Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 323

Tuesday, 02.04.2024, 09:03

Autor: Arlo

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Jak zwykle się ze sobą nie zgadzamy. Top 1 z T2 z 2 epoki rozwaliłby jedną armią nawet kumulację 4 armii z 3 epoki. No chyba, że 3 epoka postawi sobie hero latawce z przodu. Mam wrażenie, że tak bardzo idealizujesz 3 epokę, że nie widzisz lub nie chcesz widzieć tutaj innych występujących problemów. Przejmujesz się o 1, która i tak ma przerąbane w walce z 2 (zawsze miała) i AA u Nomada raczej by tu za dużo nie zmieniło, a nie widzisz np. problemu, że 2 epoka nie jest w stanie strącić latającego h...

Monday, 01.04.2024, 01:48

Autor: Arlo

Zwiększenie podglądu zbrojowni do 8 kart?

Wczoraj wieczorem spędziłem trochę czasu przy topieniu złomu na tytan. Te 8 kart by ułatwiło trochę, przecież jest tam miejsce na dodatkowe 4 karty i to nie jest jakoś mega pracochłonne. Sam bym ten kod zedytował w kilka minut.

Monday, 01.04.2024, 01:42

Autor: Arlo

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Powiem Ci szczerze... Jestem pod wrażeniem, Ty chyba śledzisz każdego na serwerze. Ale te wydarzenia, przecież to może być tylko zbieg okoliczności... Szkoda trochę tego konta w 2 epoce, ta epoka jest tak mocna, że spokojnie może konkurować z 3 epoką, jedyna wada to brak AA, choć Nomada na grafice ma łuk na plecach, mógłby mieć 10 AA i koszt nawet 3x większy.

Saturday, 10.02.2024, 20:02

Autor: Arlo

Następne aukcje

Cytat wypowiedzi "Pionier" Bo nie jest możliwe aby ktoś tak dobrze i celnie trafiał z atakami zawsze jak mi armie wracają i to nie raz 4 razy pod rząd i to już nie jedna osoba, tylko reszta klanu też. Nie no tak serio odpowiadając Tobie to pewnie był przypadek, lub chłopaki bardzo dobrze Cię pilnują, że im się to udaje. U nas w klanie nie gra żaden admin. Albo bardzo dobrze się maskuje, bo nawet my o tym nie wiemy. Sam jak zgłaszałem sprawę JohnaWicka to pisałem wiadomości e-mail do WSZYSTKICH ...

Tuesday, 30.01.2024, 13:10

Autor: Arlo

Następne aukcje

Co ciekawe to kolega od nas wystawił te artefakty i PH trafiły do niego. Po zakończeniu obie aukcje oczywiście zgłosił do operatora. Tyle, że żadnego operatora tutaj nie ma...

Sunday, 28.01.2024, 00:39

Autor: Arlo

Aukcje

Jest grubo...

Thursday, 28.12.2023, 18:44

Autor: Arlo

Przywracanie hasła do konta

Jak zaczynałem na T2 też miałem z tym problem. Chciałem utworzyć nową postać na starym koncie, a skończyło się tak, że musiałem utworzyć nowe konto. Jak zaczynamy od nowa to jeszcze luz, gorzej jak ktoś naprawdę zapomni hasła i nie może go odzyskać. Pewnie musisz napisać bezpośrednio do Sushiego lub Konrada, tutaj raczej nie zaglądają.

Tuesday, 26.12.2023, 17:16

Autor: Arlo

T3 - Pomysły

Nie będę tworzył nowego tematu, bo i tak dużo tutaj spamię. Aktualnie gdy wioska jest szpiegowana to nie możemy skasować wioski, ani awansować do następnej epoki. Niektórzy fanatycy używają tej opcji, aby blokować rozwój gracza z którym rywalizują. Puszczają szpiega osadnikiem, który drepta nawet kilka dni, blokując slot na wioskę lub zamiar awansu do kolejnej epoki. Atak rozumiem, ale żeby szpieg blokował to trochę uciążliwe. Proponowałbym to jakoś znieść lub ograniczyć czasowo.

Friday, 15.12.2023, 01:38

Autor: Arlo

T3 - Pomysły

Cześć. Mam pomysł co do T3, aby działał na trochę innych zasadach. Mianowicie, byłby to mały serwer tylko dla aktywnych graczy, to znaczy, że konta nieaktywne przez dajmy na to np. 6 miesięcy będą kasowane wraz z wioskami. Warto byłoby na nowym serwerze rozpatrzyć moje propozycje zmian dotyczących ustrojów w temacie Ustroje polityczne - zmiany, propozycje nowych Może podkręcona prędkość budowy i treningu jednostek. // do dyskusji, ale myślę, że to fajna opcja. Ale bym grał...

Sunday, 03.09.2023, 14:07

Autor: Arlo

MULTIKONTO, PUSHING // Proszę o sprawdzenie

Konto aktywowane ma ochronę. Może najpierw coś sprawdź zanim zaczniesz wysnuwać jakieś teorie. Zresztą bardzo dobrze to wiesz, bo ją miałeś. Wychodząc z takim stwierdzeniem po prostu chcesz odsunąć od siebie podejrzenia, że to niby nie Ty tam grasz.

Saturday, 02.09.2023, 14:17

Autor: Arlo

MULTIKONTO, PUSHING // Proszę o sprawdzenie

Jeden z kolegów zauważył jak się pojawił. Posiada jeszcze ochronę gracza początkowego. Nie sądzę. Może się zalogować, ale chyba nie myślisz, że moje podejrzenia są oparte tylko na jednym logowaniu. Przez kilkanaście dni pod rząd logi Gladiatora i Johna Wicka były w tym samym czasie najwyższa różnica to 2-3 minuty. Zazwyczaj to było jedne logowanie w ciągu dnia rano, a następne w podobnych godzinach rano dnia następnego.

Friday, 01.09.2023, 18:39

Autor: Arlo

MULTIKONTO, PUSHING // Proszę o sprawdzenie

Logi Gladiatora na T1, do którego się przyznałeś zgadzają się z logami Johna Wicka, a także z aktualnym kontem Pionier w 1 epoce - aktywowanym wczoraj po banie, na które wróciłeś; więc o jakich bezpodstawnych oskarżeniach mówisz.

Friday, 01.09.2023, 17:55

Autor: Arlo

MULTIKONTO, PUSHING // Proszę o sprawdzenie

Cytat wypowiedzi "Spiryt35" A teraz znowu na t2 będę się kisić i wymianki domki robić a tak to by mieli z kim powalczyć. Ale cieniaski tak mają i kabluja ! Cianiasem to jest ktoś kto musi zaczynać ze wsparciem kolegi, milonami PH i 27 YRD'ami, aby przypadkiem atakując kogoś nie przegrać. Nie mam nic przeciwko, abyś wrócił na nowym koncie i grał uczciwie, z Twoją aktywnością i zaangażowaniem w grę bez oszukiwania będziesz ciekawym rywalem.

Saturday, 26.08.2023, 23:14

Autor: Arlo

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Nie no Rand, ale Pana Jarosława Kaczyńskiego, emerytowanego zbawcę narodu to szanujemy. Spirytusik chyba pożałuje, że uświadomił mnie o swoim istnieniu jako JohnWick na T2. //

Saturday, 26.08.2023, 22:53

Autor: Arlo

MULTIKONTO, PUSHING // Proszę o sprawdzenie

sarecyn ID: 8403 JohnWick ID: 28892 Proszę o sprawdzenie, podejrzenie multikonta. Proszę także zwrócić uwagę na ostanie aukcje, czy nie było przerzucania PH w dużych ilościach pomiędzy tymi kontami. Wiem, że były.

Saturday, 26.08.2023, 22:29

Autor: Arlo

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Przypadkowy sukces podczas farmienia. Chyba za mocno go tam gnębisz, bo przeniósł się na T2 i tam terroryzuje okolicę. W 1 miesiąc, aż się świeci od YRD'ów, już wiem skąd te wały na PH w ostatnim miesiącu... Złapał mnie jak byłem ubrany w udźwig. Co prawda nie mam tylu YRDów, ale jakbym się ubrał odpowiednio mogłem mieć większe szanse. https://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=4bb0c383ff Spiryt, może potwierdzisz, że JohnWick na T2 to Ty?