewazajacych surowcow" jest jednorazowy i nie pojawia sie po przejsciu do nastepnej epoki? Ale lipa

Sunday, 15.06.2008, 23:47

Autor: Kaskor

Literówki, nieścisłości, powtórzenia W GRZE

Okno ekwipunku: Runy IS oraz NYD maja taki sam wyglad (znaczek). [edit] Proponuje pokasowac posty, maja juz status zmienione/poprawione. // Zgłoszone do grafika.

Saturday, 14.06.2008, 21:06

Autor: Kaskor

[PYTANIE] surowce przewazajace

Co sie dzieje z tak oznaczonymi polami po przejsciu do nastepnej epoki? Czy pola, posiadajace przewage jakiegos surowca, nadal beda dawaly 2x wieksze wydobycie w kolejnych epokach? Tzn. czy "przewazajace surowce" sa przypisane do danych zasobow, czy tez do danego pola? Przyklad: W I epoce mamy gory, ktore daja 2x wiecej krzemienia (przewaga danego surowca). Czy po przejsciu do II epoki to pole bedzie dawalo 2x wiecej brazu? (surowiec, ktory pojawia sie na miejsce krzemienia) A co sie dzieje z po...

Saturday, 14.06.2008, 20:14

Autor: Kaskor

mapa minaturowa (propozycja)

Cytat wypowiedzi "djhans1986" jak juz mowa o takim programie akurat pisze cos podobnego tyle ze uwzgledniajacy tylko i wylacznie lokacje specjalne bo niechce przeciazac zbytnio bazy BWteamu wiec recznie robie tablice z wypisanymi lokacjami i potem beda one uwzgledniane w programie nie stanowi to problemu to 1-2 dni pracy wiekszosc czasu zajmie stworzenie tablicy i dodawania nowych lokacji w moim wypadku ale to szczegol mniej istotny wprowadzenie takiej mapy jest z punktu widzenie gier strategic...

Saturday, 14.06.2008, 16:49

Autor: Kaskor

Godzina

- Nie uzywaj opcji "wstecz/odswiez" - Wyczysc ciasteczka i pamiec podreczna przegladarki - Sprawdz czy przegladarka ma wlaczona obsluge JavaScript - Sprawdz czy zegar systemowy pokazuje prawidlowa godzine

Friday, 13.06.2008, 12:04

Autor: Kaskor

BRAK WAZNEGO TEMATU NA FORUM

Niby takie oczywiste, ze az dziwne ze jeszcze go nie ma: RZECZY KTORE NIE BEDA DODANE/ZMIENIONE. Rozumiem, ze to dopiero wersja alfa, ale Admini maja juz chyba jakas na tyle spojna wizje gry, zeby taki temat powstal. Poza tym powtarza sie juz sporo pytan, na ktore pada odpowiedz "NIe bedzie" (cofanie armii, wydobycie surowcow, itp.). Wiec moznaby utworzyc przynajmniej zalazek takiego tematu. Zaszkodzic nie zaszkodzi, a Modki beda mieli przynajmniej jeszcze jeden powod zeby warny dawac.

Thursday, 12.06.2008, 18:44

Autor: Kaskor

Przegladarka

jawna dyskryminacja (p)eech...

Thursday, 12.06.2008, 18:17

Autor: Kaskor

Przegladarka

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" dopiero przy przejściu do BETY będzie rozwiązywany problem środowiskowy (IE), na razie musimy wyłapać błędy kodu. O tym fakcie wspominaliscie juz kilka razy. To ja mam jedno pytanie z tym zwiazane: Czy jednoczesnie bedzie przeprowadzona optymalizacja dla innych przegladarek? Chodzi o (m. in.) Opere serii 8. Bo skoro planujecie babrac sie z IE6, ktory przysparza wieeelu problemow w trakcie grania, to poprawienie 1 (jednej) niedogodnosci, ktora wystepuje przy kozysta...

Friday, 06.06.2008, 22:49

Autor: Kaskor

wylogowywuje mnie ...

A masz namiot zmyslow? Bez niego sie nie da.

Friday, 06.06.2008, 17:07

Autor: Kaskor

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" widziałem jedną broń palną w tej grze, wypadła mi w starożytności ;P A to byl jakis antyk (arkebuz, muszkiet), czy cos bardziej modern? Bo moze rodzaj broni palnej bedzie warunkowal epoke, od ktorej mozna jej uzyc.

Friday, 06.06.2008, 16:15

Autor: Kaskor

RE: Surowce w 2 epoce

Cytat wypowiedzi "hooligan" Mam pytanie jakie sa nowe surowce w 2 epoce i jakich pól szukać jeśli zamierzam założyć wioskę ? Głupio by było jak bym wzioł takie miejsce na wioche ze by mi żadnych nowych surowców nie produkowali tam w nowej epoce Juz bylo o tym na forum, wystarczylo poszukac: Przetwarzanie surowcow miedzy epokami

Friday, 06.06.2008, 15:46

Autor: Kaskor

Latajcy bohater

Cytat wypowiedzi "filazaf" bedzie szybciej latał jak go w tym wytrenujesz, ale fakt faktem że powinien miec tańsze chodzenie po kwadratach. A to bedzie złym ropzwiazniem dopiero w 5 epoce, bo ja go wykorzystuje jako apteczkę polową Latania nie da sie trenowac - to umiejetnosc jednopoziomowa. Masz to lub nie. @hooligan: za 20-30 poziomow nie bedzie to mialo znaczenia, bo wszystko sie wyrowna. Osoby, ktore zaczely bez latania, zdaza je wykupic (jesli beda chcialy oczywiscie); a ci co zaczeli z la...

Friday, 06.06.2008, 15:33

Autor: Kaskor

Czas zakończenia wyprawy - po 5h?

Cytat wypowiedzi "Konrad" Jest, bo tutaj jest inaczej i powinna się wykonać. Z tym że nie mamy żadnych danych o tym, czemu się nie wykonała. Zebym wiedzial, ze jest inny system wykonywanbia wypraw, to sam bym to zglosil wczesniej, bo mialem tak juz kilka razy. Puszczam bohatera do spec-lokacji na noc/przed wyjsciem do pracy i wykonanie odbywalo sie dopiero gdy czytalem raport po ponownym zalogowaniu. Niestety nie mam zadnych aktualnych raportow z takiego zdazenia.

Friday, 06.06.2008, 15:00

Autor: Kaskor

Czas zakończenia wyprawy - po 5h?

Bo jest tak jak na BW: wyprawa dokonuje sie w momecie otworzenia raportu, a nie odrazu po skonczeniu sie czasu. Tudziez po wykonaniu jakies innej akcji/przeladowaniu strony. Buga nie ma.