Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 46

Saturday, 23.01.2010, 15:27

Autor: Aries

nie mogę włączyć urlopu

szkoda że nie było tego jakieś pół roku wstecz, ale jak rozumiem szpiegowania ten patch nadal nie dotyczy ? Żeby za chwilę znowu błędu nie zgłaszali

Saturday, 23.01.2010, 15:09

Autor: Aries

nie mogę włączyć urlopu

jak to się zmienia. Swego czasu jak identyczny problem był zgłaszany to odpowiedź była że o to chodzi by blokować szpiegowaniami i powrotami z ataków komuś możliwość ucieczki na urlop. I między innymi założyciel wątku też wtedy się śmiał że tak ma być, a teraz to błąd jest ?...... Co jeszcze pod upadający chaos zostanie poprawione żeby im się lepiej grało, a co nie tknięte było gdy oni dominowali ???

Tuesday, 19.01.2010, 17:14

Autor: Aries

Sprzedaż złomu

Nie no aż takiego byka to bym nie strzelił. Owszem była wcześniej jakaś aktualizacja windy i komp po restarcie po niej ale czy to by mogło mieć wpływ na grę lub przeglądarkę ?

Saturday, 16.01.2010, 16:53

Autor: Aries

Sprzedaż złomu

Gdybym nie klikał na ikonkę złota to bym nie pisał, że aż tak ślepy nie jestem żeby prawą ikonkę z lewą pomylić Dodam tylko, że parę minut potem znowu spróbowałem sprzedaży złomu za złoto i poszło już wszystko tak jak należy.... więc pewnie nic się nie da stwierdzić co się stało No trudno. Niemniej jednak sygnalizuję że coś takiego wystąpiło. Może ktoś gdzieś się jakimś bugiem bawi czy co ?

Saturday, 16.01.2010, 15:21

Autor: Aries

Sprzedaż złomu

właśnie sobie sprzedałem 8 szt złomu za złoto bo brakowało mi 400 złota do produkcji wojska. Gdy skończyłem i przeszedłem do koszar to cóż się okazało ????? ano złota nie przybyło ani jednej sztuki, za to drewna od cholerci i trochę. No ja przepraszam ale tak ślepy żeby pomylić lewą ikonkę z prawą to ja nie jestem......... Aha ID 1951 serwer T2 Jukatan. P.S. po tych sprzedażach bezslotowego złomu za złoto była też jedna sprzedaż jednoslotowego za żelazo i to jak widzę też w drewno zamieniło.

Thursday, 14.01.2010, 10:36

Autor: Aries

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Pewna grupka ludzi narobiła sobie wrogów. Mają (mieli) "wiecznych" drugo i trzecio epokowców. Ich gra polegała na tym że przechodził któryś do wyższej epoki i przy pomocy tych "wiecznoepokowców" zabierali innym najlepsze wioski i w zasadzie nie było siły żeby ich powstrzymać. Teraz nagle się okazało, że ta metoda gry wzięła w łeb bo zabranie wiosek nic nie da, a ludzie zaczęli ich wyniszczać nalotami. Więc co się dzieje ? Ano płacz o rebalansowanie i nietykalność stolicy. Wystarczy popatrzeć tyl...

Thursday, 14.01.2010, 09:02

Autor: Aries

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Ja tak może głupio zapytam, ale od kiedyż to stolica była nietykalna np. w 3ep ? Nigdy nietykalna nie była, nie było tylko jednostek które naloty mogły by robić, ale proszę bardzo herosa sobie posłać i nalot pójdzie Ktoś tu wymyśla coś czego nie ma

Friday, 13.11.2009, 20:10

Autor: Aries

Think tank - kuźnia pomysłów

stsmax ale powiedz czy ktoś, ktokolwiek broni Ci założyć konto na T1 i tam sobie powalczyć ? Nie, ale Ty chcesz to że jak na innych się dorobiłeś osad to teraz żebyś mógł sobie przejść z tym całym dobytkiem gdzie indziej. Wiesz co bez urazy ale to Ty leszczem jesteś skoro z takimi pomysłami wyskakujesz patrząc tylko na to "co Ty byś chciał". Dziesiątki gier są z podziałem na serwery np. w ciach jest już 20 serwerów, w ciach też nie mniej i nigdzie tam nie ma nawet cienia szansy na możliwość prze...

Friday, 13.11.2009, 19:15

Autor: Aries

Think tank - kuźnia pomysłów

Gdyby coś takiego powstało to dopiero zaczęła by się ucieczka ludzi z gry. Weźmy jakiegoś "tuza" z T1 który się przerzuca na T2 i kto mu podskoczy jak on gra już dwa lata i rozbudowany jest że hej.......... Pomysłodawcy może by się zastanowili czasem po co w ogóle są podziały na serwery (poza liczbą graczy) między innymi po to by były jako takie porównywalne poziomy graczy, a nie rozbieżności rzędu dwóch lat gry..... Naprawdę myślenie nie boli.... chociaż......

Wednesday, 11.11.2009, 14:21

Autor: Aries

6 era

wiecie co troszkę mnie to wszystko śmieszy cyt.: "grafika słaba, nazwy słabe..." jak rany a co za różnica jaka jest grafika i nazwy ? O staty chodzi. O koszty produkcji, a Wy się obrazkami przejmujecie...... ikonka wypasiona nie będzie walczyć

Wednesday, 11.11.2009, 13:12

Autor: Aries

Bohater

jak masz już na drugim poziomie hero to jak to się mówi "dupa zbita" tylko 1-szo lvlowego herosa możesz zresetować i od nowa pkt rozdzielić. Ale jak tylko o dwodzenie chodzi, a herosa masz na 1-szym lvl to możesz.

Tuesday, 10.11.2009, 10:22

Autor: Aries

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

To to chyba u każdego na IE 8 występuje. Opisy pojawiają się dopiero jak się przejedzie po okienku trzymając lewy klawisz myszy (tak jak by się kopiować chciało) wtedy pojawia się taka niebieska strzałka i jak się na nią najedzie kursorem to wtedy dopiero pojawiają się wszystkie teksty dotychczas niewidoczne. Przy czym nie na wszystkim np. na pałacu jest wsio ok. Ale taki sam problem jest gdy np. przeszpieguje się wioskę i jest tam hero to też na IE 8 zamiast wyświetlić staty tego herosa gdy się...

Monday, 09.11.2009, 20:03

Autor: Aries

Wnioski z prawie 2 lat gry na TE - pożegnanie

No ale na czyje życzenie ? Jak powstanie choćby prosty pomysł żeby ludzie mieli możliwość odbicia swoich wiosek, a nie że zostaną spalone w czasie gdy nawet oblężenia nie można zrobić to co było ???? cyt. "Nieee bo wtedy wojny by nie miały sensu"..... Panowie albo chorągiewka w lewo, albo w prawo, a nie co wątek to w innym kierunku

Monday, 09.11.2009, 18:16

Autor: Aries

Wnioski z prawie 2 lat gry na TE - pożegnanie

Ja Ci powiem tylko tyle że jesli chodzi o czas i pilnowanie to niczym się ta gra nie różni od całej serii produkcji np. GF. Też się gra latami, też w pewnym momencie czasy budowania i opracowywania technologii robią się gigantyczne i też trzeba ciągle pilnować czy właśnie atak nie idzie itp. Nie. TE nie jest w tych kwestiach żadnym wyjątkiem, wręcz przeciwnie jest baaaaaardzo standardowa.

Monday, 09.11.2009, 12:38

Autor: Aries

Ujemny czas

Pomyliłem serwer to miał być T2 ale już jest ok chociaż przez parę minut nie mogłem się w ogóle zalogować.

Monday, 09.11.2009, 12:16

Autor: Aries

Ujemny czas

Właśnie zakończyłem atak na oblegających i zamiast otrzymać raport to pokazuje mi tylko minusowy czas powrotu który rośnie coraz bardziej. Moje ID 1951 Serwer T1

Friday, 06.11.2009, 15:46

Autor: Aries

bohater nie zyskuje statystyk

Podobnie jak obrona. Nie zauważyłeś że na dole masz plus 10, a u góry minus 50 ?

Monday, 02.11.2009, 17:04

Autor: Aries

zamiana run na punkty handlu

Albo jak ich nazbierasz a braknie Ci surowców na wojo lub budynki to je wymienisz na surowce i po sprawie.

Wednesday, 28.10.2009, 22:13

Autor: Aries

Bohater i korekta jego statystyk

Kruczo swego czasu jak bug był zgłoszony że dwie armie zaatakowały oblegającego o identycznym czasie i w efekcie armia zaatakowana za każdym razem w pełnym składzie stawała do walki to Thorga też twierdziła że nic się nie da zrobić bo prędkość światła, odpowiedzi serwera itp. itd. przyszedł Konrad i stwierdził że da się pseudokolejkowanie ataków zrobić żeby więcej takich sytuacji nie było. Więc sorry..... moderowanie forum to nie to samo co programowanie gry.... Bez urazy. Nie podważam Waszej wi...