Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 20

Monday, 16.06.2008, 01:39

Autor: Khirion

Zla nazwa armii

Jezeli w obronie miasta braly udzial dwie armie, to w trakcie walki jedna z nich jest zle nazywana. Ponizej link. http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=0f074a8b81

Tuesday, 03.06.2008, 22:26

Autor: Khirion

Rozgrywanie oblężeń

Jezeli beda go oblegac 3 armie, a o ilosci atakow ktore mozesz wystawic decyduje namiot zmyslow, to przyjmujac statystycznie, jezeli masz poziom namiotu zmyslow na 9, mozesz wystawic po 3 ataki na kazda atakujaca armie. Szanse pokonania takiej armii sa niewielkie. Defakto sprowadzaja sie do przypadku, bo byc moze uda ci sie zaatakowac wiecej niz 3 razy, z mocnym naciskiem na byc moze, bo rownie wielka jest szansa ze atakow bedzie mniej. W zwiazku z tym, 3 armie aniolow, beda sobie najspokojniej ...

Sunday, 01.06.2008, 16:15

Autor: Khirion

Czy mobilność działa poprawnie ?

Ja mam propozycje. Rozdzielcie statystyki ktore dotycza tylko bohatera od statystyk ktore dotycza tylko armii, bo takie przemieszanie wprowadza cala mase zamieszania.

Sunday, 01.06.2008, 10:16

Autor: Khirion

Bohater latający - szybkość poruszania się/ ładowność

Przy zalozeniu ze unosi sie dzieki magii, to zalozenia odnosnie szybkosci nie musza obowiazywac. Rownie dobrze on moze "chodzic" w powietrzu.

Saturday, 31.05.2008, 16:15

Autor: Khirion

Petycja w sprawie SB i wiadomości (klan)

Coz, padlo tu sporo racji.... to ja mam alternatywny pomysl. Nie mozna podpiac sie pod irca? Widzialem juz takie rozwiazania, wiec czemu nie mozna tego do gry wrzucic? [EDIT] Chodzi mi o taki shout box podpiety pod klanowy kanal ircowy.

Saturday, 31.05.2008, 15:57

Autor: Khirion

SYNDROM OGAME ?

Ja siedze dzis caly dzien i klikam, coz, sobota jest, moge sobie pozwolic. Ale zacznie sie normalny dzien pracy i juz nie ma takiej mozliwosci. Wtedy z automatu zaczne robic sie coraz slabszy w stosunku do osob, ktore maja czas na to zeby robic atak za atakiem. W jakis sposob nalezalo by to ograniczyc. Ograniczenie na przyklad do 8-10 atakow dziennie bylo by wskazane. Teoretycznie to moze byc rowniez i 16 atakow, jak w BW, ale pod warunkiem ze armie podrozowaly by sporo szybciej.

Saturday, 31.05.2008, 13:41

Autor: Khirion

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

W symulatorze nie dziala to w ten sposob. W symulatorze moj bochater zawsze leczy na maxa. To moze bardzo wprowadzic w blad. (Mnie wprowadzilo).

Saturday, 31.05.2008, 13:32

Autor: Khirion

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

Nie wykluczam takiej mozliwosci, tylko w takim wypadku jaki jest sens brac ta umiejetnosc, sokoro widze cala mase rannych jednostek, a leczona jest ta ktora zostala ledwo drasnieta...

Saturday, 31.05.2008, 13:26

Autor: Khirion

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

Gram nielatajacym, pomimo ze jest mozliwosc resetu. Stawiam armie z przodu, postawilem na leczenie, i niestety nie jest rozowo. Leczenie pomimo silnej inwestycji nie daje tyle ile sie spodziewalem ze bedzie dawac. Zamaist leczyc za pelne 80, leczenie wchodzi za 10 (SIC!). http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=84bf1b361f Jasne, mialem dobra armie i bohater przezyl, ale i tak mnie zlupili, glownie dzieki temu, ze wrogi bohater tez atakowal i zadawal obrazenia. BTW... co jest z tym leczenie...

Saturday, 31.05.2008, 09:24

Autor: Khirion

Usuwanie jednostek?

W pewnym momecie bede chcial usunac dzikich ludzi i zrobic na przyklad wilczych jezdzcow. W jaki sposob moge usunac juz posiadane jednostki zeby nie zabieraly mi surowcow?

Friday, 30.05.2008, 17:51

Autor: Khirion

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

Tak sie zastanawiam, a nie mozna przynajmniej jednej jednostce dac ataku przeciwpowietrznemu? Znaczy co, oni nie oganali sie od ptactwa i innych stworzen latajacych? Jak jednostka z zalozenia rzuca kamieniami, to czy nie moze rzucac rownie w powietrze? Glupe 10 ataku w powietrze, a calkowicie zmienia balans. Na walki w epoce nie bedzie mialo znaczenia, bo nikt nie ma jednostek latajacych, a bedzie mozliwosc bronienia sie przeciwko herosom latajacym.

Friday, 30.05.2008, 14:54

Autor: Khirion

Oplata za symulator walk

Pobawilem sie z symulatorem walk troche i dochodze do bardzo nieprzyjmengo wniosku. Zeby miec w miare dobra odpowiedz na temat tego czy mam szanse z... badz w jakim kierunku lepiej isc, to musze wykonac 5-10 testow. To oznacza, ze defakto koszt, jaki zaplace za takie testy to okolo 20 dni premium! Przyjmujac ze mogl bym chciec zrobic takie testy raz na 2-3 dni, to oznacza, ze srednio na tydzien wydawal bym kolo 50 dni premium. Nie uwazacie ze to troche wygurowana cena, zwarzywszy na to, ze sam p...

Friday, 30.05.2008, 11:10

Autor: Khirion

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

Coz, moze, zalozylem multi, zeby zobaczyc czy mam racje. Oczywiscie skasowal bym stara postac, ale nie idzie ;/ Obawiam sie jednak ze start od nowa, oplaca mi sie bardziej, niz ciagniecie postaci, ktora ma zle rozdysponowane punkty, mimo, ze mam juz czesciowo rozbudowana wioske. Jak juz bedzie sie dalo zresetowac bohatera to, to skasuje to konto testowe.

Friday, 30.05.2008, 10:51

Autor: Khirion

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

Tak, tylko nie bierzesz pod uwage jednego. Mowisz "Tylko jak chcesz odrazu chodzic na ekspedycje" Jezeli ja nie chcodze odrazu na ekspedycje, podczas gdy ty tak, to twoj bohater bedzie bardziej doswiadczony. Oznacza to, ze w stosunku do Ciebie znowu zostaje w tyle, bo jak sie spotkamy na polu walki, po tym samym czasie gry, z takimi samymi armiami, to ja przegram, ze wzgledu na to, ze twoj bohater jest juz znacznie bardziej doswiadczony od mojego.

Friday, 30.05.2008, 10:39

Autor: Khirion

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

Konrad, no fajnie, ale to z gory jest zalozenie, ze w zaden militarny sposob obronic sie nie moge, jedyne co moge zrobic, to dac sie farmic howajac glowe w piasek i majac nadzieje ze wrog jej nie znajdzie, do czasu odzyskania bohatera. Nie uwazasz ze troche cos z balansem jest nie do konca w takim razie? Moge miec olbrzymia armie a i tak przyjdzie pojedynczy bohater i mi ja wytnie. I problem nie lezy w tym ze wybralem poprostu zle jednostki, ale w tym ze nie ma jednostek ktore pozwolily by mi si...

Friday, 30.05.2008, 10:33

Autor: Khirion

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

Odnosnie wacikow... przytocze walke wklejana w innym poscie. http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=51f4a92b88 Porownaj sobie i nie mow ze latajacy nie ma boosta.

Friday, 30.05.2008, 10:32

Autor: Khirion

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

To jeszcze propo ochronek... Jak juz moj bohater zszedl z tego swiata, to w jaki sposob mam sie teraz bronic przed horda latajacych bohaterow ktorzy beda atakowac moje miasto?

Friday, 30.05.2008, 10:28

Autor: Khirion

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

Hmm, to troche rownowaga jest slaba, bo bohater latajacy ma masakrycznego boosta na poczatku.

Friday, 30.05.2008, 10:23

Autor: Khirion

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

No dobra, ale w takim razie czy jest jakies miejsce na planszy do ktorego moge sie udac i mam szanse wygrac dopiero zaczynajac? [EDIT] Zwarzywszy ze poziom trudnosci w tej jaskini jest 1/109, to gdzie mam sie udac, zeby zdobyc doswiadczenie bohaterem?

Friday, 30.05.2008, 10:16

Autor: Khirion

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

W jaki sposob moge wygrac walke bohaterem nie latajacym? http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=64f05eb24a Rozumiem ze mam jakies mozliwosci wygrania tego, jakie? Mam rozdysponowane punkty dla bohatera i chcial bym wykonac poprawnie jakies zadanie, jak?