Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 30

Monday, 25.01.2010, 16:37

Autor: miki

Głupie pytanko

co to za wioska? napisz na priv co tam masz to może odkupie od ciebie...

Friday, 22.01.2010, 19:28

Autor: miki

RUSZA LIGA na T1

poczekajcie do niedzieli może znajdą się chętni...

Friday, 15.01.2010, 11:03

Autor: miki

Reputacja Klanu

przydatne... ale kto to zrobi i wprowadzi??

Wednesday, 13.01.2010, 00:16

Autor: miki

Najlepszy kawał jaki znasz

Koło prostytutki zatrzymuje się samochód. Kierowca pyta: - Ile za loda? - 600 rubli. - Ale ja mam tylko 100. Ale czekaj, może dorzucę swoją komórkę? Dziewczyna się zgodziła... Po wszystkim gość daje 100 rubli. Dziewczyna przypomina: - A komórka? - A tak... Notuj: 0 - 60... Kobieta kąpie się w rzece. Jakiś mężczyzna ją podgląda. Nagle wychodzi zza krzaków i pyta: - Co pani robi? - Garaż sobie myję. Po chwili kobieta wychodzi z wody, kładzie się na plaży, ale po chwili patrzy, mężczyzna wchodzi do...

Friday, 08.01.2010, 19:58

Autor: miki

Bonus w stolicy

to w stolicy sa jakieś bonusy gram od roku i pierwsze słyszę....

Wednesday, 06.01.2010, 16:47

Autor: miki

Szanowna Administracjo

jeśli chodzi o listę żali są moim zdaniem jak najbardziej na miejscu. nie chce nikogo pouczać ale lepiej się człowiek czuje jak słysz "przepraszam nie zdążymy" (w domyśle obiecane zmiany), co prawda nie był podany konkretny termin wprowadzenia zmian ale faktem jest że daliście graczom nadzieje na jakiekolwiek zmiany. sam pracuje w branży gdzie wywiązywanie się z terminów jest skarbem a rzucanie nieprzemyślanych wypowiedzi typu za tydzień będzie w moim zawodzie jest traktowane jak umowa słowna kt...

Sunday, 03.01.2010, 13:48

Autor: miki

TE roadmap 2009

będziecie w tedy mieli cała plansze do dyspozycji bo i tak 70% obecnych wiosek to farmy... a tak zostanie około 100 aktywnych graczy i nikt więcej... czyli bezsens.... tak jak cała organizacja tej gry... Może za bardzo krytykuje ale po ponad roku gry cały czas jedzie się na tej samej monotonni... i nic się nie zmienia tylko wieczne obiecanki cacanki a głupiemu radość....

Saturday, 02.01.2010, 10:59

Autor: miki

Podziękowanie...

O pierwszy war po prawie roku... Na sam koniec pamiątkę dostałem ale nie o tym chciałem... Kończymy grać w coś co zasila kieszenie kolesi którzy zapomnieli o swoim dziecku.. Zapomnieli o nas o graczach... I to by było na tyle ja spadam stąd bo mam dosyć chyba że Prop zmieni decyzje ale wątpię... Wiec narka dla wszystkich i dzięki za grę...

Friday, 01.01.2010, 23:44

Autor: miki

Podziękowanie...

Z nudy zacząłem grać w Kinga ciach dlatego skoro padła decyzja odejścia na emeryturę naszego klanu podpisze się pod tym i zajmę się szukaniem ciekawszej gry.... nie reklamujemy innych gierek online

Tuesday, 29.12.2009, 22:35

Autor: miki

Najlepszy kawał jaki znasz

Do domu dopiero co poznanej kobiety wchodzi facet i widzi pięciu chłopców w wieku od 4 do 12 lat. Nagle słyszy: - Bernard, ząbki! Bernard, koniec zabawy! Bernard, myjemy się i do sypialni! - Który to Bernard? - pyta facet. - Każdy z nich ma na imię Bernard - odpowiada kobieta, więc mówiąc do jednego, mówię do wszystkich. I oni już to wiedzą. - Dobrze - mówi lekko zdziwiony facet. A jak chcesz z każdym z osobna pogadać, to co? - To wołam ich po nazwisku.

Saturday, 19.12.2009, 00:23

Autor: miki

Najlepszy kawał jaki znasz

Facet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek. Jak prawidłowo przydzielić obowiązki nowym pracownikom? 1. W zamkniętym pokoju umieścić 400 cegieł. 2. Wpuścić nowo zatrudnionych do pokoju z cegłami, zamknąć drzwi. 3. Zostawić ich samych sobie, wrócić po 6 godzinach. 4. Ocenić sytuację: ...

Friday, 11.12.2009, 23:46

Autor: miki

Wybrałeś za dużo surowców do ukrycia!

nawet jak daje 10 tys. mniej to i tak jest to samo.... albo jak chowam samo złoto to też mam tą samą sytuacje ze nie mogę nic schować.... żeby było śmieszniej problem dotyczy 1 z 4 wiosek... tylko w jednej wiosce mam taki problem w pozostałych jest ok...

Friday, 11.12.2009, 23:00

Autor: miki

Wybrałeś za dużo surowców do ukrycia!

sorrki mój błąd słowny. chodziło o żelazo... to screeny... chowanie surowców... http://img200.imageshack.us/img200/692/79915883.jpg po kliknie schowaj... http://img707.imageshack.us/img707/601/36621622.jpg

Thursday, 10.12.2009, 21:28

Autor: miki

Wybrałeś za dużo surowców do ukrycia!

jak bym nie miał to bym nie płakał na forum mam po 60 tys. złota, srebra jeszcze więcej o reszcie nie wspominając.... I dlatego mam h.. problem...

Thursday, 10.12.2009, 17:21

Autor: miki

Wybrałeś za dużo surowców do ukrycia!

a jest w ogóle coś takiego jak ID wioski?? że gracza to wiem ale wioski.... nigdzie nic mi nie wyskakuje a kordów wolałbym nie podawać bo za dużo mam do stracenia jak nie mogę nic wsadzić do spichlerza... A najgorsze jest to: Możesz ukryć łącznie 508320 a nie mogę wsadzić nic

Thursday, 10.12.2009, 08:19

Autor: miki

Wybrałeś za dużo surowców do ukrycia!

Pojawiaja mi sie dwa komunikaty jednocześnie gdy chce schować cokolwiek do spichlerza nawet 1 drewna... A spichlerze są puste... Komunikaty : Wybrałeś za dużo surowców do ukrycia! Możesz teraz ukryć surowce w spichlerzu. I to tylko w 4 wiosce w 3 pozostałych jest ok.... ID: 12086

Wednesday, 09.12.2009, 16:21

Autor: miki

Świąteczne Zmiany?

to fajnie by było jak by zajęło wam to 5 min na wprowadzenie w grę....

Sunday, 06.12.2009, 18:41

Autor: miki

Świąteczne Zmiany?

raczej nic nowego nie wymyślą bo i tak zaniedbują tą grę....

Sunday, 06.12.2009, 12:49

Autor: miki

zal mi tej gry

takie jest życie silniejszy nęka słabszego dla kogoś ty będziesz silniejszy i będziesz mógł go grabić a nie zrobią ci bariery bo zawsze będziesz krótszy stażem od kogoś kto gra od powstania serwera... ja na T2 też mam konto od pierwszego dnia kiedy się pojawił i chomikuje w pierwszej epoce bo się bawię w simowanie... za to na T1 gram od bardzo dawna i zawsze znajdzie się ktoś silniejszy i nie płacze...

Tuesday, 01.12.2009, 21:31

Autor: miki

Najlepszy kawał jaki znasz

Listonosz odchodzi na emeryturę. Mieszkańcy jego rewiru postanowili go pożegnać, każdy na swój własny pomysł. Przychodzi do pierwszego domu, otwiera facet, bierze listy i wręcza mu czek na 200zł. W drugim domu dostaje pudełko kubańskich cygar, w trzecim butelkę dobrej whisky. Przychodzi do czwartego, otwiera mu odziana skąpo, ponętna blondynka. Patrzy na niego kocim wzrokiem i zaciąga do sypialni. Jeden, dwa... pięć orgazmów. Po wszystkim kobieta przygotowuje mu wspaniały obiad. Na sam koniec po...