Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 184

Sunday, 16.01.2011, 01:27

Autor: Szybki Lopez

jawność na aukcjach

Całkowicie związane z wątkiem , panie wszechwiedzący pusty jak beczka po paliwie a takie bzdury to nie powinny na PW leciec ? Mam już na Ciebie ignora więc więcej nawet nie staraj sie cos pisać w moja strone człowieku z podziemi Szybki Lopez warn za obrazę już wiesz gdzie i na kim.

Sunday, 16.01.2011, 01:21

Autor: Szybki Lopez

jawność na aukcjach

Cytat wypowiedzi "Arlo" Przecież jest Niedziela. W Afryce może byc już poniedziałek Cytat No nie wiem kto tu bardziej posty nabija. Ja piszę jak mam coś konkretnego i związanego z tematem do dodania , on napierdziela byle posta zaliczyć ... Na dzis wystarczy [znaczy wczoraj] . Miłej nocy

Sunday, 16.01.2011, 01:06

Autor: Szybki Lopez

jawność na aukcjach

Cytat wypowiedzi "naklikm" A ja osobiście bym wolał żeby ktoś z administracji się wypowiedział czy jest to możliwe . Masz racje , tyle że Admini się nie wypowiedzą bo nie ma takiej możliwości by to udowodnić .. Chyba że przeczytamy : Cytat Administracja nie udostępnia metod badania jak i wykrywania łamania regulaminu gry ... Stary patent .. HyHy

Sunday, 16.01.2011, 00:54

Autor: Szybki Lopez

jawność na aukcjach

Ojej moderatorem tez jesteś ? Widzę żeś praktyki z całego świata nabył odkąd wypisujesz bzdury na tym forum Dla Ciebie warn za głupotę ! Każdy głupek nawet gdy domyśli się że jest w błędzie będzie bronił swego błednego zdania do końca - wiesz cos o tym prawda ? Koniec dyskusji bo szkoda mi czasu na Ciebie Jeżeli ktokolwiek z GRACZY wie jak udowodnić w 100% winę w przypadku Push/Handel niech tu nam to przedstawi , bo jak widac pacjent z postu wyżej twierdzi że się da ale nie wie jak hyhy Cytat Gw...

Sunday, 16.01.2011, 00:16

Autor: Szybki Lopez

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

A dokładniej to co zrabujesz czyli wszystkie rodzaje surowców , zamieniają się w drewno dla Ciebie

Sunday, 16.01.2011, 00:06

Autor: Szybki Lopez

OBLEGI to trzeba wyjaśnić

BOBIK wprowadzić chcesz taką zmianę by Ci co nie marudzą z 5 i 6 epoki nie dostawali po pupie w czasie oblegów ? Kolejna bezsensowna propozycja ...

Sunday, 16.01.2011, 00:01

Autor: Szybki Lopez

Wprowadzenie TROOPTOOL

Beldor nie zwracaj uwagi na bzdury które wypisuje ten niedowartościowany Mis Masz rację ! Wymagać powinniśmy a nawet musimy .. Tyle że przez takich nobów jak ten wyżej niestety człowiek się zniechęca .

Saturday, 15.01.2011, 23:54

Autor: Szybki Lopez

jawność na aukcjach

Misiaczku skoro jesteś na tyle tępy by nie zrozumieć tego co napisałem to wybacz ale nie będę więcej zniżał się do twojego poziomu i nie odpisze więcej na Twoje biedne całkowicie bezsensowne wypowiedzi .. Twierdzisz pajacuniu że ja nie mam pojęcia o możliwościach administracji a sam udajesz kozaka wszechwiedzącego i piszesz że Admini mają wgląd buahahha . Prosty zwykły nobek który chce byc mądry , tyle że nie ma pojęcia lub po prostu nie chce wiedzieć iż nie wszystko można udowodnić za pomocą lo...

Saturday, 15.01.2011, 22:17

Autor: Szybki Lopez

jawność na aukcjach

Cytat wypowiedzi "MW12345" Akurat w 90% wypadków bany które do tej pory poleciały były słuszne wiec i w tym przypadku mozna przyjac z dużą dozą prawdopodobieństwa iz tak było. Nie ma takiej siły na tym świecie by udowodnić słuszność bana za handel w tej grze , nikt nie może tego wiedzieć prócz kupujących .. Tak więc bany są nałożone nie na podstawie DOWODÓW tylko na podstawie DOMYSŁÓW Pani Thorgi .. Skoro tego nie wiesz i nie widzisz grając tyle czasu to wydaje mi się iż nie mamy o czym rozmawi...

Saturday, 15.01.2011, 21:14

Autor: Szybki Lopez

jawność na aukcjach

To nie jest real , a bany nakładane na konta powinny być ze 100% pewnością że ktoś zawinił.. Pani Thorga natomiast wydaje wyroki na podstawie DOMYSŁÓW a to jest zajebiscie chore .. Nie rozumiem co moje zdanie ma wspólnego z tym co piszesz ? GURU ? O co Ci chodzi ?

Saturday, 15.01.2011, 20:23

Autor: Szybki Lopez

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

Wydaje mi się iż najbardziej zawiniła własnie Pani Thorga , dlaczego ? Otóż niedopilnowała przekrętu na ponad 1k PH , aukcja została zakończona i nie było widać żadnych reakcji . W następstwie nasz kolega wystawił taki sam zwój z nadzieją na sprzedaż za dobrą cenę , aukcja zakonczyła się na 5 krotnie niższej cenie .. Więc olał sprawe i wrócił do gry.. Dziwne jest że Ci sami licytowali ten zwój ? Dla mnie to logiczne że jak ktoś chce coś kupić ale nie wygrał bo mial za malo PH lub wyszlo za drogo...

Saturday, 15.01.2011, 20:14

Autor: Szybki Lopez

jawność na aukcjach

No to jest jakas makabryczna porażka , ta klientka robi co jej sie podoba !! Banuje bo tak jej sie wydaje i ch... PANI ADMIN CHYBA FAKTYCZNIE MA NA SIŁE WYSIEDLAĆ GRACZY ....

Saturday, 15.01.2011, 20:01

Autor: Szybki Lopez

jawność na aukcjach

Hehehe widzieliście odpowiedz Pani Thorgi w wątku z pierwszego posta ? Dziwi jest że te same osoby podbijały ten zwój w 2 kolejnych aukcjach i za to też dostały bana Ja myslałem że jak ktoś chce kupic to zazwyczaj musi podbijac jak ktoś go przelicytuje .... To jest jakaś masakra... Proponuje pisac skargi do Administracji SushI/Kanrad ..

Saturday, 15.01.2011, 17:28

Autor: Szybki Lopez

jawność na aukcjach

Masz rację że nadzór musi być ale dlaczego bany poleciały teraz za aukcje na 200 ph a nie za wczesniejsze za ponad 1k ?? Być może się myle ale coś ktoś pisał że własnie za tyle wczesniej ten zwój poszedł ... Skoro wczesniej byly sprzedawane za ponad1k ph bez banów to kiego grzyba akurat w tej aukcji bany poleciały ? DOMYSLAM się tylko iż dlatego że licytowały osoby z 1 klanu >> Powód bana BANALNY i totalnie bzdurny !! Obezwładniający Dym wśród Bagien 5 105PH 2011-01-10 14:07:37 Obezwładniający D...

Saturday, 15.01.2011, 16:05

Autor: Szybki Lopez

Płonąca Pochodnia Gwiazd / Gumowce z 3 dziurami

Płonąca Pochodnia Gwiazd 10PH Gumowce z 3 dziurami [bez prefiksów] 10 PH

Saturday, 15.01.2011, 15:46

Autor: Szybki Lopez

jawność na aukcjach

Maluczki człowieczku twoje domysły sa nic nie warte a wiesz tyle co nic Ja w przeciwienstwie do Ciebie zlewam te gre i nie podnieca mnie [tak jak ciebie] fakt że komus zostało zablokowane konto bez żadnych konretych dowodów. Cytat Kiedys jak byles jeszcze w pampersie byl ktos taki jak Dyvid No był był , bardzo dobry gracz ... Dodam na koniec że ja latałem w pampersach , niestety za twoich czasów stara wkładała ci wate w majty hehe

Saturday, 15.01.2011, 14:21

Autor: Szybki Lopez

jawność na aukcjach

A po to żeby było widac że to kolega wystawił , i też po to by Pani rozdająca bany na podstawie domysłów nie miała więcej możliwości talich banów rozdawać. Kolejna sprawa jak ktoś jednak będzie chciał z klanu taki zwój kupić to profilaktycznie wyśle zgłoszenie do BAN-GIRL i może obejdzie sie bez bzdurnych oskarżeń . Zapewne dalej nie rozumiesz po co to komu , nie szkodzi do wszystkiego trzeba dorosnąć ...

Saturday, 15.01.2011, 14:17

Autor: Szybki Lopez

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

Czyli wychodzi na to że członkowie klanu nie moga licytowac w jednej aukcji , tylko pytanie do Pani Thorgi .. Skąd człowiek ma wiedzieć że w tej aukcji licytują akurat ludzie z mojego klanu ? No i pytanie się nasuwa , na jakiej podstawie te konta zostały zablokowane? Na podstawie domysłów PANI Administrator ? Bo tak sie Pani wydaje że to ustawka ? No to jak na takiej podstawie leca bany w tej grze to tylko pogratulować!

Saturday, 15.01.2011, 14:15

Autor: Szybki Lopez

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

Czyli wychodzi na to że członkowie klanu nie moga licytowac w jednej aukcji , tylko pytanie do Pani Thorgi .. Skąd człowiek ma wiedzieć że w tej aukcji licytują akurat ludzie z mojego klanu ?