Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 20

Friday, 13.05.2011, 12:23

Autor: Carlick

puste konta do archiwum

Cytat wypowiedzi "Kramer" propozycja jest prosta po 3 miesiącach nieklikania (bez premki i urlopu) konto jest usuwane z mapy i przenoszone do archiwum jak ktoś się zaloguje ponownie to stolica z budynkami takimi jakie miała jest ponownie lokowana na mapie w losowym miejscu (najlepiej na niebieskim krysztale a wioski są tracone ew. okres 3 miesięcy może być np dla 1 wszej epoki i dłuższy o 1 miesiąc dla kolejnych epok ale to szczegół techniczny Zalet rozwiązania nie będę wymieniał bo za dużo tek...

Wednesday, 15.12.2010, 00:45

Autor: Carlick

expedycje

A czy zastanawialiście się jaki jest najlepszy heros na ekspedycje? Może po prostu trzeba zwiększyć modyfikatory pozostałym herosom poza człowiekiem, a wtedy szanse się wyrównają, bez osłabiania człowieka

Friday, 19.03.2010, 15:31

Autor: Carlick

501 - Not Implemented

Mnie ten błąd pojawia się ostatnio dość często i przyznam, że jest to irytujące. Zauważyłem, że występuje on gdy kilka razy pod rząd zmieniam podgląd budowy/trenowania w wioskach, przeglądam stan armii w wioskach itp.

Monday, 04.01.2010, 17:28

Autor: Carlick

5 epoka / rebalans !

Cytat wypowiedzi "Magister" Ale to są polscy budowlańcy. Się nie czepiam że legioniści budowali fort w niecałe 2 godz. Więc budowa jednego piętra kopalni powinna trwać powiedzmy max 1 dzień. Tyle, że kopalni nie budowali karni legioniści tylko leniwi niewolnicy Popieram pomysł z posta powyżej, odnośnie desantu (dziwi mnie, że tego jeszcze nie ma) Skrócenie czasu budowy też by się przydało

Monday, 14.12.2009, 14:00

Autor: Carlick

Skrypty nieco ułatwiające gre

Ja w kwestii formalnej Czy nie dałoby się wyświetlić całej daty zamiast tego 1D,2D itp?

Monday, 23.11.2009, 00:29

Autor: Carlick

czas do nastepnego ataku

Cytat wypowiedzi "czarny syn" carlik - przelicza jedno zapytanie - a ty chciałbyś żeby przeliczało mapę na raz to jest różnica ze względu na budowę bazy Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić Przecież i tak system przechowuje te dane gdzieś w logach na wypadek gdybym akurat miał zamiar kogoś zaatakować 3 raz. Wystarczy to tylko wyświetlić. W Blood Wars też są tysiące graczy i jakoś system potrafi to wszystko przeliczyć

Friday, 20.11.2009, 18:00

Autor: Carlick

czas do nastepnego ataku

Cytat wypowiedzi "jerzys" pomysl - każda wies miałaby dla każdego ogladającego inny znaczek .... to jest nie do zrobienia ze względów przeliczeniowych Przecież i tak to przelicza przy wyświetlaniu wiadomości, że nie możne więcej niż dwa razy zaatakować tego samego dnia tej wioski.

Wednesday, 18.11.2009, 13:25

Autor: Carlick

czas do nastepnego ataku

Wiem, że to jedyny sposób, ale trochę to bez sensu, nie uważacie? Na wioskach zaatakowanych dwukrotnie powinna pojawiać się 8ka tak jak na wioskach dopiero założonych. Chyba nie jest to aż takie trudne do wykonania, wystarczy dodać do algorytmu ochrony te wioski.

Tuesday, 17.11.2009, 20:32

Autor: Carlick

czas do nastepnego ataku

Tak się zastanawiam czy dałoby się wprowadzić symbole na mapie nie tylko pokazujące za jaki czas można danego gracza zaatakować, ale również to czy już został przez nas dwukrotnie zaatakowany i nie można już więcej go zaatakować tego samego dnia. Przyznam, że bez tego wybieranie celów jest dość męczące, bo nigdy nie wiem kogo już atakowałem 2 razy a kogo nie.

Thursday, 12.11.2009, 16:15

Autor: Carlick

kwadratowe nawiasy

Dzięki za szybką odpowiedź

Thursday, 12.11.2009, 16:11

Autor: Carlick

bohater nie zyskuje statystyk

Według mnie to wartością podstawową powinno być to co rozdzielę punktami a modyfikacja powinna mówić o bonusach przedmiotów itp. Po co mi informacja o tym jakie statystyki miał bohater przy narodzinach?

Thursday, 12.11.2009, 16:07

Autor: Carlick

kwadratowe nawiasy

Czy ktoś może orientuje się, co oznaczają liczby w kwadratowych nawiasach, obok informacji ile można wybudować i jakich kopalni w wiosce? Byłbym wdzięczny za pomoc, bo za cholerę nie jestem w stanie wyczaić o cóż tu może chodzić

Friday, 06.11.2009, 16:31

Autor: Carlick

rodzaj terenu a surowce

Cytat wypowiedzi "EBO" II Epoka Kamienie szlachetne ( baza 5/h) pustynia Konie ( baza 10/h) stepy las Brąz ( baza 15/h) wzgórza góry Drewno ( baza 20/h) Dżungla las reszty juz dojdziesz z doswiadczenie/ lub wkoncu znajdziesz na forum Dzięki EBO O to wlasnie chodziło Może ktoś z innych epok dopisze resztę, wtedy początkujący gracze będą mieli łatwy dostęp do tych informacji w jednym miejscu. Właściwie to powinno się to znaleźć w tutorialu

Friday, 06.11.2009, 16:24

Autor: Carlick

bohater nie zyskuje statystyk

Ok, ale w takim razie powinno pisać 240-20 a nie 200+20!!! Reszta bonusów do statystyk związanych z lataniem wyświetlana jest prawidłowo.

Friday, 06.11.2009, 13:42

Autor: Carlick

rodzaj terenu a surowce

Cytat wypowiedzi "Lomnas" Budynki, Jednostki, Technologie (Epoki 1-5) Wszystko jest tylko wystarczy poszukać... No właśnie nie ma tam informacji, o które pytam. Mnie nie chodzi o to ile wypadałoby produkować danego surowca i co można za niego kupić, ale o rodzaj terenu w wioskach i jakie surowce można wydobyć na danym terenie. Przykładowo gdzie można wydobywać krzemień a gdzie kamień, jakie inne surowce będą dostępne na wzgórzach itd. w kontekście przyszłych epok.

Friday, 06.11.2009, 13:36

Autor: Carlick

bohater nie zyskuje statystyk

Chodzi mi o punkty życia. Na dole, tam gdzie się rozwija bohatera mam 240. Na górze tam gdzie powinny być widoczne zmiany mam 200+20. Może ktoś powiedzieć czemu?

Friday, 06.11.2009, 01:07

Autor: Carlick

rodzaj terenu a surowce

Nigdzie nie moge znalezc informacji dotyczacych mozliwych surowcow na danym typie terenu, a jest to raczej kluczowe jesli chodzi o zakladanie nowych wiosek. Czy ktos moglby przedstawic takie zestawienie wszystkich terenow wystepujacych w grze i odpowiadajacych im rodzajom surowcow z kazdej epoki?

Thursday, 05.11.2009, 18:26

Autor: Carlick

oblężenia i posiłki

Cytat wypowiedzi "D@nio" A posiłków się wysłać nie da . Szkoda W xxx można było. Dzięki za odpowiedź

Thursday, 05.11.2009, 18:23

Autor: Carlick

uzbrojenie bohatera

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" A ktoś Ci każe ją rozwijać? Jeśli uważasz, że nie jest potrzebna, to w nią nie inwestuj Przenoszę do Porad. Skoro nie da się użyć innej broni niż ta w której rasa się specjalizuje to rozbudowanie statystyk do innych broni powinno być zablokowane, żeby się nie pomylić i niepotrzebnie nie tracić doświadczenia.

Thursday, 05.11.2009, 18:17

Autor: Carlick

oblężenia i posiłki

Cześć Jestem nowy w tej grze i napotkałem problem, którego nie rozumiem. Nie mogę założyć na nikogo oblężenia ani wysłać jednostek do wioski sojusznika O_o Czy może ktoś mnie oświecić dlaczego?