Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-9 of 9

Tuesday, 25.01.2011, 14:46

Autor: rutrr92

Bojkot Premki

Propozycja dobra, i nawet mam pewna koncepcję na ten temat: 1. Jakość i szansa na drop powinna zależeć od różnicy pomiędzy poziomem trudności lokacji a lvl hero powiększony o uwzględniając także straty w armii. 2. To samo dotyczy ekspedycji klanowych jeżeli różnica pomiędzy max lvl a naszym lvl jest duża to naturalnie, że drop powinien być lepszy. A poza tym częstość chodzenia (nie zakładania) na wyprawy powinien zależeć od ilości członków w klanie 3. Więcej eventów. 4. Misje dla hero. I tzw. SE...

Wednesday, 10.11.2010, 22:59

Autor: rutrr92

Jeśli kiedykowiej odwiedziłeś stronę "demotywatory.pl". Zajrzyj.

Jeśli pamiętasz ten słynny demotywator http://demotywatory.pl/1846012/Gimnazjum, to wejdź na strone http://www.uski.edu.pl/?page=ankieta, i zagłosuj na "Krzysztof Wojciech Urbański". Dziękuję wszystkim za oddanie swojego głosu.

Tuesday, 25.05.2010, 23:33

Autor: rutrr92

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Nie wiem czy raportownik pod vistą nie działa czy coś innego ale jeżeli byłby ktoś tak miły i wrzucił do wyników z Jukatanu raport: http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=msg&do…=6657074&type=2

Tuesday, 12.05.2009, 20:46

Autor: rutrr92

Obniżenie kosztów utrzymania lepszych jednostek - Średniowiecze

Cytat wypowiedzi "DrastiC" Sensowną zmianą było by ogólne obniżenie kosztów medyków itd. itp. racja, ich przydatność jest wręcz 0. Duże koszty utrzymania i mała ilość hp jaką mogą wyleczyć na turę, powodują z jednostek leczących bezwartościowe g*. A czy ktoś mi wreszcie odpowie czemu pierwsze jednostki jakie możemy produkować w danej erze(od3) muszą być, aż tak drogie jak na te warunki ??? W 2 erze po 3 dniach biegałem z chorą procarzy i mogłem szybko na nią zarobić, a w 3 epoce muszę czekać aż...

Tuesday, 12.05.2009, 18:46

Autor: rutrr92

Obniżenie kosztów utrzymania lepszych jednostek - Średniowiecze

Ja właśnie w niedzielę, przeszedłem z 2 do 3 epoki. Na początku było ciężko jakąś sensowną armie wybudować ze względu na złoto potrzebne na piechurów. To jest interesujące, że poprzednia epoka może smapić prockami, używając drewna, które zbiera z farmienia 1 epoki, a ja muszę czekać na produkcję z kopalni... A co do obniżenia kosztów utrzymania jednostek to jestem za bo nareszcie ubijam jakąś sensowną ilość procków.

Wednesday, 06.05.2009, 20:44

Autor: rutrr92

Płonąca Pochodnia Gwiazd (zakończone)

Na aukcji pojawił się wystawiony przeze mnie zwój to butów z 3 slotami, jego nazwa jest podana w temacie a oto statystyki: Rad-Feh-Asuz atak bohatera +25 inicjatywa bohatera +4 obrona jednostek +3 Obecna cena to 94 Ph (ale i tak widziałem po 150PH więc jest jak na razie tanio), więc zapraszam do licytacji.

Wednesday, 06.05.2009, 19:46

Autor: rutrr92

V era - jednostki - technologie - upkeep

Mam drobne pytanie związane z tym tematem. Jaką rewolucje by przyniosła zmiana typu ataku niektórych jednostek latających bo jak widzę, każda jednostka latająca ma atak rozrywający a typy pancerza różne. Osobiście mam przeczucie, że to by spowodowało, że walka przeciwko 5 epoce polegała by na posiadaniu jak największej liczby jednostek z aa. Ale chcę poznać waszą opinię.