Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-14 of 14

Friday, 20.06.2008, 16:34

Autor: Testis

Słowa Runiczne.

Wszechogarniający Krąg Ognia UR-FEH-UR Tylko dla butów Dodatkowe efekty słowa runicznego: atak przeciwlotniczy bohatera +4 ładowność bohatera +9

Monday, 02.06.2008, 20:04

Autor: Testis

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Cytat wypowiedzi "Testis" (...) I drugie: Mam armię o upkeep'ie równym przyrostowi bazowemu i ze strumieni, a potem burzę któryś strumień (przez pomyłkę bądź nalot) -> będę miał ujemny przyrost surowców, czy kilku moich wojaków popełni samobójstwo dla dobra ogółu? Dobra, będzie ujemny upkeep, sprawdziłem empirycznie (mówiąc łopatologicznie to zburzyłem 2 kopalnie po prostu ) I znowu mam pytanie o nalot Cytat z tutka: Cytat Nalot odbywa się w dwóch fazach. Pierwsza to obrona przeciwlotnicza wios...

Sunday, 01.06.2008, 17:49

Autor: Testis

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

A ja mam takie pytanie: Jeśli armia "rekrutowana" w wiosce A stacjonuje w wiosce B, to będzie zżerała kamienie z wioski A czy B? I drugie: Mam armię o upkeep'ie równym przyrostowi bazowemu i ze strumieni, a potem burzę któryś strumień (przez pomyłkę bądź nalot) -> będę miał ujemny przyrost surowców, czy kilku moich wojaków popełni samobójstwo dla dobra ogółu?