Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 47

Wednesday, 26.05.2010, 22:54

Autor: Yowi

tymczasowa opieka nad kontem

Operator zobaczy i banik To jest inaczej tak, że oddajesz komuś konto, a potem on oddaje je tobie. Ale tak zrobić nie można. Bo raz oddane konto, nie może nigdy już do ciebie wrócić.

Friday, 07.05.2010, 19:47

Autor: Yowi

Przeglądanie mapy pod Google Chrome.

Zgłaszam błąd z przeglądaniem mapy pod google chrome. Gdy wchodze na mapę (http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=map) wszystko jest fajnie. Ale kiedy użyję nawigatora(prawy górny róg mapy) i przeskoczę powiedzmy całą stronę w bok, to mimo nowych obrazków, po najechaniu, pokazuje mi że są dalej takie same pola jak wcześniej. To chyba wszystko tłumaczy. (pole 72-86, a wyświetla dalej info o 80-86). Problem występuje tylko na chrome, na foxie wszystko ładnie, pięknie ;p

Monday, 01.03.2010, 23:53

Autor: Yowi

Obleg a kasacja konta ...

DrastiC jak skńczy się to odliczanie to musisz potwierdzić kasację konta jeszcze To nie jest tak że czas się kończy i konto się kasuje. A pewnie przy próbie skasowania wyskoczy jakaś blokada - chyba że jej nie ma ;P

Saturday, 27.02.2010, 10:06

Autor: Yowi

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Em... Dobra, ale ja mam takie pytanko. Nad czym wy dyskutujecie? W temacie jest wyraźnie napisane "obelg" - obelga. A nie jakiś obleg - oblężenie ;P Wy tutaj cały czas spamujecie nie na temat xDD //Dzięki za info, poprawione KC.

Wednesday, 17.02.2010, 12:21

Autor: Yowi

Po kiego ... istnieją mury???

Prawdopodobnie chodziło o to aby taki bonus był też w zwykłych atakach a nie w oblegach. W atakch takiego bonusu nie ma ;P

Friday, 05.02.2010, 01:31

Autor: Yowi

Boty - prawda czy fałsz??

Cytat wypowiedzi "MW12345" Słowo bot podlega definicji tak jak każde inne. Owszem mozesz upierac sie że pies nalezy do królestwa roslin i podawać pewne cech psa (np. iz jest to istota zywa tak samo jak roślina) ale przeciez nie jest to prawda!! Trzymajmy sie definicji, nie naciagajmy jej dla własnych i dziwnych potrzeb i co nam wyjdzie...to iż BIOS i wcisniety F5 nie jest botem, nie podlega podstawowej definicji bota (program). I prosze...nie udawajcie otępiałych.... Naucz się czytać ze zrozumi...

Friday, 22.01.2010, 14:14

Autor: Yowi

Think tank - kuźnia pomysłów

" i 5 których się wylogowali." - tak, będzie wiadomo kogo można zaatakować. Nie jest to dobry pomysł ;p

Thursday, 21.01.2010, 19:40

Autor: Yowi

nie mogę włączyć urlopu

... stsmax, żądaniem oddania wioski nic się nie wskóra... A ja też potwierdzę że jest z tym problem(ogólnie pełno bugów mam, typu białe strony z errorem, który zgłaszałem "(Not implemented" czy jakoś tak...), brak możliwości zrekrutowania armi bo za mało surowców albo za mało wydobycia chociaż mamy w trzy tyłki za dużo ;p TO nie chce wysłać mi armii do lokacji bo "zły poziom" ale kurna przecież klikałem w link z raportu jaki dostałem, nic nie zmieniałem i nic, nawet jak chciałem wysłać na 1 pozi...

Thursday, 21.01.2010, 19:33

Autor: Yowi

Zakończono (kliknij tutaj)

Ale mnie wkurza, że przenosi mnie do widoku armii a nie do wiadomości i już wiem czy wygrałem czy też nie. A chce dokładnie przeanalizować raport, zdziwić się że szarża mi wbiła ratując mi tyłek, albo że cudem żaden legionista/hoplita nie padł na lokacji itd. Większy dreszczyk jest. Pierdółka, którą łatwo dodać a umiliła by mi np. gre ;p

Thursday, 14.01.2010, 21:03

Autor: Yowi

Mury obronne,wały i inne druty kolczaste...

Kruczy, a co jeśli zrobić aby powiedzmy 10% tego co mamy z murów na oblężeniu, było wykorzystywane przy obronie? Taki balans, aby ten mur był też do czegoś jeszcze przydatny ;p

Sunday, 20.12.2009, 12:32

Autor: Yowi

Skrypty nieco ułatwiające gre

Będzie to powodować zbyt duże obciążenie dla serwera. Nie będzie. Tak dawno już tych słów nie czytałem że aż je musiałem napisać

Sunday, 20.12.2009, 11:22

Autor: Yowi

Skrypty nieco ułatwiające gre

Możesz dodać skrypt który automatycznie ustawi nam na jaki poziom lokacji chcemy wysłać armie i zaznaczy forsowny marsz? Ustawiamy pod jakimś przyciskiem żeby zrobiło coś takiego, potem zostaje kliknąć wyślij armie. Niby nic takie, ale mi by się przydało.

Sunday, 20.12.2009, 00:23

Autor: Yowi

Średnia Wieku - Gracza Time Edge na Forum

W tą grę nie gra tak dużo dzieci, bo za trudne zasady są a wstać w nocy ciężko ;p A taki 25latek co w pracy może sprawdzić co się dzieje da sobie radę, więc to oni głównie tutaj grają. A przynajmniej tak myślę ;p Ja mam teraz 15lat, początkiem stycznia będzie już te 16. Szkoła + treningi = mało czasu na TE. Więc robie raczej za farmę z expodajną armią ;p

Sunday, 06.12.2009, 21:32

Autor: Yowi

Urlop

"Nie możesz tego zrobić, gdyż z jedną z Twoich wiosek związana jest akcja armii innego gracza! W przypadku gdyby komunikat się powtarzał, spróbuj odświeżyć zakładki armii we wszystkich Twoich wioskach." Problem tylko w tym, że jedyna armia jaką teraz posiadam jest w swojej wiosce. (Próbowałem już ją przenieść do innej a potem wrócić. Nic to nie daje) T2, ID 4842 Do tego, często dostaje teraz errora 501, w różnych sytuacjach. To czasem po wciśnięciu "rozpocznij urlop", albo chcąc zobaczyć budynki...

Thursday, 26.11.2009, 14:27

Autor: Yowi

brak armii - pilne pomocy

A jest to armia z tej wioski? Skasuj po prostu tą armie(jednostki przeniesie do garnizonu), może pomoże

Monday, 23.11.2009, 18:14

Autor: Yowi

Pierścień (1)

Pierścień (1) ini boha +5 Ile warty na Jukatanie? ;D

Wednesday, 18.11.2009, 12:48

Autor: Yowi

Handel, małe udogodnienia ...

Z tego co wiem, przedmioty się dublują itd. - przy takim czymś można łatwo dojść czy ten przedmiot to kopia, czy twój - a więc ułatwienie pushu. Chociaż takie ograniczenie tutaj nie ma zbytniego sensu, aukcji jest o wiele mniej niż w bw, nie ma tak dużej liczby aktywnych graczy więc można by wprowadzić. Ułatwi sprzedawanie ;p

Friday, 06.11.2009, 21:12

Autor: Yowi

spalona własna wioska

umiera - tak jakby ci padł podczas ataku itd. Możesz go potem wskrzesić w innej wiosce, tylko nie w stolicy ;p

Tuesday, 03.11.2009, 14:46

Autor: Yowi

Dlaczego tak często porzucają konta???

Albo tracisz wiochy bo atakują cie lepsze klany ;p