Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 55

Saturday, 28.12.2013, 09:13

Autor: Canis

Bob Budowniczy < A Przekręty Rafixa

7 614 938 10 435 719 22 340 878 14 817 517 9 401 888 Gram na ustroju Dzieci Gai zbierałem od poprzedniego Boba i mam budynki tylko na poziomach uśredniono na 30lv i nic nikomu nie kradłem . Aby kogoś oskarżać trzeba mieć żelazne dowody , i jestem na to wyczulony bo mnie na T2 oskarżono o coś i ukarano czego nie zrobiłem Dlatego może borghi uważajmy na to co mówimy , dla mnie twoje dowody to tylko poszlaki

Monday, 16.12.2013, 23:55

Autor: Canis

Event Jak Kupa

Ręce opadają , taka kupa . 3 osoby pisały , 96 odwiedziło , no to z tego to musi być kupa jak sie już pisać nie chce Coś czuje że 2014 będzie przełomowy w mojej branży i TE , liczę że nie będzie wielkiej kupy

Saturday, 06.10.2012, 22:47

Autor: Canis

Moze czas na nowy serwer?

wg Getm ""Gram na t1 i t2, kika i CENTURION odpowiednio. to dobrze że już grasz tylko na dwóch , na T2 zrobiło się tak nudno bez twoich "dodatkowych" kont . Niedługo to nam serwer zamkną , to może czas wziąść sprawy w swoje ręce i rozruszać serwer odpalając swoich "spiochów" panie A.

Friday, 14.09.2012, 12:19

Autor: Canis

Lista Zmian - v. 1.2.1

" W momencie kiedy zaczynałem grę nie było ustrojów, a co za tym idzie nie wiedziałem, że moje osady będą bezużyteczne w późniejszym terminie i że wymiecie je każda średnia stolica " Przesadzasz , twoje osady nie są bezużyteczne , produkują surowce ,jeśli były takie dobre jak piszesz to napewno są , stolice można mieć tylko jedna i wcale nie tak łatwo mieć ją taka super . "To nie jest zabawa charytatywna tyko biznes. Dla nas to zabawa dla nich praca. Jak Hmm np wprowadzą nowy smak Coli nie idzie...

Wednesday, 12.09.2012, 08:29

Autor: Canis

Lista Zmian - v. 1.2.1

Anno jest tylko jedno wcale nie małe ale , w momencie wyboru ustroju byly wybór 2 ustrojów , teraz są 3 , na pewno niektórym ten 3-i ustrój pasuje bardziej niż poprzednie 2 z których musial wybierać . Druga sprawa to ustroje dzisiaj są poprawione , w momencie wyboru ustroju nie było takich poprawek . Ustrój to nie wioska , niestety trzeba na jego zmiane wydac pieniadze , żeby zmienić wioske na innego typu potrzeba czasu nie pieniedzy . Dlatego oczywiste jest ze po koncowych zmianach autor powini...

Thursday, 06.09.2012, 16:49

Autor: Canis

Moze czas na nowy serwer?

Jawa ja sie absolutnie nie denerwuje , jakieś pół roku temu mi przeszło , teraz chciałem tylko "obrazowo" coś przedstawić . A gdyby powstał nowy serwer na 100% bym na nim zaczoł , mam kilku znajomych którzy grali w TimeEdge kiedyś , rozmawiałem z nimi na temat nowego serwera i większość z nich pograłaby na nowym serwerze . Ciekawe . Bo na T1 i T2 grać absolutnie nie chcą .

Wednesday, 05.09.2012, 22:26

Autor: Canis

Moze czas na nowy serwer?

Między ostatnią a przedostatnią poprawką minęło blisko 2 lata ! v. 1.2.010 sierpnia 2012 v. 1.1.222 grudnia 2010 Autor każe czekać , i ja myślę ze w takim tempie to do "zbalansowania" mało kto da radę jeszcze pograć . Przychodzi klient do sklepu np z komórkami i pyta się sprzedawcy o nowy model , sprzedawca odpowiada że nowych modeli nie będzie ponieważ wpierw trzeba dopracowa oprogramowanie w nich , ponieważ np zawieszają się , a oprogramowanie robi się długo ..... Co zrobi klient ? Pójdzie kup...

Friday, 31.08.2012, 23:52

Autor: Canis

konto

mam konto do oddania t1 e4 , wiecej info na priv

Thursday, 23.08.2012, 11:11

Autor: Canis

Moze czas na nowy serwer?

Cytat Canis: nie zrobimy "serwera testowego" a potem go nie zamkniemy jak się okaże, że jest mało premek, bo to by było świństwo dla tych, którzy spróbowali. Idea serwera testowego polega na tym że może być testowy , lepiej zrobić testowy i poinformowac graczy że po jakimś X czasie może być zamknięty , niż nic nie robić . Na takim serwerze testowym można robic szybkie zmiany/patche i zobaczyć jaki to będzie miało wpływ na rozgrywke .

Thursday, 23.08.2012, 10:01

Autor: Canis

Moze czas na nowy serwer?

Nie mogę zgodzić sie z kolegą . Zmiana epok pod "obstrzałem" jest wymagajaca ale jak najbardziej możliwa do realizacji , wystarczy troche popilnować , pokombinować i jest ok , niczego złego zrobić nam nie można . Teraz stolice maja wieksze wydobycie wiec jeszcze łatwiej przeskoczyć i łątwiej zabezpieczyć surowce . Problem moga i pewnie mają tylko te osoby co w poprzedniej epoce dominowały i nikogo sie nie bały , niestety czasami trzeba poczuć na własnej skórze jak to jest być zwierzyną / Łowną

Tuesday, 21.08.2012, 11:43

Autor: Canis

Propozycja zmiany expa za lokacje

Algorytm fajny , prawidłowy , tak to powinno wyglądać , że gracz dostaje profit za chodzenie na wyższe levele ekspedycji , że stara się szybko skakać po epokach a nie siedzi na E1 przez 4 lata . Znam takich co będąc w E5 chodzili na Goliata . Dobrze byłoby ten temat ruszyć , dzisiaj lepiej skupić się na ustawkach albo ekspedycjach klanowych z gen.Custlerem w roli głównej niż klepać lokacje , chyba że dla itemków .

Monday, 20.08.2012, 17:49

Autor: Canis

nowy serwer

Jak zaprosiłem kolegów to skończyło sie na banie dla wszystkich . Gram od czasu do czasu w taka gre Gotyx która zaistaniała na necie w 2003r , autor tej gry traktował ją jak swoje ulubione dziecko , drugą gre którą póścił (Arena Albionu) nie była już takim cudownym dzieckiem ale właśnie ta Arena zarabia , więc jest bardziej rozwijana . Nie wiem czy podobna sytuacja nie dotyczy Czasu Wojny i BW , bo wygląda na to że to jednak BW zarabiaja Czas wojen jest trudniejszy w rozgrywce i chyba dlatego ci...

Saturday, 21.07.2012, 00:42

Autor: Canis

Tanki

Moj nick z tankow CanisDirus , nick Yogurta ptaqpl . Mamy klan , wlasny , ciasny , bezpanskie kocieta wymagajace opieki przygarniemy . Nie za czesto na tankach jestem ale pomoca sluze jesli pomoc potrzebna moj batle tag z Diablo ; CanisDirus#2932

Friday, 20.07.2012, 12:58

Autor: Canis

Diablo 3

W tanki jeszcze z yogurtem gramy , 6000+ bitew zaliczone ale tez juz nudy wieja , aktualizacja 7.5 niedlugo wejdzie moze cos sie ruszy ale nie sadze .

Friday, 20.07.2012, 12:54

Autor: Canis

Diablo 3

Mnich , Inferno akt 2 , na akt 3 nie mam sprzetu i nie mam kasy na ten sprzet , ogolnie od okolo 3 tygodni na diablo zagladam rzadko , znudzila mnie okrutnie .

Wednesday, 21.12.2011, 12:27

Autor: Canis

Canis, Sake, Yogurt

I tak nie mam zamiaru zostawać w tej grze dłużej , gdyby podejście administracji do gry było inne miałoby to sens , gra i tak przy takim podejsciu do jej rozwoju i do samych graczy chyli sie ku upadkowi , predzej czy pozniej . A nikt nie bedzie obrażał mojego dobrego imienia A wiec Pani Thorgo sprawdz IP postaci Canis i Yogurt w dowolnym dniu naszego grania ( 3 lata ) w godzinach gdy jestesmy w swoich domach i pracujemy na 2 RÓZNYCH DOSTAWCACH INTERNETOWYCH w tygodniu od poniedzialku do piatku p...

Sunday, 18.12.2011, 23:47

Autor: Canis

Canis, Sake, Yogurt

To rozumiem ze jak zgłosze granie na jednym IP to juz bedę mogł działac tak jak niektorzy gracze , ciagac surowce z jednego konta na drugie , atakowac dla XP itd ..... Wystarczy miec tyle komputerow ilu graczy i jazda Ja mam w domu obecnie 6 komputerów , więc nadrobienie epok to nie problem a tym bardziej xp dla hero itd . Wystarczy zglosic granie na jednym IP .

Sunday, 18.12.2011, 23:36

Autor: Canis

Canis, Sake, Yogurt

Gdzie Pani Thorga wyczytała ze my się nie znamy ? Którys z nas powiedział coś takiego ? gdzie ? Nie spędzamy doby czyli 24/7 ze sobą razem , pracujemy razem , a logi które pani pokazuje sa logami serwera / routera który zarządca siecią i nie musze pani mówic ( bo może sam nie wiem ) ilu użytkowników na tej sieci w danym momencie jest , i nie wiem jakie mają IP bo nie jestem przestepcą w jakimkolwiek znaczeniu żebym musiał takie rzeczy wiedzieć a tym bardziej je ukrywac. Wracając do logów oczywiś...

Saturday, 17.12.2011, 11:51

Autor: Canis

Canis, Sake, Yogurt

Tak właśnie wczoraj sobie myślałem jawa Zamiast rozwiązywac problem od strony technicznej , skrócenie sobie drogi . Jak straciłem ostatnia osadke która coś w grze znaczyła a chroniłem ja oblegami , i znalazłem buga dzięki któremu został mi założony obleg to do dziś nikt nie raczył zając sie moja sprawą , teraz to juz nieważne bo nie ma mnie , znalazł sie łatwiejszy sposób . Generalnie w grach przeglądarkowych podejscie do grania na jednym kompie lub 1 IP jest błedne . Problem jest wtedy jeśli gr...

Saturday, 17.12.2011, 10:57

Autor: Canis

Pożegnanie

Szukam od dłuższego czasu ale nic dla siebie nie mogę znaleść , same klikacze w których wiecej zalezy od czasu w grze niż myślenia . Ale jak będę miał coś ciekawego to dam znać . Grałem trochę w Tanki , ale to gra zbyt intensywna i trzeba byc w niej cały czas a to mi nie odpowiada .