Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 48

Saturday, 23.01.2016, 02:52

Autor: spaceandfire

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

DROP Ja bylbym za doadaniem grupy przedmiotow (szata od pasa w dol tj spodnie) A przede wszystkim urozmaicil czary (potezniejsze zwoje rownowazace ekwipunek naszpikowany YRD'ami). Czary dzialajace nie tylko na caly oddzial ale na cala armie. Wiecej przywolan i nie tylko jednostkowych ale calej grup danych jednostek. Ciekawym bylby tez czar mogacy np przekonac wrogie jednostki z lokacji specjalnej do przylaczenia sie do naszej armiii zamiast walki. Taka opcja byla w slawnym Heros of Might and Mag...

Thursday, 08.10.2015, 02:20

Autor: spaceandfire

nowy serwer

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Tak jak kilka razy już pisałem pod koniec roku postaram się przysiąść i opracować kolejną wersję TE. Chcialem jedynei zauwazyc ze to na dobra sprawe niecale 2 miesiace a biorac pod uwage swieta Bozego Narodzenia to okolo 1,5 miesiaca Pozdrawiam i zycze duzo weny!

Friday, 24.10.2014, 21:45

Autor: spaceandfire

NOWY SERWER - deklaracje

Do zmian aby gra byla bardziej atrakcyjna mozna by rozwazyc nastepujace pomysly: 1. Dodatkowe przywileje bycia w klanie. Tak jak wspolna zbrojownia i wypozyczanie sobie ekwipunku lub cos zblizonego. Gracze nie mogliby wyjsc z klanu poki wypozyczony ekwipunek jest w ich uzyciu. Czy tez wplacanie dodatkowych datkow przez czlonkow klanu aby np wyprodukowac jakis unikatowy rodzaj ekwipunku ktory moglby byc nawet unikalny dla danego klanu itp 2. Dodatkowe lokacje, w tym super ciezkie do przejscia. Gd...

Friday, 24.10.2014, 18:36

Autor: spaceandfire

NOWY SERWER - deklaracje

Ja jestem za ale jeszcze bardziej jestem zainteresowany usprawnieniemia jakie sushi obiecal wprowadzic do gry aby ja uatrakcyjnic. Slowo sie rzeklo sushi. Mowiliscie o wprowadzaniu patchow po tym jak skonczycie prace z Blood Wars. Minelo kilka miesiecy teraz kolej na Tme Edge

Tuesday, 23.07.2013, 21:14

Autor: spaceandfire

powiedzcie mi

ja tez sie dolaczam do apelu aby administracja wprowadzila nowy patch kiedy bedzie mozna usunac runy z przedmiotu kosztem PH i aby nie przepadaly bezpowrotnie. Lepsze to niz czekanie na kolejny swiateczny event bo kazdy wie jaki maloprawdopodobny jest drop run powyzej NYD na lokacjach :-/

Saturday, 09.03.2013, 20:45

Autor: spaceandfire

Zbrojownia

a gdyby po kazdej skonczonej lokacji gdzie wpadl drop pojawiala sie wiadomosc (w stylu popup window lub cos podobnego) z pytaniem czy item(y) przeniesc na koniec listy dropienia czy tez wrzucic do specjalnej szufladki (ktora zostalaby stworzona i wgrana w nowym patch'u) do ktorej mialoby sie bezposrednio dostep bez przetapiania czegokolwiek ? Jak dla mnie 4 pulki w zbrojowni sa srednio wydajnym sposobem na skladowanie itemow. Jakakolwiek zmiana tutaj bylaby super gestem ze strony adminow

Saturday, 09.03.2013, 19:22

Autor: spaceandfire

Wielkanoc

a co to byl za even na ostatnie swieta wielkanocne?

Monday, 26.11.2012, 21:01

Autor: spaceandfire

ogrod wiecznosci poziom 3 - apel o zwiekszenie wspolczynnika dropu

Cytat wypowiedzi "kamilktm" A jeśli chodzi o lokacje to na różnych lokacjach wypadają różne rzeczy, wydaje mi się że każda lokacja ma ustawiony inny drop rate na poszczególne itemy, co zapewne wiąże się także ze skalą trudności. Czy wlasnie o to chodzi w roznych stopniach trudnosci, ze sa odzwierciedleniem roznych wspolczynnikow dropu na zwoje i przedmioty ? Wszystko jakos owiane jest tu tajemnica. Ten wspolczynnik 1:1000 dla dropniecia zwoju z 4 epoki bedac samemu w 4 epoce jest uniwersalny dl...

Monday, 26.11.2012, 15:42

Autor: spaceandfire

ogrod wiecznosci poziom 3 - apel o zwiekszenie wspolczynnika dropu

Dziekuje za odpowiedz i wyjasnienia Sushi Maker. Rozumiem ze kwestia zwiekszenia dropu jako ze zostala dyplomatycznie ominieta pozostanie bez zmiany ? Szkoda bo wedlug mnie lepszezwoje i tym samy czary dzieki nim uzyskane znacznie by ubarwily konfrontacje super ciezkich z sredniej wagi graczami. Mam na mysli wyrownaly by szanse w walce. Szkoda ze nikt tutaj nie podjal tego watku z odwiedzajacych. Prosze tyko mi wytlumaczyc jaki jest sens w lokacji OW 3 skoro nie ma z nia zwiaznych zadnych benefi...

Friday, 23.11.2012, 21:25

Autor: spaceandfire

ogrod wiecznosci poziom 3 - apel o zwiekszenie wspolczynnika dropu

Dzieki Ole za podzielenie sie swoimi spostrzezeniami! Moglbys mi jedynie wytlumaczyc co tutaj miales na msyli ? : Cytat wypowiedzi "Ole" Do tego wydropienie zwoju z epoki w jakiej się aktualnie jest ustawione jest na poziomie znacznie niższym niż innych przedmiotów, pozdrawiam i czekam na opinie innych graczy. Rozumiem ze to forum nie jest juz takczesto odwiedzane jak przypuszczalem

Thursday, 22.11.2012, 18:22

Autor: spaceandfire

ogrod wiecznosci poziom 3 - apel o zwiekszenie wspolczynnika dropu

Mam pyatnie zwiaznane z dropem na lokacji z tematu. Jestem lojalnym graczem obecnie siedze w kolonizacji prawie rok, robie lokacje OW poziom 3 z szacowana szansa jej przejscia na 70-75 % i jedynym itemem godnym uwagi jaki mi sie CUDEM chyba dropnal byl awatar ognia. Troche to skormny rezultat a nawet powiem srogo rozczarowywujacy i supermizerny.. czy przypadkiem patch'e wprowadzone do gry w pierwszej polowie tego roku (w tym wiercenie dziur w przedmiotach) automatycznie nie przyniosly ze soba ob...

Monday, 05.11.2012, 11:40

Autor: spaceandfire

Lekkie / Wygodne buty Pancerne (Wymiana)

Kupie. Dam na wymiane Miekkie buty pancerne (3) za wygodne doplace jeszcze ile bedzie potrzeba