Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 71

Saturday, 05.11.2011, 13:39

Autor: Echidna

I Co Dalej Z Te ???

Klanowki od nas poszly do RSR i do Was oraz akademii,przyznaje,ze nie wszystkie akademie dostaly klanowke,pominelam Crakowie,Elfiki z czystej przyczyny brak czasu przed praca,ale kluczowe klany dostaly,klany ktore maja decydujacy glos ciekwawilo mnie (typowa kobiete,kto tez jest kuzynem Bagiego,a nie chcialam wchodzic buciorami w zycie ) pozdrawiam

Saturday, 05.11.2011, 12:18

Autor: Echidna

I Co Dalej Z Te ???

Witam Szacowne Grono Dysputantow Od mojej rozmowy ze Swietym minelo sporo czasu,fakt,zaczynam sie zastanawiac ,czy propozycja zawarcia rozejmu nie byla dana proforma??? Owszem daliscie propozycje,za pierwszym razem zostala odrzucona,ale po dyskusjach zapytalam czy mozemy wznowic rozmowy,klanowki z kosmetyka Waszych warunkow dostaly klany przodujace i decydujace i od tej pory to my nie otrzymalismy zadnej odpowiedzi kompletna cisza,moze jednak zaslugujemy chociazby na krotkie" NIE" ???? a moze to...

Saturday, 07.05.2011, 16:44

Autor: Echidna

Hakon, Arnii, Bleeh, lulek80, Davidossus

Marcin polskie prawo jest tak niekonsekwentne i niesprawiedliwe jak TE,w zaleznosci jak blisko "korytka" siedzisz ,dla jednych kary ot tak dla zasady,dla drugich ida na dlugo w ad akta.Jak czytasz ze zrozumieniem wypowiedz Pani Agaty to pisze nie o dowodach a duzym prawdopodobienstwie,ze sa to multi,wiec korzysci tez plynace z tego tytulu powinny zostac udowodnione graczom, a nie blokowane dla zasady i widzimisie bo ja podejrzewam. Dam przyklad ja podejrzewam,ze Ty musiales dobrze podplacic za s...

Saturday, 07.05.2011, 06:01

Autor: Echidna

Hakon, Arnii, Bleeh, lulek80, Davidossus

Sorry mala poprawka W przypadku DrastiCa przewinienie bylo udowodnione przez Konrada,kara zdjeta .

Saturday, 07.05.2011, 05:55

Autor: Echidna

Hakon, Arnii, Bleeh, lulek80, Davidossus

Witam Gwoli przypomnienia szerokiemu audytorium tak dlugo jest sie niewinnym,jak dlugo nie zostanie wina udowodniona,wiec wszelkie przypuszczenia Pani Agaty sa malo podstawne do blokady kont,no chyba ,ze udowodni to kazdemu z graczy zablokowanych.Brzydko nazywajac sytuacje ,ktore mialy miejsce na TE kantami wielu graczy po kazdej ze stron i niewspolmiernych karach dla tych graczy,konta powinny zostac odblokowane i ewentualnie wziete pod "lupe" przez administracje.Domniemania i przypuszczenia nie...

Thursday, 20.01.2011, 05:15

Autor: Echidna

[script/autorefresh using] DrastiC

Robert niejednokrotnie gracze wstawiali sie za kims ,zeby nie karac az tak surowa kara,przewinienia byly o wiele blachrze a mimo to wielu juz nie gra bo administracja trzymala sie regulaminu napisanego zreszta przez siebie a gracz rozpoczynajc gre musial go zaakceptowac,wiec nie mowcie mi ,ze tu nie ma rownych i rowniejszych dla administracji,przychylnosc administracji az w oczy kole .

Wednesday, 19.01.2011, 09:55

Autor: Echidna

[script/autorefresh using] DrastiC

Brawa wielkie dla administracji gry....no to Panowie hulaj dusza piekla nie ma,bo coz Wam moze grozic za uzywanie automatow roznego rodzaju??? ban staly z ta decyzja zostal zniesiony,automat=30dni+ , to pryszcz .No chyba,ze sa rowni i rowniejsi gracze na serwerze,gracz z klanu moderatorow ma blokade,gracz z innego klanu ma ban,cos sie chyba klania napisanie nowego systemu kar,nie wspomne,ze laska zadna nie jest oddanie graczowi wioski,ktora stracil w sk.... sposob.Bany Pani Thorgi rozdane lekka ...

Tuesday, 21.12.2010, 15:07

Autor: Echidna

Pozegnanie

Dziekuje Wam za 2 lata wspolnej gry,konta moje i meza zostaly zlikwidowane pozdrawiam Malinka i Strojkus

Tuesday, 21.12.2010, 14:17

Autor: Echidna

Merry Christmas

Życzę Wam Wszystkim ŚWIĄT PAŃSKIEGO NARODZENIA otulonych białym śniegiem, pachnących zieloną, świeżą choinką i pieczonym karpiem, rozśpiewanych kolędą bożonarodzeniową, spędzonych w gronie życzliwych i kochanych osób... Łamiąc się z Wami wirtualnie opłatkiem wigilijnym życzę Wam wszystkiego najlepszego zarówno na te święta, jak i na cały ten Nowy 2011-ty Rok - radości, miłości, ciepła, spokoju, pozytywnych uczuć i spełnienia najskrytszych marzeń, nawet tych z samego dna serca... Z najlepszymi zy...

Tuesday, 14.12.2010, 11:39

Autor: Echidna

Drastic - ban czy nie ban

Z calym szacunkiem do przedmowcow,do Marcina (DrastiC) jako gracza i do administracji,pozwole sobie zabrac glos. Daleka ta gra jest od uczciwosci po KAZDEJ stronie,ale rozpatrywac ewidentnie udowodniona wine w zakresie ban czy nie ban to troche lekka przesada. Jesli ban ,pewnie niewiele to zmieni bo gracz taki jak Marcin jesli tylko zechce dostanie konto jak niejeden gracz po KAZDEJ ze stron Jesli cofniecie bana za uzywanie automatu- da to tylko mozliwosc wiekszej bezkarnosci w tej grze,cofnieto...

Wednesday, 17.11.2010, 13:30

Autor: Echidna

Balans ras

Robert z calym szacunkiem,nie oskarzam Tomka,to,ze ma czlekow chwala mu za to,jakos nie widzialam,zeby wczesniej narzekal ,ze sa przepakowani,ale klanowicze to juz inna bajka czy maja ludkow i na jakim lvl,sama mam rozne rasy,chociaz glowny to czlowiek,sama tez przespalam poniekad ich rozwoj i co? mam teraz plakac ,ze sa niedowartosciowani? Osobiscie ma prawo mi sie nie podobac,ze po 2 latach gry zmiany sie bedzie wprowadzalo,jak ktos zauwazyl madrze,ze operatorzy wiedza co robia to chyba wiedzi...

Wednesday, 17.11.2010, 12:38

Autor: Echidna

Balans ras

hmm Jerzys a jak myslisz kto robi testy?? nie znasz odpowiedzi? zainteresowani tym czyli Ci ,ktorzy przespali rozwoj czlowieka ,palcem wskazywac nie bede ale stronnicza ta gra sie robi....a moze zaklepiemy moderatorow z klanow BC? wtedy bedzie laba

Tuesday, 09.11.2010, 09:48

Autor: Echidna

Balans ras

Troche Was Panowie chyba pogielo jaka tu sprawiedliwosc? czlowiek o co tak wszyscy krzycza ma szarze LOSOWA,czasami w calej walce nie odpali ani razu tak tez bywa inne rasy maja swoje bonusy do kazdej rundy przypisane ,nie ma umniejszania przez losowosc czy nie,bzdury totalne piszecie

Tuesday, 09.11.2010, 04:19

Autor: Echidna

Balans ras

Po 2 latach gry zmiany zalet herosow? chyba jakas kpina,a pytal nas ktos do 3-4 epoki jaki denny byl wybrany hero czlowiek? zaczelo sie zmieniac w pozniejszych epokach,ze teraz co niektorzy maja pod gorke to ich sprawa,wybierajc rase hero wyraznie byly napisane jego wady i zalety. Teraz tez nie problem wyszkolic szybko hero czlowieka,wielu graczy zaczelo to robic dopiero w 5 lub 6 epoce i maja juz poziomy 20lvl i wyzej,nawet podpowiem,ze dobrze miec nielota ,idealnie nawet na 15 lvl zalicza solo...

Monday, 01.11.2010, 13:38

Autor: Echidna

Czarna_Mamba

[*] [*] [*] Tak..... pamietamy Cie Czarku

Friday, 06.08.2010, 13:29

Autor: Echidna

Wioska

Dziekuje slicznie za sprawdzenie,co prawda tak podejrzewalam ale wolalam sprawdzic ,czy nie wkradl sie blad jakis A cichy wielbiciel moze sie ujawni?? moze sie umowie na kawe z armia,a nie takie ciche podchody robic a feee

Friday, 06.08.2010, 11:15

Autor: Echidna

Wioska

T1 oczywiscie

Friday, 06.08.2010, 03:37

Autor: Echidna

Wioska

Witam od 4 dni ,nie moge skasowac wioski prosze o sprawdzenie,czy to jakis bug czy mam namietnego wielbiciela .......... jak wielbiciel prosze go zostawic,w moim wieku kazdy adorator mile widziany Z tą wioską związane są akcje armii, niekoniecznie Twoich. Poczekaj, aż akcje te skończą się, by zniszczyć tę wioskę. ID 27776

Wednesday, 28.07.2010, 15:00

Autor: Echidna

nowa wioska

Armia kolonizuje teren. Czas do końca: -1118 s [anuluj] potwierdzam 6 proba zalozenia wioski ID 27776

Friday, 18.06.2010, 12:28

Autor: Echidna

Wezowy sygnet

Atak hero + 1 AA jednostek + 6 Punkty zycia jednostek + 10 standart czas marszu hero -15sek/kw prosze o wycene