Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 105

Tuesday, 11.05.2010, 17:02

Autor: Utnapisztim

Lwia skóra

Wyleciało mi dziś i wpadło w przepastne zakamarki zbrojowni, nie ma szans, żeby się dokopać. Zna ktoś statystyki tego cosia?

Thursday, 06.05.2010, 12:21

Autor: Utnapisztim

Zmiany w sortowaniu zwoi w widoku aukcji

Mam takie pytanie, czy byłoby możliwe przypisanie dodatkowego argumentu itemom typu zwój (chociaż podejrzewam, że już muszą go mieć, tylko nie jest on wykorzystywany w oknie aukcji) tak, żeby dało się je sortować w zależności od tego gdzie mogą być umieszczane. Wtedy np. w zakończonych nie trzebaby się przekopywać przez setki sprzedanych zwoi ale znacznie zawęzić poszukiwania. Obecna lista rozwijalna w odniesieniu do zwoi nie ma trochę sensu.

Wednesday, 05.05.2010, 12:26

Autor: Utnapisztim

fenninr

Fenrira co prawda nie mogę jeszcze tłuc, ale przecież to podobna sprawa jak z bossami z ekspedycji (też maja 180+ AA, co prawda ini niższe). Żeby przeżyć wystarczy Ci ini ok. 350, HP 400+ i obrona min 150!!! Fenrir bedzie mógł się oblizać. Czy go ubijesz to już zależy od AA, jak pisali inni wyżej.

Wednesday, 05.05.2010, 12:22

Autor: Utnapisztim

Bohater

Drogi xX-Maćku, przeglądaj forum dokładnie, na tej samej stronie masz "Kalkulator rozwoju bohatera". Pozwala Ci dokonać symulacji rozwoju bohatera dowolnej rasy.

Monday, 03.05.2010, 13:47

Autor: Utnapisztim

zablokowane

Dodam, że chodzi o zablokowanie obu wiosek oblegajacej i obleganej i armii która oblegała, czas ujemny do rozstrzygnięcia już około -100000s. A to dostałem od naszego drugiego klanu: Atakujący: BLAKE ROY 1409 Klan: TIAMAT BIS [POTOP] Akcje: 6 / 6 Obrońca: Lord Coolio Klan: - Akcje: 5 / 5 Wioska: mir 222 [313,299] Rodzaj oblężenia: zamiana wiosek Dołączenie do oblężenia: Zakończono Zakończenie oblężenia: Oczekiwanie na wynik O co chodzi z tym oczekiwaniem?

Monday, 26.04.2010, 17:16

Autor: Utnapisztim

Expy - coś trafiliście?

I ja dołożę swoje, porażający drop jak na jedna wyprawę na 5 dni - sprzedam za 1000 PH. http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=471b042548 Jakaś lipa straszna, na 2 poziomie zupełnie nic http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=312b6749b1 Nadal twierdzę, że lipa i naciąganie, raz na 15 dni - 3 poziomy wypadają: BUTY (1) BRAWO !!! http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9fd31e2f2f No i w końcu przyszło, zaledwie 20 dni czekałem, może to tak już ma być http://t1.czaswojny.interia....

Monday, 26.04.2010, 13:24

Autor: Utnapisztim

Ekspedycje klanowe koszt

Krowa, czy to znaczy, że za każda lokację gdzie jest boss, w kazdej epoce teraz dostajesz repa?

Monday, 26.04.2010, 13:22

Autor: Utnapisztim

Pierwszy wartosciowy zwoj :D

Dobra to przesyłajcie dane zwoi, a ja zaczynam robić plik. Gdzieś za 2-3 dni bedzie gotowa pierwsza wersja.

Monday, 26.04.2010, 12:52

Autor: Utnapisztim

Statystyki przedmiotów po patchu

Wygląda, że działa, dzięki. Jeżeli nikt nie zgłosi czegoś nowego można zamykać, i w ogóle dzięki za wprowadzenie ekspedycji.

Monday, 26.04.2010, 12:36

Autor: Utnapisztim

Statystyki przedmiotów po patchu

Jest nawet jeszcze gorzej, prefixy do zbroi pogłupiały np. mistyczny i runiczny dodaja +magii zycia i 8 punktów ruchu, bohaterowie pełzają mi jak ślimaki. I chyba dotyczy to wszystkich zbroi. Dla hełmów też jest źle. Sprawdźcie sobie idące obecnie aukcje. ======= Ostre tarcze brak +3 do obrony jednostek Buty straciły +10/+20 do ładowności

Monday, 26.04.2010, 12:26

Autor: Utnapisztim

Statystyki przedmiotów po patchu

Cos dziwnego sie stało ze statystykami broni białych, wszystkie bronie niezależnie od prefixu maja te same statystyki. Np. maczugi wszystkie maja +17 Atak i +4 AA. Chciałem sobie założyc modlitewna pałę na wyprawę i dostaje dziwne wyniki. Prosze o sprawdzenie też reszty broni, palne wydają się być poprawne, miotane nie wiem.

Monday, 26.04.2010, 11:18

Autor: Utnapisztim

Pierwszy wartosciowy zwoj :D

A ja mam takie pytanie, czy ktoś robi zestawienie zwojów? Mógłbym się w to pobawić ale potrzebowałbym Waszego wsparcia i informacji. Wtedy założyłbym nowy watek z zestawieniem wszystkich znanych zwojów.

Thursday, 22.04.2010, 12:23

Autor: Utnapisztim

Buty skórzane podróżne/wygodne i zwykłe skórzane (2) lub (3)

Up. Nie ma kto wystawić zwykłych skórzanych (2) i/lub (3)? Mam wolne 50 PH na (3), a za (2) dam 25 PH

Monday, 19.04.2010, 17:08

Autor: Utnapisztim

Spis zwojów

Czy ktos aktualizuje listę zwojów?

Monday, 12.04.2010, 11:39

Autor: Utnapisztim

Gradobicie

A czy to nie jest tak, że jeśli jest zapis 1 (+1/poz.) to zwój działa 1 + 4 = 5 rund? Pisałeś krowa o bossie czyli chyba masz na myśli lokację, a tu jest 10 rund i zadziałać powinien 5 razy, a obrażeń dać po 20 + 4*6 = 44.

Friday, 09.04.2010, 16:41

Autor: Utnapisztim

Ekonomia reputacji wg Graczy

Cytat wypowiedzi "Lomnas" Cytat wypowiedzi "Konrad" Interesują nas zagadnienia: 1) czy łatwo się zdobywa reputację, w jakich ilościach się ją zdobywa 2) ile można dostać reputacji na walkę, oblężenie / średnio w miesiącu 3) inne praktyczne wnioski z systemu zdobywania reputacji Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie. Jednocześnie prosimy o niezaśmiecanie tematu postami niezwiązanymi z tematem. Konrad napisał dokładnie o co prosi. Jeżeli nie potraficie podać kilku liczb to lepiej nic nie piszcie....

Friday, 09.04.2010, 15:45

Autor: Utnapisztim

Ekonomia reputacji wg Graczy

O rety, nie likwidujcie! Będę musiał wymyśleć coś nowego. ========== A teraz trochę na poważnie, mój pomysł jest demokratyczny - każdy może sobie reputację zapewnić, czyli każdy bedzie mógł w wyprawach uczestniczyć. Propozycje typu PH - spowodują silne rozwarstwienie graczy i w konsekwencji odwrócenie się od gry tych początkujących, którym bedzie szczególnie trudno PH zgromadzić w początkowych epokach (słabsze itemy, mniej jednocześnie wystawionych przedmiotów, konieczność zakupu lepszych itemów...

Friday, 09.04.2010, 15:40

Autor: Utnapisztim

Think tank - kuźnia pomysłów

Uprzejmie i nieśmiało sugeruję zamianę na bonus do "wysysania punktów reputacji", to znaczy poziom "czegoś-kołu" (często-, lub ostro- jezyk polski jest elastyczny i pojemny) powinien pozwalać na wyssanie agresorowi stosownej, czytaj równej poziomowi budynku, liczby ww. punktów. Jak ma ich mniej niż ww. poziom to wróci z ujemną reputacją. To skromna pomoc dla tych, którzy reputacji rzeczonej mają mało, a nie lubią brydża.