Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-19 of 19

Monday, 28.12.2009, 03:33

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Te wiadomości, wszystkie są na jednej stronie czy są rozwalone na kilka stron?

Friday, 25.12.2009, 22:47

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Cytat wypowiedzi "DrastiC" A da się napisać skrypt wyszukujący pola ? jak się da to sam zglebię tajniki i napiszę Jeżeli masz na myśli wyszukiwanie po nazwie, typie czy po polach do wydobycia, nie da rady, skrypty są wykonywane po twojej stronie i nie mają one dostępu do bazy przez co ten skrypt musiałby sam wszystkie pola zindexować, a przy okazji JS nie zapisuje do pliku nic także musiałoby to być wykonywane na okrągło. @Pablo123: Można prosić trochę wiecej informacji?

Wednesday, 23.12.2009, 20:53

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Spokojnie, postaram się znaleźć czas po świętach i coś napisać (mam parę nowych pomysłów ). Aktualnie niestety nie miałem czasu nawet na grę. No i na pewno nie spocząłem na laurach bo przy okazji pisania tych skryptów pogłębiam swoją wiedzę na temat JS'a, która jest mi bardzo przydatna Świstak czy Swistak, nie ma różnicy, po prostu nie używam polskich znaków nigdzie, możecie mnie nazywać i tak i tak

Monday, 14.12.2009, 17:03

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Oczywiście, jest to zaplanowane na wersje 0.2 Jak mniemam z tą wersją już nie ma żadnych problemów?

Monday, 14.12.2009, 15:41

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Cytat wypowiedzi "Konrad" Bardzo ciekawe skrypty, myślę, że część z nich można dodać 'fabrycznie' do gry (oczywiście nie będziemy ich kopiować od autora). Myślę, że wszystkie z tych skryptów mogłyby znaleźć się 'fabrycznie' w grze, a przede wszystkim ten z czasem zakończenia budowy bo widzę, że on najbardziej się przydaje, póki jednak ich nie ma skrypty muszą wystarczyć. Niemniej jednak nie są to funkcje niezbędne w grze, myślę, że lepszym pomysłem byłoby najpierw zrobienie coś z tymi czasami b...

Monday, 14.12.2009, 00:17

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Wprowadzono poprawki w skrypcie dodającym możliwość sortowania wiadomości. Poprawiono błędy: # Pasek wyszukiwania znikał gdy liczba wiadomości jaką mamy przekracza liczbę maksymalnych wiadomości (np. 13/10) # Pasek wyszukiwania znikał gdy usunęliśmy jedną wiadomość Nową wersje można pobrać ze strony skryptu: [TE] Zarządzanie wiadomościami 0.1.1

Sunday, 13.12.2009, 21:35

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Tak jak myślałem, po 24 wywalał czas w sekundach. Już poprawione Mam nadzieję, że będzie działać poprawnie we wszystkich przypadkach 3. [TE] Czas zakończenia budowy/produkcji 0.1.3

Sunday, 13.12.2009, 20:20

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Wygląda na to ze psuje się po przekroczeniu północy, sprawdzę to za godzinkę jak tylko będę miał możliwość przetestowania tego u siebie Co do czasu grabieży, na ślepo nie jestem w stanie powiedzieć czemu akurat tobie nie działa mimo iż jest uruchomiony, musiałbym to sprawdzić, ale nie mam jak :/

Sunday, 13.12.2009, 19:59

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Czyli w menu greasemonkey jest ta pozycja? Co do czasu budowy, widzę, że nie przekształca z sekund na dobry czas, zainstaluj starszą wersję, o ile działała poprawnie, bo aktualnie zastanawiam się nad przepisaniem tego na nowo by skrypt zaczął obsługiwać wiele zakolejkowanych budowli.

Sunday, 13.12.2009, 19:41

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Hmm, w prawnym dolnym rogu Firefoxa, na pasku stanu jest ikonka Greasemokey (małpki), kliknij prawym i zobacz czy na liście jest [TE] Całkowity czas podróży i jest zaznaczony, jeżeli tak to coś spaprałem z kodem, co byłoby dziwne bo u mnie działa (jak widać na screenshocie), jeżeli nie to po prostu nie działa on na danej stronie (dodałem tą możliwość tylko do wypraw specjalnych / grabieży / szpiegowania, bo nie znam dokładnych url'ów do nalotów/oblegów) A co do czasu budowy, mogę poprosić o scre...

Sunday, 13.12.2009, 19:09

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Haha, widzę, że gra robi się z czasem bardziej realistyczna, 1 minuta w grze = 1 minuta w życiu 4. [TE] Całkowity czas podróży 0.1 Screenshot: http://s3.amazonaws.com/uso_ss/4592/large.png?1260727545 Podaje o której godzinie armia dotrze do celu i o której prawdopodobnie powróci do wioski. Nazwa wioski usunięta przeze mnie w programie graficznym Mam nadzieję, że nikt nie posiada więcej niż 50 armii i nikt nie będzie podróżował tą armią więcej niż 1 dzień, jeżeli jednak dajcie znać. 3. [TE] Czas ...

Sunday, 13.12.2009, 16:54

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Ten budynek buduje sie 203h?! Chyba problem leży w tym, że skrypt myśli, że nigdy nic nie będzie się budować więcej niż 99h.

Sunday, 13.12.2009, 16:39

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

@Pablo123: Wygląda na to, jakby nie przeliczał sekund na normalny czas :/ Zdarza się tak dla budowli powyżej 14 godzin czy tylko dla danej wioski? @Czarna_Mamba: Raczej nie będzie problemu, pobawię się z tym @Cerberis: Niestety nie wiem jak wygląda sprzedaż run / zwojów, gdyż żadnych nie posiadam.

Sunday, 13.12.2009, 00:09

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Kolejna poprawka, po północy zamiast dnia wyświetlał NaN (not-a-number). [TE] Czas zakończenia budowy/produkcji 0.1.2b

Saturday, 12.12.2009, 23:50

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Racja, poprawione. [TE] Czas zakończenia budowy/produkcji 0.1.2a

Saturday, 12.12.2009, 23:38

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Czyli tak jak miało wyglądać, nie zmieściło mi się tam "Jutro", "Pojutrze", więc musiałem to skrócić, myślę, że to najlepszy skrót, chociaż jak ktoś ma lepszą propozycję to będę wdzięczny

Saturday, 12.12.2009, 22:18

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Linki się nie zmieniają, także zawsze z pierwszego postu będzie dostępna aktualna wersja, edytuje tylko numer wersji [edit] Poprawione, dodałem informację o dniu. Informacja będzie wyświetlana w stylu: 1D (czyli jutro), 2D (czyli pojutrze), 3D (czyli za 3dni), itd. Dodałem też komentarze do kodu, dla osób zainteresowanych edycją [TE] Czas zakończenia budowy/produkcji 0.1.2

Saturday, 12.12.2009, 22:05

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Chwilowo to poprawiłem by wyświetlał tylko dla 1 pozycji, niebawem postaram się by wyświetlał dla każdej pozycji poprawny czas zakończenia. Lista poprawek: # Czas wyświetla się tylko dla 1 pozycji. # Gdy minuty są < 10 dopisuje 0 na początku, tak samo przy sekundach # Czas nie wyświetlał się gdy dodaliśmy nową pozycję do kolejki Nową wersję skryptu można pobrać ze strony. [TE] Czas zakończenia budowy/produkcji 0.1.1a

Saturday, 12.12.2009, 20:57

Autor: Swistak

Skrypty nieco ułatwiające gre

Na początek chciałbym powiedzieć, że skrypty nie mają na celu zastąpienie możliwości premium, gdyż żaden z nich nie daje takich możliwości, daje za to inne których nie dostaniemy z premium, ani nie mamy ich na początku. Mam nadzieję, że administracja nie będzie się złościć z tego powodu, jeżeli jednak, mogę wszystkie skrypty usunąć. Początkowo pisałem te skrypty dla siebie, po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że innym graczom także mogą się przydać, tak więc postanowiłem je udostępnić. Skrypt...