Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 258

Monday, 03.02.2014, 21:27

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Restart Serwera T1

Mutant Wacek byłby za Ale bez bobów i najlepiej bez ustrojów!

Friday, 10.01.2014, 17:32

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Pytanko

Większość pewnie już zeszła

Thursday, 09.01.2014, 21:33

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Pytanko

Mi się wydaje, że nasze premium utrzymuje serwer gry i tylko dlatego jeszcze ona jest. Gdyby gra wyszła po angielsku od początku, grałyby w nią tłumy i bilibyśmy się teraz z jakimiś Koreańczykami, Angolami, czy obywatelami RPA. I pewnie podziały byłyby inne, Polak trzymałby z Polakiem, czy to Żul czy to Buc. Gra miała potencjał, niestety poszła w złą stronę i w obecnej formie nie ma szans przyciągnąć nowych graczy. A starzy grają tylko z przyzwyczajenia.

Monday, 06.01.2014, 18:56

Autor: Przenajświętszy Wacławek

7 Epoka Pytanie Do Konrada

A po co zabierać wioski skoro stolice zawsze będą lepsze? Od wprowadzenia podwojenia stolic powstało pewnie kilka wiosek wartych uwagi. Oblężenia straciły na znaczeniu.

Monday, 06.01.2014, 18:54

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Nowy 3 Serwer- Zapisy

A ja zagram na T2 tylko na starych dobrych zasadach. Jeśli będą podwojone stolice, bezpieczne ustroje itd., a zwłaszcza boby, to nie ma po co się tam pojawiać, bo to już nie to samo. Z tego co kiedyś mówił któryś z administracji (nie pamiętam który), to zrobienie serwera z innymi zasadami niż obecne jest dla nich trudne i nieopłacalne. A na tych zasadach co są to nie warto zaczynać.

Saturday, 04.01.2014, 10:08

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Maxymalny poziom Logistyki

Mam na 85% i następny poziom kosztuje 300k

Wednesday, 01.01.2014, 11:22

Autor: Przenajświętszy Wacławek

ile wart ten zwój ?

Według mnie mało. Na lokacje i expy przyda się mniej niż awek czy redukcja, a dla wojska do bani całkiem, bo działa tylko na 3 jednostki.

Monday, 30.12.2013, 19:12

Autor: Przenajświętszy Wacławek

30.12 – 02.01.2014 Obrady ONZ - nie działa

Bo ten event nie ma dawać. Ma spowodowany, żeby cwaniaki zbierające surkę na DG nie zmieniły szybko ustroju i budowały spokojnie w bobie Ale do obejścia oczywiście. Natomiast zniesienie ustrojów na kilka dni byłby bez sensu całkowicie: taki ktoś na DG byłby kompletnie bez szans na jakąkolwiek obronę. A mocne klany by pozabierały wioski komuś kto siedzi w BIO i ma jedną chronioną.

Friday, 20.12.2013, 06:45

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Event

ENGY, Ty sam jesteś świetnym przykładem w drugą stronę... grałem z Tobą chwilę na T2 w klanie już dawno temu i widac było gołym okiem, że ogarniasz gorzej niż inni. Surowce to jest pypeć, bo myśląc można je zdobyć. No chyba, że wcześniej pomyśli ktoś inny. Ale o to właśnie chodzi w strategii A nasz nowy kolega w 5ej zostanie, bo w 6ej kolejnego nam nie trzeba

Thursday, 19.12.2013, 00:03

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Event

W tej grze jest dużo więcej "systemów" wspierania słabszych niż się może wydawać i dużo więcej niż w innych grach. W przykładowych głupich Plemionach można było całkiem po dupie dostać. A tu stracisz wojsko, część surki a wioska stoi dalej. I to tylko, jeśli się nie pilnujesz to stracisz. Każdy, dosłownie każdy, który ma zacięcie by grać, to wychodzi na jakąś prostą. U nas w klanie był kryzys w 4ej epoce kilka lat temu. A wtedy nie było ustrojów, inaczej było z oblężeniami, z ambonkami, ze wszys...

Sunday, 15.12.2013, 16:54

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Proszę o wprowadzenie możliwości zakupu za dni premium zwiększania ilości wypraw ..

Popieram Takie zużywanie reputacji byłoby wskazane. Ożywiłoby polowanie na bohaterów przy okazji. Tylko koszt musiałby być wyższy niż zysk z danej lokacji.

Saturday, 14.12.2013, 13:21

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Chwalimy sie swoim wojskiem kto ma najlepsza armie na te 5/6 epoka.

3 najmocniejsze na T1 to chyba Rafix, Krios i ja. I chyba w tej kolejności W topce byłoby jeszcze przynajmniej 2-3 ode mnie.

Thursday, 12.12.2013, 19:00

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Chcemy normalnego ewentu BOBA

Jeśli ma być bob, to najlepiej normalny. Albo co 10 poziomów 10%. Wszystkim innym jestem przeciwny.

Wednesday, 11.12.2013, 19:54

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Event

Temat z eventu przerodził się w to co zwykle: w rzucanie obelgami. Zostawię Was zatem z tą rozrywką, kierowaną pod moim adresem i zwyczajnie poczekam jaki event zarządzi administracja. Nikogo nie powinno dziwić, że przygotowuję się do boba, skoro jest o nim mowa. Mogę tylko żałować, że nie zbierałem surowców cały rok. Będzie co ma być. A Panom życzę miłej dyskusji.

Wednesday, 11.12.2013, 18:39

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Event

Nie trzeba wyjść z DG by oddać wioskę. Oddałem moją z prostego powodu: ta Lomnasa jest lepsza, a zależy mi póki co mieć mocniejsze woja. Po ewentualnym evencie się to potasuje. Tu dużo myśleć nie trzeba. A do kogo surka trafi to nie Twoja sprawa, mi jej na bank łatwiej pilnować. Przestań wreszcie jęczeć. Chcesz się skasować to się skasuj, chcesz grac to graj. Ja nie zamierzam więcej z Tobą dyskutować, bo nie mam w tym ani frajdy ani satysfakcji.

Wednesday, 11.12.2013, 17:01

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Event

Wioskę oddał, bo nowi potrzebują wiosek. On mi, ja moją Dawidkowi (obleg się kończy za pół godziny). Stolicy mu nie oskubałem, choć muszę przyznać, że bardzo mi przykro z tego powodu, jak widzę ile surki się marnuje BORGHI, kto jak kto, ale Ty nas/mnie proszę nie ucz o graniu uczciwie i szukaniu konfrontacji.

Wednesday, 11.12.2013, 13:11

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Nie Rozumiem

To się uśmiałem Nie wiem jak jest z przekrętami i niewiele mnie to obchodzi. Ledwo mam czas na własne konto, więc nie wiem jak ludzie mają na 3-4 niby Ale pierwszy raz widzę i oczom nie wierzę, że administracja pomaga spasionym żulom

Tuesday, 10.12.2013, 19:32

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Event

Ci na DG to jeszcze muszą wyskoczyć z tego i postawić wojo by bronic surki. Wystarczy ich przypilnować. Bo na DG pobudują i tak 2x drożej. Jest wielu, którzy zbierają na normalnych ustrojach i chcą budować

Tuesday, 10.12.2013, 18:10

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Event

Sushi, nie możesz czytać wypowiedzi jak ze skrajności w skrajność. Mi może i bob jest obojętny czy będzie, ale wielu wyraźnie go chce. Ja tylko nie mogę się zgodzić z traktowaniem nas (mocniej rozwiniętych, dłużej w 6ej) niesprawiedliwie. Chcesz zrobić progresywnego boba, proszę bardzo. Ale nie możesz nam zamykać opcji korzystania z niego z sensem.

Tuesday, 10.12.2013, 15:48

Autor: Przenajświętszy Wacławek

Event

lev "0" 100% ulgi lev 10 90% lev 20 80% lev 30 70% lev 40 60% lev 50 50% lev 60 40% lev 70 30% lev 80 20% lev 90 10% lev 100 0% Tak jak ktoś pisał, taki rozkład "ulgi" jest chyba najuczciwszy, jeśli już ma być zróżnicowanie.