Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 116

Tuesday, 23.10.2012, 11:39

Autor: Romanos27

koniec gry i sprzedaje amu z awatrem ognia

jak ktos chetny to piac na gg 9973897 albo tu pw koncze gre bo znudzilo mi sie nic tu sie nie dzieje pozdrawiam

Monday, 18.06.2012, 16:14

Autor: Romanos27

Euro Event

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5c4fad2d90 ale mi sie runka trafila a to od razu kolejna lokacja http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=60c193306c

Saturday, 16.06.2012, 08:21

Autor: Romanos27

witam

ale nie wszyscy sa w tej epoce zeby fenka lac wiec znow jedni maja lepiej i tyle

Thursday, 14.06.2012, 22:52

Autor: Romanos27

Euro Event

pochwale sie, b to na razie najciekawsze co mi wpadlo http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=130dac3b2a

Wednesday, 13.06.2012, 10:42

Autor: Romanos27

OBLEGI czy PUSH ?

Cytat wypowiedzi "Dark_elf" Cytat wypowiedzi "Elmmisiek" I tak to nie bylo by jeszcze takie przegięcie jak obecnie gdzie 46 lvl bohaterowie siedzą w 3 epoce ( tak teoretyczny limit to 30 poziom a potem niewielki minus do zdobytego expa bez znaczenia czy to 31 czy 100 lvl hero - KPINA!! powinien wraz z lvl hero spadac % naliczanego expa tak by 10 lvl juz powyzej limitu dostawal symboliczny 1% ) To jest słuszny pomysł, by exp dla hero spadał proporcjonalnie wraz ze wzrostem poziomu bohatera po pr...

Wednesday, 06.06.2012, 12:07

Autor: Romanos27

Zróbmy porządek z lokacjami specjalnymi.

Rozwo patrząc, niekiedy na Twoje wypowiedzi, to mam wrażenie, ze piszesz chyba tylko żeby sobie postów, nabić, bo naprawdę niektóre wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu, a są mega bezsensownego, nie będę używał innych słow do tego

Wednesday, 06.06.2012, 09:28

Autor: Romanos27

Czas Wojny - przyszłość?

tu już od dłuższego czasu, dostajemy wykrętne odpowiedzi, tylko nie wiem czemu my dalej w te erg gramy, jak się nic nie zmienia, a ja nawet wróciłem tu po 2 miesiącach urlopu, no nic to chyba nasz nałóg nic więcej

Monday, 26.03.2012, 13:11

Autor: Romanos27

NWV vs DIABŁY

Ty co to za tematy wymyslasz, miales zly dzien, czy co

Monday, 19.03.2012, 21:32

Autor: Romanos27

Czas Wojny - przyszłość?

oj Facio czepiasz sie pierdol, tu powazna romzowa a Ty o maly bald sie czepiasz musimy czekac i tyle

Monday, 19.03.2012, 21:18

Autor: Romanos27

Czas Wojny - przyszłość?

ich zainteresowanie gra, jak od miesiąca wisi jeszcze wspomnienie braku dostępu serwerów, wiec jak by choć trochę zainteresowania gra pokazali ot by to zdjęli, wiec ja już powoli nie liczę na coś ciekawego dla nas, BW pochłonęło ich na maxa, większa kas wiec tu niech sobie graja, coś tam wspoamna dla uspokojenia ze będzie, a my łatwowierni tylko czekamy, wiec dalej będziemy czekać

Thursday, 08.03.2012, 13:35

Autor: Romanos27

Postulat

Ole ale my mówimy o nalotach i ich obronie i burzeniu a nie o oblężeniach, jakjuz się trzymamy historii, to armaty i działa niszczyły budynki, wiec dajmy 4e zamiast nalotu, atak ostrzeliwujący, tez trwałby 2 rundy i armaty robiły by swoje tak jak nalot. Albo inne rozwiązanie dać armatom AA i służy by jako obrona przed nalotami, nie będę pisał żeby zabronić nalotów 5e na 4e bo zaraz będzie krzyk, ale nie mając jednostek mogących naloty robić to niech sobie 5e z 6e tylko naloty robią jak maja taki...

Thursday, 08.03.2012, 12:32

Autor: Romanos27

Postulat

A czemu 4e nie możne mieć jednostki wyburzającej budynki ale wyłącznie 5e, czy działo i podobne jednostki nie burzyły budynków murów, tak ciężko dać jednostkę która by również burzyła, tu nie chodzi o zablokowanie nalotów, tylko na możliwość wyburzania budynków w 5e przez 4e, na dało by to grze trochu więcej rumieńców, a tak pewni osobnicy sobie robią naloty wiedząc, ze będą mieli bardzo małe straty a odpowiedzi i tak nie będzie wiec dajmy możliwość odpowiedzenia tym samym, i zamiast zrób nalot ...

Wednesday, 07.03.2012, 11:09

Autor: Romanos27

Postulat

patrzac na linki z nalotow, nasuwa sie pytanie czemu tylko 2 rundy walki, a moze tak wiecej rund walki zbombowcami, przykladowo 10 tak jak na lokacjach niech ten co wysyla nalot martwi sie czy 10 rund bombowce nie padna, procenty sukcesu nalotu zostawic tylko wydluzyc ilosc rund walki, to taka propozycja

Wednesday, 07.03.2012, 07:10

Autor: Romanos27

Postulat

dlatego pora to zmienic, tak byl rebalans czlowieka to mozna bylo by cos z tym nalotem zrobic, zeby 4e nie byla n straconej pozycji a napastnik nie czul sie taki pewny, bo tak to mozna naprawde zniechecic graczy do rezygnacji a czemu nie dac 4e jednostki mogacej niszczyc budynki, tez bylo by rozwiazeniam, jak juz tak odwoluja sie do histori to cos by sie znalazlo co by niszczylo budynki w 4e

Wednesday, 07.03.2012, 06:37

Autor: Romanos27

Postulat

Cytat wypowiedzi "facio" a jak od was wbierali i zabierali wsie to było w poządku?? takie są zasady gry jak nie jest sie w valhilli i pinkach to gracz ma mało do powiedzenia bo zaraz go zjedziecie armiami po wójkach itd. każdy wiedział czym sa naloty i od jakiej epoki mozna je stosaować ale nie bo wiekszy exp sie zbiera w 3e i większość w niej siedzi a 4e jak dla mnie jest tylko przelotowa bede w 4e i zapewne też bede mial nalociki ale nie bede tego wylewał na forum bo to woła o pomste do nieba...

Tuesday, 06.03.2012, 20:37

Autor: Romanos27

Postulat

i gra majaca w sobie potencjal, bo niechodzi w niej na produkowanie bezsensownego duzych ilosci woja tak jak w innych grach, zniknie a czyja to winna??? napewno nie graczy tylko kochanej administracji bo trochu zaspala z nia a mogla byc hitem tak jak BW

Tuesday, 06.03.2012, 09:20

Autor: Romanos27

Postulat

Stsmax ja czytajac pierwszy watek nie widzialem tam nic o tym zeby bylo cos o zap[rzestaniu nalotow, tylko o tym, zeby mozna bylo sie przed nimi bronic, i jakos odpowiedziec na nie niszczac budynki 5 epoce beda w 4, wiec albo pomyliles watki piszac tu o jakims placzu i zaleniach, albo nie czytasz ze zrozumieniem, wiec przeczytaj pierwszy watek dokladnie a potem napisz na temat, a nie kto zerwal pakt i inne pierdoly ktore nie interesuja innych graczy nie uwiklanych w wasze wojenki. po prostu chce...

Monday, 05.03.2012, 10:47

Autor: Romanos27

jak

Lista lokacji specjalnych tu masz wszystko co potrzeba do lokacji

Monday, 05.03.2012, 10:21

Autor: Romanos27

Postulat

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Rozwiązanie najprostsze: awansowanie do 5 epoki. no nie naprawde mega odpowiedz, a co maja powiedziec ludzie co sa w 4 epoce krotki okres, i obrywaja przykladowo nalotami, jak maja awansowac do 5 epoki. Lepiej tak odpowiedziec niz mecyc sie z naprawa 4 epoki, nie tzreba nic robic, problem z glowy, zamiast dac moliwosc 4 epoce tez burzenia budynkow 5 epoce i tylko 5, to wtedy by niektorym odechcialo sie nalotow, ale nic widac gdzie administracja ma problemy graczy T...

Sunday, 04.03.2012, 09:54

Autor: Romanos27

Postulat

Facio tu bym sie z Toba nie zgodzil, nie chodzi o samoa wielkosc wioski, ale nie ktorzy jak straca wioche pozniej tylko robia naloty, a wielkosc wiosek to juz inny temat ktory nie raz byl walkowany,a co do tematu to powinna byc jakas jednostka w 4e ktora dawala by mozliwosc burzenie budykow 5 epoki, jak juz tak wzoruja sie na historii w tej grze, to dzalo by moglo burzyc nie tylko mury, ale niszczyc budynki,