Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-13 of 13

Tuesday, 27.10.2009, 19:19

Autor: Nekrus

Bohater

Ja mimo to się cieszę, . najechałem już 2 raz. jeszcze Rozjechać Goliata i GIT. (tylko kumpel pisał że odkrywał Awans do starożytności bez pokonywania bossa (Goliata))

Tuesday, 27.10.2009, 18:56

Autor: Nekrus

Bohater

A oto wynik walki na 2 piętrze z Gilgiem w roli głównej: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3c97761cd7

Monday, 26.10.2009, 18:17

Autor: Nekrus

Bohater

Dzieki

Monday, 26.10.2009, 16:13

Autor: Nekrus

Bohater

Ehhhh.... a mnie tak pasuje, bo ja nie widzęmojego aniołka na czele bo: W Portalu Mocy tracę najwyżej 1 Wilczego jeźdźcę mimo iż wyglądało to tak: anioł 70 leczenia 2 poziom (+2 do samoczynnej regeneracji jednostek i +64 Hp dla niedoświadczonych) w odwodach 7 WJ na froncie. I przeciwnicy: 3 harpie gwardzistki i 8 Upadłych gwardzistów. w 6 rundzie padł 1 WJ a w 14 padli przeciwnicy. I znalazłem lekkie sandały. +1 do żywiołów i piekła -3 czasu marszu jednostek a reszta jak w zwykłych sandałkach.

Sunday, 25.10.2009, 18:17

Autor: Nekrus

Bohater

A ja mam anioła i daje mu tylko w lezenie i leczy 70 na ture max. jeszcze 7 dowodzenia 30 ataku 10 obrony mobilność -35 logistyka 17% i czas marszu 117. i stoi w odwodach

Sunday, 25.10.2009, 09:27

Autor: Nekrus

Charakterystyki postaci

Pssss...... no nic. przydałby się tu chatbox

Sunday, 25.10.2009, 08:33

Autor: Nekrus

Think tank - kuźnia pomysłów

A może by jeszcze jakby miał kapeczkę złota (min. 100) to by uzupełnił pozostałymi surowcami

Sunday, 25.10.2009, 07:49

Autor: Nekrus

Charakterystyki postaci

Nazwa postaci poszła od broni (koloru)

Sunday, 25.10.2009, 07:42

Autor: Nekrus

Think tank - kuźnia pomysłów

Fajniutkie urozmaicenie do tego. dzieki Aliar Edit: A może by jeszcze jakby miał kapeczkę złota (min. 100) to by uzupełnił pozostałymi surowcami sorki za multi

Saturday, 24.10.2009, 20:40

Autor: Nekrus

Propozycja do grabieży

Czasami denerwuje mnie to że naprzykład potrzebuje KUUUUUPY kamienia ale mam w dupu krzemienia, ale zawsze jest po równo i tego i tego. więc idea brzmi tak: czy można by było wprowadzić przycisk przed grabieżą: kradnij: (ikonka kamienia) kamień-(ikonka krzemienia) krzemień. (i inne surowce w epokach). znacznie ułatwiłoby to zmniejszenie zapotrzebowania na owy surowiec. a gdy wiosce zabrakłoby któregoś surowca to brak dopełniłby innym surowcem. a jeżeli chcesz po równo wybierasz obie opcje. im wi...

Saturday, 24.10.2009, 19:56

Autor: Nekrus

Think tank - kuźnia pomysłów

Sorki za tamto ale mi brat złośliwie skasował co trzeba. ok więc tak: Czasami denerwuje mnie to że naprzykład potrzebuje KUUUUUPY kamienia ale mam w dupu krzemienia, ale zawsze jest po równo i tego i tego. więc idea brzmi tak: czy można by było wprowadzić przycisk przed grabieżą: kradnij: (ikonka kamienia) kamień-(ikonka krzemienia) krzemień. (i inne surowce w epokach). znacznie ułatwiłoby to zmniejszenie zapotrzebowania na owy surowiec. a gdy wiosce zabrakłoby któregoś surowca to brak dopełniłb...

Saturday, 24.10.2009, 19:13

Autor: Nekrus

Charakterystyki postaci

Imię: Czarny Nazwisko: Strzał Rasa: Mieszany (człowiek-elf) Zawód:Zabójca dystansowy do wynajęcia (Zabójca dystansowy Czytaj jak: łucznik zabójca) Pochodzenia: Mroczna puszcza. Wygląd zewnętrzny: Oczy jego wyglądają jak ludzkie, ręce zdeczko umięśnione a nogi krótkawe. Niski (155cm),Skórzany komplet na sobie (zbroja, buty, rękawice (ćwiekowane) spodnie i bandana skórzana.) oraz wyposażony w pięknie wyrobiony łuk z drewna Mrocznego Drzewa i wyposażony w jego pierwszą broń bliskodystansową- Sztyle...