Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 268

Monday, 27.04.2009, 11:52

Autor: Darius

kupie 3 wioski za 2 wioski, średniowiecze

Oferta tylko dla sojuszników PSD i osób neutralnych. Otóż chcę kupić trzy wioski najlepiej z ołtarzami na 20 poziomach, to jakie są pola zupełnie mnie nie interesuje. W zamian daję wioski z dużą armią, ładnie rozbudowane. Piszcie w grze do DariusVortex . Czekam Gratis moge komuś spalić wioskę, albo kilka

Sunday, 15.03.2009, 15:47

Autor: Darius

System zdobywania reputacji

Teraz zdobycie reputacji to jakiś koszmar, za późno wprowadzono. Teraz ci co są w neolicie pewnie toną w reputacji, tyle co się wtedy dziennie bohaterow ubijalo to teraz w miesiac tyle nie idzie. Każdy obstawiony kilkoma ksiedzami i z duzym pancerzem, 40 lucznikow nie wystarcza, nie wiem czy oplaca sie czekac, ile ta reputacja okaze sie warta...

Sunday, 08.03.2009, 13:22

Autor: Darius

System zdobywania reputacji

Szkoda ze tak pozno to wprowadzono, jeju te cale hordy ubitych bohaterow... Teraz ciezko cokolwiek ubic w sredniowieczu, celow zero i do tego duza konkurencja, no i jak sa cele to obstawione przez 500 piechorow, rozwalic to idzie spoko, gorzej z dobiciem bohatera

Sunday, 08.03.2009, 13:18

Autor: Darius

Think tank - kuźnia pomysłów

Można zapytać co teraz jest wprowadzane;p? A i kiedy będzie możliwość przewijania przedmiotów dla kont premium;p?

Monday, 09.02.2009, 14:47

Autor: Darius

Zniknęła Armia ;/

Może ktoś się włamał na konto?

Sunday, 08.02.2009, 03:55

Autor: Darius

SUROWCE, czyli dywagacje na temat "Pushu".

Troche bym sie wkurzyl gdyby nagle wprowadzono opcje przesyłania surowców;p Czemu? Bo w 2 epoce mialem grubo grubo ponad milion drewna i podobna ilosc konii;p No i przy awansie poszło sobie. Raczej nie robi różnicy taka opcja a ostro pomaga przy roznych oszustwach

Thursday, 22.01.2009, 11:05

Autor: Darius

Think tank - kuźnia pomysłów

Hmmm sprzedawanie wiekszej ilości run na raz, lub wystawianie wiekszej ilosci na aukcji to dobry pomysl, cos jak zlom na bw;p

Monday, 19.01.2009, 23:38

Autor: Darius

Think tank - kuźnia pomysłów

Hmmm ciągle padają propozycje. Ale co autorzy o tym myślą? Co z pomysłów uznają za dobre? Co wstawią co zmienią? ... Ciekawe byłyby mikstury i przedmioty jednorazowe (ale jakieś sensowniejsze niż w bw!) A może też całkowicie losowe talizmany ktore daja male bonusy ale wystarczy je miec w ekwipunku?

Saturday, 10.01.2009, 11:36

Autor: Darius

Think tank - kuźnia pomysłów

Obeliski spoko, tylko poziom nie od epoki ale poprostu kilka rodzajow obeliskow, tylko tak zeby byly od 3 epoki w zwyz i moga uczestniczyc tylko ludzie z epoki o jednej wiekszej lub mniejszej ale oni by mieli o iles procent mniejszy łup. Zmiana stolic. Na niektorych ludzi ktos sie uwzial bez powodu, albo ktos ma obok przerabanego gracza ktory farmi do granic mozliwosci co sie da, ucieczka to bardzo dobry pomysl jak ktos jest spokojnym graczem.

Sunday, 04.01.2009, 11:46

Autor: Darius

Think tank - kuźnia pomysłów

Chodzi mi o zwoje do przedmiotów, żeby było więcej rodzajów, ale tylko do pancerzy, zbroi, hełmów, bo do amuletów jest naprawde za dużo i to głupota bo powinno być odwrotnie

Saturday, 03.01.2009, 17:09

Autor: Darius

Think tank - kuźnia pomysłów

Hmmm nie chciało mi sie czytać całego tematu;p 1. Troche zbalansowanie ras. Nieumarli mają przerąbane względem ludzi czy demonów, broni tylko 3 rodzaje jak narazie, do tego słabe, z jak narazie jednym prefixem i do tego dwuręczne. Inne rasy maja znacznie wiekszy wybor. 2. Więcej przedmiotów. W bw (wiem ze sa to dwie rozne gry bla bla) jest znacznie wiecej ekwipunku. 3. Więcej zwoji. Jak wypadł mi Tańczący cesarz masakry bo się ucieszyłem że są losowane dwa wyrazy. Okazało się dosyć smutno że zwo...

Monday, 29.12.2008, 12:47

Autor: Darius

25 poziom pałacu

<przytul> Nie no myślałem że będzie więcej, 5 poziom to troche mało

Wednesday, 24.12.2008, 15:21

Autor: Darius

25 poziom pałacu

Pomyślałem sobie wybudować 25 poziom pałacu Czekałem bodajże z 16 dni z tej ciekawości Bo chcialem zobaczyć jak będzie wyglądać wioska na poziomie 6, co 5 poziomow zmienia sie poziom o jeden i przy tym wyglad i zasieg. Rozbudowalem a tu kiszka, nic sie nie zmienilo;p Nadal ma poziom 5 Czy to bug?

Saturday, 13.12.2008, 13:46

Autor: Darius

Chwale się dropem

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=4313084&key=c844f46e7a Hmmm Orla Obręcz (1) , nie moge sprawdzić co daje bo mam zbyt wiele przedmiotow w zbrojowni a pozbede sie ich dopiero w nastepnej erze

Tuesday, 25.11.2008, 23:32

Autor: Darius

Data wygasniecia premium...

Czyli pod operą będą nie znikać wcale;p?

Monday, 24.11.2008, 11:46

Autor: Darius

Data wygasniecia premium...

Też tak mam, to jest kwestia wyświetlania?

Friday, 21.11.2008, 17:26

Autor: Darius

Walki między graczami

e lipa ze na handel tego nie dał

Friday, 21.11.2008, 11:08

Autor: Darius

Rangi

3 ranga nieumarłego to wampir;p Nareszcie znowu normalna ranga;p

Friday, 21.11.2008, 00:58

Autor: Darius

Walki między graczami

uhuhu http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=db2e346a19

Wednesday, 12.11.2008, 10:17

Autor: Darius

POŻEGNANIE

Heh co to w ogóle znaczy lider? Sam siebie tak nazwałeś Commander, ranking nie ma wiele odniesienia do siły graczy. W moim zdaniu ważniejszy jest ranking bohaterów. Jak ktoś jest mocny to nawet największy klan nie zabierze mu klocka, wystarczy bohater z 110 obrony i 20 kapłanów i można sobie być spokojnym. A jeszcze lepiej trzymać z większymi. Zresztą to samo jest w bw, mi sie odechciało grać bo jakiś gnój tępy ch... mi zabrał klocek we wsparciu sparty