Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-10 of 10

Wednesday, 23.12.2009, 17:48

Autor: Prezes

Dodatkowy budynek - skracanie czasu budowy

Chciałbym przedstawić pomysł wprowadzenia budynku, który skracałby czas budowy. Budowla taka mogłaby np. skrócić czas budowy o 2% na każdy poziom. Czyli na poziomie 1 by skróciła 2 % budowy pozostałbych budynków a na kolejnym 2 było by to 4% itd. Koszt oraz czas budowy takiego budynku nie koniecznie musi być niski ale dla graczy którzy chcą pozostać dłużej w jednej epoce mogłoby być to opłacalne. Zapraszam do wypowiedzi.

Tuesday, 22.12.2009, 13:07

Autor: Prezes

Pytanie do ID

Heheh dzięki chłopaki, proszę o zamknięcie tematu.

Monday, 21.12.2009, 14:02

Autor: Prezes

Problem z ogladaniem linków z gry na forum

Wiem że tutaj powinny być problemy dotyczące gry Time Edge, ale nie wiedziałem gdzie to umieścić mam problem z odczytaniem raportów które umieściliście na forum, ostatnio przeglądałem sobie rozegrane bitwy i ani jeden raport mi nie chce się otworzyć, nie wiem czemu, proszę o radę...

Sunday, 20.12.2009, 17:55

Autor: Prezes

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku chciałbym życzyć wszystkim graczom Time Edge: - Dużo prezentów - Całej rodziny w komplecie - Pięknych łez radości ze szczęścia i miłości rodzinnej Poza tym: - Białego puszka - Pełnego brzuszka - Kogoś przy boku (wieczorami ) Tego wam życzę w Święta i w 2010 roku P.s Życzenia kierowane są także do całej ekipy BW Team

Sunday, 20.12.2009, 16:30

Autor: Prezes

Pytanie do ID

Na niektórych tematach widziałem że gracz podają swoje ID. Moje pytanie brzmi następująco z kąt odczytywać numer ID ?

Sunday, 20.12.2009, 16:05

Autor: Prezes

Czy operatorzy odpowiadają?

Przepraszam że założyłem taki temat ale mam pytanie-problem. Zgłosiłem zamiar gry 2 osób na 1 komputerze dość dawno i nie otrzymałem do tej pory żadnej wiadomości i nie wiem czy mogę zacząć grać czy nie?? Zbliżają się święta i brat przyjeżdża i też chciałby wiedzieć co na jego koncie się dzieje. Proszę nie odpisywać na tą wiadomość oprucz operatora serv T1, po odpowiedzi można wątek skasować. Jeszcze raz przepraszam i proszę o jakąś reakcje.

Thursday, 17.12.2009, 11:15

Autor: Prezes

Wyprawy - propozycja wykupywania

To zróbcie osobny server na którym będzie to możliwe, przecież nie na wszystkich serverach musi być taka opcja - Prawda? Zobaczymy wtedy, na którym serverze będzie większa grywalność... Sadzę że takie pomysły plus inne modernizacje bardziej by zachęciły ludzi do grania, nie było by tyle rezygnujących i tych narzekań... Z miłą chęcią bym zobaczył, poza tym Portal więcej by zarobił na ulepszenia dla was "normalnych graczy" przecież jak chcecie to możecie tu siedzieć, propozycja dodyczy pomysłu a n...

Thursday, 17.12.2009, 09:29

Autor: Prezes

Wyprawy - propozycja wykupywania

Witam! Jestem tu nowy, więc proszę nie wrzucać na mnie , poza tym to tylko propozycja zmian. Dotychczas jak wiadomo wszystkim graczom Time Edge jest dostępne 6 wypraw dla kont bez premium i 12 na premiowanych. Moja propozycja zmiany jest następująca. Można by było wprowadzić np wykupywanie wypraw za dni premium np. za 1 dzień premium 2 wyprawy. Oczywiście wykupować będą ci którzy nie są zainteresowani czekaniem 2 h za odnawianiem się wypraw. Proszę o wypowiedź i jeżeli ewentualnie "ustawa" przej...

Thursday, 17.12.2009, 09:17

Autor: Prezes

Wnioski z prawie 2 lat gry na TE - pożegnanie

Nie gram zbyt długo ale stwierdzam że gra nie powala na kolana i reklama typu: "wejdź zagraj w nową grę jakiej jeszcze nie było" jest oszustwem, sam gram w Time Edge z tego powodu bo mam konto w innej grze i wchodzę looknąć dla zabicia czasu. A przecież odpowiedzcie sobie sami czy gra nie ma wciągać graczy a nie ich odpychać, niektóre z wniosków popieram, ale np rozbijanie oblężenia - chyba jedna z tylko kilku rzeczy które przyciąga a anie odpycha.

Thursday, 17.12.2009, 08:56

Autor: Prezes

Propozycja do grabieży

Popieram, szczególnie że podczas "Czasu wojny" grabieży atakujesz innych po to by pozyskać surowiec i nawet wydaje się to bardziej orginalne i realne...