Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 72

Sunday, 04.10.2009, 22:36

Autor: Estoroth

Jednoręczność????

Mam zasadnicze pytanie... Bohater anioł z 3 poziomem broni białych wyposażony w maczugę (broń dwuręczna) dodaje 7 do ataku. Znalazłem mieczyki i się w sumie zdziwiłem, że wymagają poziomu 6 a dają bonusu tylko plus 5 ale pomyślałem sobie - broń jednoręczna to dam mojemu aniołowi takie 2, przecież ma dwie ręce... I się zdziwiłem po raz drugi, bo nosić ich nie może razem. Miecz i tarcza - ok, ale po co jednoręczność skoro nie można nosić dwóch broni? Czy to samo jest w przypadku człowieka i pistol...

Wednesday, 30.09.2009, 11:18

Autor: Estoroth

Ilość grabieży (chyba podobnie jak poprzedni post)

Armia moja zaatakowała gracza - złupiła mu wszystko oprócz herosa, a dokładnie minutę później mam drugi raport z tej wioski gdzie tym razem dobiła tego herosa na amen... http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=eef179959e http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5b4dd937c7

Thursday, 17.09.2009, 09:37

Autor: Estoroth

Dlaczego nikt nie zginął?

Dobra, zamknijcie ten temat bo lama ze mnie

Thursday, 17.09.2009, 09:25

Autor: Estoroth

Dlaczego nikt nie zginął?

Moment Już teraz rozumiem, ja zrozumiałem tłumaczenie Thorgi jako atak mego herosa w 3 różne oddziały nie w jednostki w tym samym oddziale Napisał że zaatakował 3 jednostki a tam akurat stały 3 różne oddziały wojsk - kwestia słownictwa po prostu. Stąd moje pytanie o ilość ataków, on walił w ten sam oddział ale w różnych typków w tym oddziale. Czyli nie ma sytuacji, że najpierw bije się z jednym oddziałem np. prockami, a potem z innym np. legio bo tak to tlumaczenie początkowo zrozumiałem...

Thursday, 17.09.2009, 09:12

Autor: Estoroth

Dlaczego nikt nie zginął?

Hmmm, dziwne to wytłumaczenie ale się upewnię, czy dobrze to rozumiem. Do tej pory rozumiałem walkę w ten sposób: spotykają się 2 armie założmy po 3 oddziały i na drodze losowania potyczki następują pomiędzy 2 oddziałami i jako pierwszy wali ten co ma więcej ini. "Niezależnie od szansy na drugi atak, żywa jednostka ma zawsze przynajmniej jeden atak. Nie ma możliwości, by dodatkowy atak został wyprowadzony w inny oddział niż ten, który otrzymał początkowy cios. Dlatego, na przykład, gdy pierwsze ...

Thursday, 17.09.2009, 08:20

Autor: Estoroth

Dlaczego nikt nie zginął?

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2fcd7760f0 Dlaczego nikt z przeciwników nie zginął w czasie 1 rundy, jeśli anioł zadał ponad 250 dmg? Czy trupy można wskrzeszać leczeniem?

Tuesday, 18.08.2009, 22:05

Autor: Estoroth

oblężenia i ataki na oblegających a różnice w epokach

1. Gracz z 2 epoki zakłada oblężenie na gracza z 2 epoki. Czy może mu pomóc (dołączyć do oblega) kolega z klanu z epoki 4? 2. Gracz z 2 epoki jest oblegany. Czy kolega z klanu z 4 epoki może atakować oblegających? Załóżmy, że oblegający są zarówno z 2 i z 3 epoki. Proszę o fachową odpowiedź '

Thursday, 06.08.2009, 22:44

Autor: Estoroth

Stajnia to nie kopalnia....

"Bazowe wydobycie" i "Wydobycie z kopalnie" niezbyt fortunnie brzmi w odniesieniu do stajni Czy można to zmienić np. na "Bazowa produkcja" i "Przyrost z hodowli"????

Thursday, 06.08.2009, 21:52

Autor: Estoroth

Problem z dołączeniem do oblężenia

Ok, na razie temat jest nieważny, ponieważ i tak już nie dojdziemy do tego co i jak się wyświetliło. Ale jak wystąpi następnym razem (oby go nie było - choć ja się już spotkałem z nim 2 razy) będę już wiedział co i jak zanotować i co dopytać więc udzielę więcej informacji.

Monday, 03.08.2009, 20:17

Autor: Estoroth

Problem z dołączeniem do oblężenia

nie wiem czy dołączający mieli ambasady, występowała różnica 1 epoki (obleg z 2, dołączał z 3) ale pierwszy raz słysze że wymagany jest budynek dla osoby która chce dołączyć...

Saturday, 01.08.2009, 01:08

Autor: Estoroth

Problem z dołączeniem do oblężenia

Gracze z sojuszu nie mogli dołączyć do oblężenia. Pozostały 3 wolne sloty (z 6), zachowano odpowiedni czas marszu by dojść w oznaczonym terminie i mimo wszystko wyświetliło komunikat o niemożności dołączenia. Estoroth, Jukatan2

Saturday, 27.06.2009, 19:13

Autor: Estoroth

znów to samo

Ale ja korzystam z firefoxa... myślę, że pewnie mam coś pokopane na kompie raczej, no tak czy owak nie zawsze ładuje strony do końca...

Saturday, 27.06.2009, 16:53

Autor: Estoroth

Po kiego ... istnieją mury???

Siedem siedem Zresztą nie jestem do końca przekonany czy moje uwagi można zastosować do społeczności całego serweru (Jukatan), ale mury w przypadku walk z chłopakami (macie kobiety w klanie?) z Chaosu i PSD można sobie w buty wsadzić... Trzymam linka jednego na wszelki wypadek dokumentującego taki obleg.

Saturday, 27.06.2009, 09:50

Autor: Estoroth

Po kiego ... istnieją mury???

Nie bardzo jednak, bo jak w oblężeniu bierze udział 7 osób to spokojnie 2 mogą wziąć tarany ( herosi ze stolicy bo tam i tak jest najmniej surowców) i niczemu to nie przeszkadza...

Saturday, 27.06.2009, 08:50

Autor: Estoroth

Po kiego ... istnieją mury???

Nie zgadzam się. Taniej wychodzi budować tarany. Podam przykład symulacji na 15 poziom i 20 poziom. Dla 15 poziomu murów (częstokołu) HP 1054, potrzeba 8370 brązu. I tak: 1 obleg, kupno 18 taranów (2880 brązu), 19 h utrzymanie (4104) , kasacja taranów, ochronka 24 h i 2 obleg. Zakładamy, że murów nie budujemy tylko zostaje to co po oblegu, co jest słuszne bo na 15 lvl się buduje 27 h. Zatem 2 obleg, mury poziom 10 (strzelam średnio bo może zostać więcej lub mnie po 1 oblegu, ale 2/3 chyba jest o...

Saturday, 27.06.2009, 07:16

Autor: Estoroth

znów to samo

Kurczę,człowieku wyluzuj troszkę...Nikt tu Ciebie nie lekceważy, więc nie ma powodu do złości... Troszkę dystansu i samokontroli życzę

Friday, 26.06.2009, 17:41

Autor: Estoroth

problem z załadowaniem strony

Na pasku był komunikat "Oczekiwanie na interia.coś tam coś tam" nie pamiętam dokładnie. Problem był w zakładce armii - nie były widoczne produkcje surowców oraz w zakładce wiadomości - przy czytaniu raportu z walki nie pojawiały się statystyki wojsk i herosa. W obu przypadkach kursor był z klepsydrą i najechanie nim na produkcję lub herosa nie wywoływało tego okienka z tekstem. Na wszystkich innych stronach w pasku pojawiało się "Zakończone", strona ładowała się do końca, nie było żadnej klepsyd...

Friday, 26.06.2009, 15:32

Autor: Estoroth

Po kiego ... istnieją mury???

Jeśli w osadzie są mury na poziomie 15 dają 34% do obrony. Moim zdaniem to jest dużo, i to jest języczek u wagi który może uchronić wioskę przed zajęciem. Ale to i tak głównie o herosa chodzi bo jednostki zwykle giną, niemniej bonus jest. Tylko że to jest jednorazowe wykorzystanie takich murów. Sytuacja: oblężenie bez taranów, 15 lvl murów, zakładamy remis i koniec radości bo okazuje się, że następny obleg jest z taranami, zostało murów na poziom 10 (po oblegu) a na dodatek spaliło się po poziom...