Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 76

Monday, 29.11.2010, 10:45

Autor: cleaner

problem z serverem??

Konrad sprawdzalem ping byl ok w tym czasie kiedy mialem ten problem nic po drodze sie nie gubilo zrobilem tez tracert[za porada kolegi ja jestem laikiem w tych sprawach] i wychodzilo ze po drodze tz dokladniej w Paryzu cos sie walilo i tak mi sie wydaje ze tam jakis problem zaistnial w tej chwili wszystko juz jest [jak narazie] w porzadku dziwilo mnie to dosc mocno poniewaz forum i inne gry/strony w europie/Polsce wskakiwaly mi calkiem normalnie dziekuje za zainteresowanie pozdr

Saturday, 27.11.2010, 06:55

Autor: cleaner

problem z serverem??

witam od kilku dni zauwazylem ze czasami gra laduje sie bardzo wolno dzisiaj jest makabrycznie strona laduje sie 5-7 minut i nie zawsze do konca tak wyczyscilem ciasteczka itd forum dziala bez zarzutu inne strony laduja sie tez bez zadnych problemow tylko gra jakos nie moze wskoczyc do konca caly czas czeka na polaczenie z serwerem [w moim przypadku T2] moze by sie dalo to jakos sprawdzic co to za problem sie wkrada? teraz to juz calkiem nieciekawie zaloguje sie i wyskakuje biala strona i koniec...

Friday, 01.10.2010, 12:38

Autor: cleaner

kolejnosci herosow w widoku zbrojowni

mam taki sam przypadek muj glowny jest na 2 miejscu w zbrojowni troche to czasami denerwujace ale idzie sie przyzwyczaic

Sunday, 29.08.2010, 14:59

Autor: cleaner

skrzydlata tarcza z okuciem

obrona hero +25 zycie hero +100 zycie jednostek +40 ile moze byc warta ?

Thursday, 29.07.2010, 13:15

Autor: cleaner

nowa wioska

ok thx teraz sie udalo nastepnym razem nie bede anulowal pozdr

Thursday, 29.07.2010, 12:39

Autor: cleaner

nowa wioska

nie wiem dokladnie o jaki to link chodzi ...dzisiaj juz 2 razy mialem czas ujemny za chwile wysle ponownie jesli nie wyjdzie znowu to dam znac jak na zawolanie Armia - Nic ladnego Armia kolonizuje teren. Czas do końca: -176 s [anuluj] mam nadzieje ze o to chodzi

Wednesday, 28.07.2010, 14:31

Autor: cleaner

PILNIE zmurszałe kości, artefakty, bronie miotane

mam orientalny luk refleksyjny (NYD) atak bohatera +30 atak AA bohatera +22 ini bohatera +4 bron miotana 9 lev potrzeba jesli nadal jestes zainteresowany daj znac na PW

Wednesday, 28.07.2010, 13:33

Autor: cleaner

nowa wioska

wiem temat byl juz poruszany ...ponoc naprawiony ale chyba nie calkiem zakladam nowa wioske dosc czesto i mam problem z osadnikiem czas dojscia na - zdarza sie to conajmniej raz na 3 proby wiec moze by sie dalo to wreszcie naprawic ? dzisiaj jakos nie idzie nowej osady zalozyc jak dotychczas 7 razy i nic nie moge wioski zalozyc pozdr PS. do 8 razy sztuka ....nareszcie sie udalo ale to troszke meczace ID 8677 T1

Sunday, 23.05.2010, 02:56

Autor: cleaner

orientalny luk refleksyjny (NYD)

bron miotana dwureczna atak bohatera +30 atak przeciwlotniczy bohatera +22 inicjatywa bohatera +4 sprzedam cena na poczatek 200ph

Thursday, 08.04.2010, 13:20

Autor: cleaner

przerazliwa szarza z piekiel

tylko dla butow HALL-IS ini bohatera +10 punkty zycia jednostek +5 regeneracja jednostek +5 ma ktos jakas opinie co do wartosci tego zwoju?