Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-14 of 14

Sunday, 15.06.2008, 16:37

Autor: Fiolka

Jak zniszczyc wioche ktora jest stolica?

to w takim razie LIPA mam c***a na maxa pod wzgledem wydobycia w starozytnosci :/ natomiast nowo zalozona jest ideala .... ehhhhh Przejęcie wioski jest niemożliwe, ponieważ osiągnąłeś już limit ilości posiadanych wiosek. Zamiana wioski jest niemożliwa, ponieważ wioska, z której pochodzi ta armia, to Twoja stolica. W związku z powyższym wykonanie oblężenia tą armią jest niemożliwe! LIPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA --> to kuzwa czlowiek od poczatku powinien sobie wybierac stolice pod wzgledem kolejnej...

Sunday, 15.06.2008, 16:31

Autor: Fiolka

Jak zniszczyc wioche ktora jest stolica?

taaaa tyle to i ja wiem ale ja nie chce kasowac postaci tylko wioche glowna zeby ta druga byla stolica

Sunday, 15.06.2008, 16:22

Autor: Fiolka

Jak zniszczyc wioche ktora jest stolica?

chce sie jej pozbyc bo zalozylam sobie druga osade .... w tym problem ze w nowo zalozonej jest ZNISZCZ WIOSKE a w stolicy nie ma ..

Monday, 02.06.2008, 23:12

Autor: Fiolka

Mobilność i czas marszu --> moze mi ktos odpowie ;|

Umiejetnosci Bohatera, a bonusy dla jednostek przeczytalam ten temat i rozrozniam cechy dzialajace na bohatera i armie i mimo to MOBILNOSC I CZAS MARSZU NIE DZIALAJA TAK JAK POWINNY -> mam zwiekszone to i to ...... czas marszu samego bohatera sie nie skrocil...bohater z armia tez idzie tak samo.....jednostka wyslana na szpiegi tez idzie tyle samo ((przeliczalam - zmiany niby beda male ale powinny byc) Wiec .......... (to nie tylko u mnie tak jest) Rozumiem ze niepotrzebnie wydalam pkt dośw.

Thursday, 29.05.2008, 13:43

Autor: Fiolka

Koszty kopalni

no i kolejny temat z serii "dlaczego tak drogo i po co mi to" Zauważ że do wytrenowania miotacza musisz miec nie tylko Totem na 4lvl ALE też strumień na 3!! kolejne jednostki wymagaja tez podniesienia poziomu jaskini ....... Stad takie wysokie wymagania..... jakby bylo zanizone zeby bylo prosciej wystartowac to musieliby podniesc wymagania przy odkrywaniu nowych wojsk ...a to mija sie z celem

Thursday, 29.05.2008, 13:37

Autor: Fiolka

budynki

Ludzie spojrzcie w koszary spojrzcie w technologie to bedziecie wiedziec jak rozwinac wioche i tak jak KruczoCzarny pisze jak wejda walki miedzy wiochami podniesc lvl wedzarni

Thursday, 29.05.2008, 13:26

Autor: Fiolka

Sygnaturki

moim zdaniem wogole ich nie powinno byc ;| i tak forum zamula.... nie wspominajac juz o postowaniu

Thursday, 29.05.2008, 13:23

Autor: Fiolka

Usuniecie jednostki z Armi

klikasz na jednostki a pozniej na garnizon (te okienka nad armia) i wpisujesz ile ma ci tam przeniesc

Wednesday, 28.05.2008, 22:47

Autor: Fiolka

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

duzo pod wzgledem ilosci malo pod wzgledem ubijanych misiow i pr za nie a ja mam do swoich misiow 31min :/ wokolo siebie mam lokacje od 4 epoki Przydaloby sie TAXI hehehe bo przyspieszenie marszu jest za drogie xD

Wednesday, 28.05.2008, 22:34

Autor: Fiolka

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" Staty mobów macie podane także w symulatorze Znajduję się on w Centrum Dowodzenia (pierwsza z lewej z dużych okrągłych ikon u góry) taaaaaaaaa okazuje sie ze ten symulator nie uwzglednia dodanych przez nas "pkt rozwoju w treningu" ....wrocilam z expy ubijajac 4 misie a wg symulatora nie zabilabym nic ;|

Wednesday, 28.05.2008, 21:46

Autor: Fiolka

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=a639b3b980 to chlopaka a expy to takie duze szare budyneczki na mapie

Wednesday, 28.05.2008, 21:33

Autor: Fiolka

HYDRA za młodu

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=7227d81c2e hahahahahahahhahahahaha

Wednesday, 28.05.2008, 21:12

Autor: Fiolka

Lokacje i mooby (Fenki hydry)

no to koledze wyzej gratuluje wygranych 4pkt dosw heheheh pomysl z jednostka latajaca tez mi zaswital tylko troche za pozno a co do statystyk w takim razie trzeba bedzie zapisywac sobie raporciki

Wednesday, 28.05.2008, 21:05

Autor: Fiolka

Lokacje i mooby (Fenki hydry)

Przydalyby sie jakies statystyki moobów z lokalizacji bo tak naprawde nie wiadomo z jaka armia na nie ruszyc .... Podanie ich ilości jaka moze wyskoczyc przy 1 wyprawie nic nie daje jak sie nie zna ich sily ilosci hp itd