Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 40

Wednesday, 20.10.2010, 15:17

Autor: piti75

Hiena, wiktor1, Spiryt, Furio

odpowiem po twojemu : z twoich wypocin

Wednesday, 20.10.2010, 12:44

Autor: piti75

i najbardziej tajemnicze z kont:

PROSZĘ SPRAWDZIĆ KONTO POD WZGLĘDEM MULTIKONTA TO AKURAT UTKWIŁO MI W PAMIĘCI :aktywuje się jedynie na czas oblegów czy ochronek... ( sojuszu chyba nie muszę pisać ) gracz: Radzio Jukatan T2 http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…rofile&uid=7471

Wednesday, 20.10.2010, 12:29

Autor: piti75

Hiena, wiktor1, Spiryt, Furio

pomyłka się wkradła - T2, hehe, cała uwaga skupiła się teraz na tym, co się wyprawia na JUKATANIE

Wednesday, 20.10.2010, 12:28

Autor: piti75

Hiena, wiktor1, Spiryt, Furio

niektórzy tak mają, iż brak im odwagi cywilnej, łatwiej oszkalować kogoś itp itd będąc nierozpoznawalnym ...a ja mam to w nosie - jaki nick na T1 taki i tu na forum , po co się ukrywać...kto nie ma nic na sumieniu ten się nie ukrywa

Wednesday, 20.10.2010, 12:19

Autor: piti75

cdn...

"uderz w stół, nożyce się otworzą " - znasz to (?) , choć mi się wydaje lepsze w tej sytuacji : "...... a powie , że deszcz pada " , ech kolego MODERATORZE, brakuje Ci duuuuuużo jeszcze...oj duuużo , do choćby EBO, ten przynajmniej z klasą "obraca kota ogonem" ( Adrian - nie masz mi chyba tego za złe , ? )

Wednesday, 20.10.2010, 09:17

Autor: piti75

cdn...

Lomans ( na T2 jako HAO ), nie zaciemniaj obrazu sytuacji, bo m.in. ty miałeś wpływ na to dokąd to wszystko doprowadziło , mam nadzieję, że twoje pokrętne działania zostaną kiedyś odpowiednio "docenione", myślałeś że grając w tamtym klanie i wiedząc o wszystkim zatuszujesz sprawę ???

Tuesday, 19.10.2010, 21:38

Autor: piti75

bakteria, Bakteria 1

nie chciałem tego robić ale sytuacja tego wymaga: rozmawiam z jednym ( nielicznym uczciwie grającym w tamtym klanie graczem ) i zobaczcie co mi napisał ( nick celowo wymażę, ale wiadomość mam zapisaną ) Nadawca: xxxxxx Tytuł wiadomości: Re: ... Data wysłania: 2010-10-19 21:21:20 Poza tym te skasowane konta to poszly na rachunek poprzedniego wlasciciela konta, a wtedy go nie bylo u nas;] Z pozostalymi kontami to byly od czasu do czasu ochronki i nic wiecej CZY TO WYSTARCZY BY POKAZAĆ STRONNICZOŚĆ...

Tuesday, 19.10.2010, 21:02

Autor: piti75

Stop multikontom!!!

EBO poczytaj Nikona czy GrandDemona..z Nas nikt nie płakał na 30 dni + kasacja jednego z kont...a w innych klanach - larum, u la la )) wiesz co powtarzał "mistrz propagandy" - Goebbels ? Kłamać tak długo, aż się uwierzy samemu w kłamstwo...lecisz przyjacielu, lecisz...nie dość że zmieniasz fakty, to jeszcze zamieniasz ofiary...( gdyby ktoś nie był w temacie mógłby Ci uwierzyć, tak niewinnie i słodko piszesz - POZDRAWIAM mimo to )

Tuesday, 19.10.2010, 20:10

Autor: piti75

bakteria, Bakteria 1

EBO...ja widzę jak szydzisz ukrycie z innych graczy...po co ta "małpa" przy nickach ??? naprawdę mam zmienić swoje zdanie na temat Twojej osoby ?

Friday, 15.10.2010, 19:53

Autor: piti75

multikonto

a rozwieje kolego HAO , rozwieje - pozdrawiam ))

Friday, 15.10.2010, 18:33

Autor: piti75

multikonto

wiemy EBO, wiemy )) dziękuję za przypomnienie, pozdrawiam odpisałem na priv ( tajemniczy gracze), na więcej pytań - także odpowiem na priv, ale Tobie, a nie kolesiowi informatykowi, bo ten nie potrafi pisać na priv...boi się ujawnić pod jakim nickiem gra ??? heh, żenujące...

Friday, 15.10.2010, 18:32

Autor: piti75

multikonta

a odezwał się...nie szukasz znów możliwości by zbanować kogoś z niewygodnych wam klanów )) napisz do mnie na grze , odpowiem Ci na frapujący temat

Friday, 15.10.2010, 15:43

Autor: piti75

multikonto

hehe, co na to np. lomans albo krowa ??? ostatnio tyle zgłoszeń było i żadnej reakcji...

Thursday, 14.10.2010, 09:49

Autor: piti75

multikonta

hehe, optymista...są równi i Równiejsi w tej grze i Pani Od bana nic tu nie pomoże, nawet gdyby chciała )) jeśli wśród adminów są gracze z klanu xxx to co chcesz wskórać ??? odciski na palcach od walenia w klawiaturę i żyłki opuchnięte z nerwów )) pewnych klanów nie warto zgłaszać do bana

Sunday, 10.10.2010, 18:13

Autor: piti75

multikonta

nic nie wskórasz...smutne ale prawdziwe

Sunday, 03.10.2010, 10:08

Autor: piti75

Reklama innej gry niż czas wojny w profilu

sorki, ale nie rozumiem ??? a co to ma do rzeczy ???? dobrze z Tobą Majkel1 ????

Monday, 20.09.2010, 08:09

Autor: piti75

Obraza

to może by tak założyć A.N.A.L. heheheh, ...wtedy dopiero by się posypało skarg na obrazy, uwłaczanie godności itd )) nie kuśmy losu , bo co by nie powiedzieć - Pani Od Bana ma i tak wystarczająco ciężką pracę - komu i za co dawać ( bany ), potem odpisywać na odwołania itp itd...po co ? a może lepiej znaleźć sposób, jak ukarać obrażającego gracza, bez uciekania się do różnych sztuczek...zaczyna to powoli przypominać cyrk rodem z filmów o adwokatach i ich gierkach słownych )) EBO - weź armię i od...

Monday, 20.09.2010, 07:45

Autor: piti75

Obraza

ojoj, EBO - coś Ty się stał taki delikatny ???? szkoda, że nie znamy treści tej wiadomości - wtedy moglibyśmy wszcząć dyskusję, gdyż dla każdego coś innego może być uwłaczające ( nie chodzi mi tu o ogólnie przyjęte zasady co jest a co nie wulgaryzmem bądź obrazą ) - widzę ostatnimi czasy jakoby przyrost wrażliwości wśród graczy co poniektórych klanów )) Ps. Pozdrawiam i zdradź proszę na priv co to za wiadomość

Saturday, 18.09.2010, 09:29

Autor: piti75

Obraza

nie mogę wobec tego nic dodać - szacunek za przemyślenie nad wiadomością i sposobem kary - myślałem, iż było to "ban z urzędu", widzę jednak iż Pani Od Bana ma też zdrowe podejście do tematu...szkoda że tak rzadko ( dalej pamiętam tamtego niesłusznego bana ) niemniej - życzę spokojnego weekendu i jak najmniej pracy ( banowania ) ))

Saturday, 18.09.2010, 09:25

Autor: piti75

obrazliwa wiadomosc

Dzień Dobry Pani Od Bana )) Naprawdę nie trzeba było...ten gracz już raz dostał nauczkę ( skasował konto i zaczął grać z innego konta ), są "weselsze" sposoby na pozbycie się wulgarnych i chamskich graczy... Ps. Jestem NAPRAWDĘ pod wrażeniem Pani szybkiej i stanowczej reakcji - Raz jaszcze pozdrawiam ))