Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-18 of 18

Wednesday, 09.07.2008, 16:00

Autor: asexon

ujemny czas po oblezeniu

Armia oblega wioskę Sol. Czas do końca: -864 s

Sunday, 06.07.2008, 16:58

Autor: asexon

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Cytat wypowiedzi "Gilean85" Ubił ktoś jakiegoś bossa ze trójcy jak ja to nazywam czyli Naja Seteh Wielka Niedźwiedzica. Jeśli tak to proszę o info W symulatorku zawsze pada mi cała armia choćbym nie wiem jaką kombinację dawał. Wiem że symulator nie jest dokładny ale jak ktoś ma linka to niech się podzieli info ja probowalem w symulatorze taka kabinacje i chyba najlepiej sie sprawdza, 10 rydwanow i demon jako dowadzacy.Nie zawsze sie udaje ale da sie pokonac. Zamieszcze Walke w lokacj T-Rexa na ...

Sunday, 29.06.2008, 14:23

Autor: asexon

Najlepsze pola dla 2 wioski w starożytności

Z nastawieniem na duza ilosc rydwanow proponuje takie cos: Na tym terenie możesz zbudować łącznie: Kowal: 3 (1) [60] Chatka drwala: 5 (1) [120] Stajnia: 3 (1) [40] Kopalnia kamieni szlachetnych: 6 (1) [35] Z demonem na czele mozna niezle wymiatac

Thursday, 19.06.2008, 15:33

Autor: asexon

druga armia przy ataku na wioske

A po co ktoś miał by Ci wtedy atakować.Wystarczy ze złupi twoja wioskę

Thursday, 19.06.2008, 14:59

Autor: asexon

druga armia przy ataku na wioske

A co do tego ma taktyczne myślenie...Wybacz ale ja nie widzę tu żadnej taktyki.Mogla by ona występować jeśli była by możliwość muliataku albo decydowaniu która jednostka atakuje i kogo.A w takiej sytuacj nie ma żadnej taktyki .Wyruszasz na atak i tyle.Nawet nie pomoże Ci szpiegowanie tej wiochy przed atakiem.Zostaje tylko liczyć ze gościa nie ma online.Nawet jeśli przygotujesz swój atak pod dana jednostek stacjonującą we wiosce to zostanie ściągnięta druga armia gdzie są całkiem inne jednostki.W...

Thursday, 19.06.2008, 14:25

Autor: asexon

druga armia przy ataku na wioske

Wiem ze temat łączenia dwóch armii był już poruszany.Skoro nie można połączyć tych armii to proponuje tez zrobienie blokady dla atakowanego. Niemożliwość przyłączenia armii z drugiej wioski gdy atak na wioskę został rozpoczęty. Wydaje mi się ze pozwoliło by to skuteczniej atakować i wyrównać szansy.Teraz spokojnie można sobie ściągnąć armie z drugiej wioski jak tylko zobaczymy info o ataku i tylko czekać na swoje zwycięstwo.To tylko taka propozycja.

Wednesday, 11.06.2008, 10:11

Autor: asexon

Multi atak

Sa jeszcze jakies problemy, dzis atakowalem i wytapil podwojny atak.Dostalem dwie wiadomosci, atak odbyl sie w tym samym czasie. http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=61588e02e1 http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=714e8455b5 Atak byl przeprowadzony: 2008-06-11 10:02:02

Tuesday, 10.06.2008, 11:28

Autor: asexon

ujemne czasy powortu woja

Zgadza sie .Przy dojsciu armi do wioski i doliczeniu do 0s wlaczyl sie licznik ujemny. Armia podrozuje w czasie )

Monday, 09.06.2008, 13:46

Autor: asexon

Nowa Wioska

Dziwny obiaw.Wyslalem samego osadnika by postawil nowa wioske.Po okolo 10 min anulowalem(do celu zostalo 6min drogi).Wyskoczyl napis ze armia wraca do wioski i ze zostalo 15min do powrotu.W tym czasie nie bylo mnie przy kompie.Gdy wrocilem po okolo polgodzinie okazalo sie ze nowa wioska zostala zalozona.Moze ktos to sprawdzic?

Friday, 06.06.2008, 16:42

Autor: asexon

Walki, ekspedycje - linki.

Gniazdo T-Rexa poziom 2.Juz drugi dzien jak nie dropnalem nic na zadaniach specjalnych.Moze jutro ) http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=7cc0f58b5c http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=16807d8dad

Friday, 06.06.2008, 13:29

Autor: asexon

Czas zalezny od ustawienia jednostki

Zauwazylem dziwne zjawisko.Mam jednego szamana ktorego uzywam do szpiegowania.Gdy w armi jest on ustawiony z przodu (F) czasy dojscia sa normalne do poszczegolnych miejsc, lecz gdy go ustawie w pozyci (R) czasy dojscia zmieniaja sie pokazuje 5min do kazdego miejsca na mapie, poza zasiegiem wioski.W zasiegu wioski to 30s. Przyklad.czasy do tego samego miejsca (F)- Pochodzenie: Sun, czas podróży w jedną stronę 22 min. 22 sek (R)- Pochodzenie: Sun, czas podróży w jedną stronę 5 min.

Monday, 02.06.2008, 17:52

Autor: asexon

nie dziala kasowanie konta!!!

O tym juz bylo.Kasowanie konta JESZCZE nie dziala , mozesz zrobic reset bohatera na 1lvl jak chcesz zagrac od nowa.

Monday, 02.06.2008, 14:21

Autor: asexon

przedmioty,zbrojownia

Przedmioty ze zbrojowni mozna dodawac do bohatera gdy ten nie stacjonuje w wiosce.Tak ma byc czy to niedopatrzenie

Monday, 02.06.2008, 10:03

Autor: asexon

kopalnia

Czy tu nie wkradl sie maly blad? Jaskina na poziomie 3 i 4 oferuje ta sama ilosc wydobycia na poziomie 7/h.Dopiero rozbudowa na poziom 5 operuje 8 jednostek. Jaskinia - poziom 3 Wydobycie:7 /h Następny poziom: Koszt: 165 Czas: 18 min. 19 sek. Wydobycie:7 /h

Saturday, 31.05.2008, 13:29

Autor: asexon

SYNDROM OGAME ?

Ja tez jestem za ograniczeniem atakow.

Friday, 30.05.2008, 16:12

Autor: asexon

budynki

A ja troche z innej beczki.Bo w tym temacie chyba bedzie najlepsze miejsce, moze by tak dac kilka punktow doswiadczenia za kazdy wybudowany budyneczek.W zaleznosci od budowli i jej poziomu .Doswiadczenie mozna by bylo rozdysponowac dla swoich bohaterow.

Friday, 30.05.2008, 15:52

Autor: asexon

Latanie

Cos mi tu nie bardzo pasuje z tym lataniem.Latajacy Czlowiek jakos nie bardzo tu pasuje.Wiem ze to gra i wszystko mozna ale jakos takie to dziwne.Wyobrazcie sobie latajacego czlowieka w czasach kamienia lupanego .Proponowal bym latanie dopasowac do typu Bohatera Np.demon i Aniol a reszte pozostawic na ziemi.

Friday, 30.05.2008, 15:42

Autor: asexon

Oplata za symulator walk

Ja bym symulatora nie usuwal bo to moze byc uzyteczne narzedzie,proponowal bym dostep tylko dla premium ale z ograniczeniem od 1 do 2 symulacji dziennie.