Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 70

Tuesday, 28.02.2012, 10:40

Autor: RazorBlades

roztopione skały

poczatkowy - do ataku 24-(4/ lvl) = -24-(4*8 )= 56 ataku rundy działania 1+(+0,125/lvl) = 1+(0,125*8 )= 2 rundy maxymalny poziom to 9 więc mnożnik tylko o 8 bo zaczynasz z 1 lvl

Tuesday, 28.02.2012, 08:19

Autor: RazorBlades

roztopione skały

moim zdaniem beznadziejny zwoj bo max dziala na 2 rundy i do tego malo ataku sciaga

Tuesday, 28.02.2012, 08:14

Autor: RazorBlades

Event

ja tam nie narzekam na wszystkich eventach do tej pory nie poleciało mi nic oprócz 2 run EOL i DAG a to słabe runki bo nie ma sie na nie jeszcze zwoi ale ciekawsze itemki zdobyłem ze zwykłych wypraw

Tuesday, 28.02.2012, 08:10

Autor: RazorBlades

Event :]

vizard7 to o czym piszesz wymaga dużo zmian w grze a o premiach okresowych (na jedno uzycie lub kilka lub na atak lub oblegi) juz kiedys pisałem wieć nie sądze żeby w tej kwesti się coś zrodziło nowego a taki evencik sporadyczny jest łatwo wprowadzić tak jak to miało niedawno pozdro

Sunday, 26.02.2012, 20:28

Autor: RazorBlades

Event :]

a może by tak co miesiąc wprowadzić event na 1 dzień lub na 2 bo i tak bardzo mało leci przedmiotów

Thursday, 23.02.2012, 08:23

Autor: RazorBlades

Wiosenna ulewa

mam lwia skore (1) ale szukam czegos mocniejszego

Thursday, 23.02.2012, 08:19

Autor: RazorBlades

Demoniczny Dym

SPRZEDAM "Ulepszony" obronca wiary 12 % szarzy co lvl a nie 10 % http://imageshack.us/photo/my-images/32/obroncawiary.png/

Tuesday, 21.02.2012, 10:54

Autor: RazorBlades

Wiosenna ulewa

Kupie mandragore bezslotową lub slotową cena do uzgodnienia

Saturday, 11.02.2012, 22:29

Autor: RazorBlades

Ranga Bohaterów

Po kiego grzyba wpisujecie posty które ni jak się mają do tematu. Jeżeli chcecie sie ustawiać na walki zróbcie nowy temat a nie zaśmiecacie juz istniejace. Potem gdzie sie nie wejdzie ciezko coś znaleźć bo zawsze ktos jakis bełkot wpisze wogóle nie związany z tematem !!!!!

Friday, 03.02.2012, 11:50

Autor: RazorBlades

Ranga Bohaterów

Tak patrze i mój trup ma range wampir, więc jednostki pod jego dowództwem mogłyby wysysać krez z jednostek żyjących Wiec oprócz ataku i obrony od lvl w którym trup uzyskuje range wampira ma dodatkowo +1-5 odzyskiwanego hp dla jednostki za atak do innych klas bohaterów też by się coś sensownego znalazło :]

Saturday, 21.01.2012, 15:39

Autor: RazorBlades

Demoniczny Dym

Modlitewna maczuga Ostra tarcza z okuciem (3) Kobaltowe oblicze śmierci Przerażająca dziewica masakry Pożeracz zwłok Awatar śmierci Demoniczny dym Lekkie sandały (2) oraz (3) Zmurszczałe kości chetni proszę o pw Run IS, OR, PER, YR

Tuesday, 10.01.2012, 07:16

Autor: RazorBlades

regeneracja jednostek

xp dostajesz za zabicie jednostki w zaleznosci ile ma hp a nie ile zregeneruje i to jest jak najbardziej logiczne

Monday, 09.01.2012, 19:31

Autor: RazorBlades

Dziwna sytuacja-damion

Prosił mnie żebym zamieścił, że padł mu hero stołeczny i nie może go wskrzesić Daimon Frey id 8 jest teraz w robocie i ma inwentaryzacje wiec nie bardzo mógł sam napisać

Monday, 09.01.2012, 13:51

Autor: RazorBlades

Typ ataku: oblężniczy

chyba chcecie zmieniać podstawy gry które były jasno określone zanim zaczeliście grać w TE. Jeżeli chcecie sprawiedliwości, żeby jednostki z atakiem oblężniczym robily cos podobnego do nalotu i niszczyły budynki To piechota 1 szt z 5 epoki (ma karabin maszynowy) powinna minimum rozwalić 4 jednostki lądowe (piechury, halki itp) z 3 epoki w pierwszej rundzie, potem to juz moglaby byc troche inna walka bo ci z pikami i korbaczami w bliskim zwarciu to więcej szans by mieli Zawsze też "żeby było lepi...

Monday, 07.03.2011, 12:31

Autor: RazorBlades

Obrona przed nalotami

czytaj ze zrozumieniem a nie fragmenty ktore cie interesują do interpretacji własnych kożyści

Monday, 07.03.2011, 12:15

Autor: RazorBlades

Obrona przed nalotami

tak mutanty w ep5 to chyba na glowe upadles mutanty w 5 epoce to sa tylko ze smiglami bo tylko one zapewnialy mozliwosc obrony a do wojsk ladowych dopiero dojdziemy 20 lvl wioski to za duzo bo w oblegach i tak poprawy nie bedzie a naloty beda niemozliwoscia a rozpatrujac w szerszym kontekscie o 5 epoke broniacego sie przed nalotem to zawsze to jest smierc samolotow w przypadku obrony wiec pomysl nierealny pod wzgledem wszystkich epok

Monday, 07.03.2011, 11:36

Autor: RazorBlades

Obrona przed nalotami

10 lvl budynkow owszem w 2 nalotach tylko ze okolo 50 % to kopalnie, lub nawet mniej niszczac sklad to ile tracisz 4 min na postawienie go na 1 lvl przeciez to wydatek smieszny i czasowo nie obciazajacy jedyny bol moze stanowic cytadela liczac ze macie 5 wiosek to na 100% liczac oczywiscie wszystkie wioski a nie tylko 1 co wykonywany nalot jest to macie postep w budowie ""A czy wasze sojusznicze słabsze klany nie byłyby zadowolone gdyby system im pozwalał budować wioski do momentu kiedy będą w s...

Monday, 07.03.2011, 10:45

Autor: RazorBlades

Obrona przed nalotami

Cytat wypowiedzi "naklikm" Na co ty liczysz że ktoś kto buduje tylko arkebuzery żeby chociaż w minimalnym stopniu ograniczyć skutki nalotów wystawi je przeciwko czołgom ? Myśliwy zanim pójdzie na polowanie posadzi las ,nakarmi zwierzynę ,zadba o to żeby mieć do czego strzelać . Jak byś pomyślał (to nie boli ) to zamiast takich raportów : Tym sposobem to mysliwy dawno zdechnie z głodu a gdyby nie stare dzieje gdy musialem skasowac wioske ktora dalabymi 263 rajtary na 20 lvl to takie raporty z wa...

Monday, 07.03.2011, 09:30

Autor: RazorBlades

Obrona przed nalotami

skoro tak sie plujecie o naloty to dlaczego szanowny pan bond nie wklei raportow z obrony nalotow np z kilku dni temu (ja juz go nie mam bo nie trzymam) zestrzelil mi ponad polowe bombowcow. http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=078f0c1aae, ten jest z niedzeli, gdyby nie itemy na hp 105 dla samolotow to bys mi zestrzelil ponad 50% samolotow, a w przypadku gdybys wioski budowal tyle samo czasu co ja wioski w 5 epoce budowalem to za kazdym razem sciagalbys 100 % samolotow łącznie z herosem