Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 26

Wednesday, 07.03.2012, 21:37

Autor: KARGIAS

brak kultury

ostrzegasz kogo ? mnie? zastanów się dzieciaku co piszesz ,mam w głębokim poważaniu twoje ostrzeżenie,jesteś od karania nie ostrzegania,masz szczęście że jesteś kobietą bo byś dostała to na co zasługujesz,twoja karę traktuje jako pomoc śmieciom tej gry ,a to dla ciebie powodzenia „Słowa na wiatr rzucone myślą przenoszone tylko ciebie dotyczą i drogę zguby wytyczą. Kamień za siebie rzucony przekleństwem obarczony niech na wieki przeszkodą ci będzie i przekleństwem życia wszędzie”

Tuesday, 06.03.2012, 23:33

Autor: KARGIAS

brak kultury

to nie o to chodzi ja nigdy nie zgłaszałem i zgłaszał nie będę faktu takich czy innych odezwań traktuje to jako jeden z elementów tej gry ale ten śmieć robi po raz kolejny prowokacje ja zasłużyłem i dostane za swoje ale zasrańcowi nie pozwolę na manipulacje zaczęło się wszystko od niego wioskę zdobytą nazwał "po ciotach" teraz ma i ciotę i cwela i k..... i ....mu w serce niech mi nawet zbanują konto na stałe założę nowe i go śmiecia dopadnę do usranej śmierci będzie gnił w 5 epoce

Tuesday, 06.03.2012, 21:58

Autor: KARGIAS

Postulat

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5bb1aee0e1 tak wyglądają nalociki ś...... mam je gdzieś poczekam ,aż wyzeruje te wioseczki,to nawet zabawne jak można dać tak ogromną przewagę jednostką bombardującym a arki chyba s..... bo ani atakują ani bronią ,straty takie sobie pewnie ś...... się rączki trzęsły przy rzucaniu bombek bo trafił kiepsko, a administracja milczy pewnie szybciej bana zaliczę niż ten od spamu odpowie patch robią a mnie się wydaje ,że nas wszystkich w wała robią

Tuesday, 06.03.2012, 21:12

Autor: KARGIAS

brak kultury

nie bądź za cwany śmieciu dla mnie jesteś zwykłym zasrańcem i nie tykaj mnie gnoju bo dla ciebie śmieciu PAN jestem administracja jest w stanie sprawdzić co oznacza "rozumiem że pierwszym wyrazem określasz swoją mamusię" i jak zwykle w samo serce zasrańcu

Tuesday, 06.03.2012, 20:02

Autor: KARGIAS

Postulat

wyjaśnienie całej podanej przez sts śmiecia sprawy jest w zakładce skargi proszę o przeniesienie tego wątku do odpowiedniej zakładki tu jest temat postulat nie kargias-sts śmieć

Tuesday, 06.03.2012, 19:53

Autor: KARGIAS

brak kultury

ty śmieciu podawaj wszystko co było po ataku tego śmiecia zmieniam nazwy wiosek tym razem wioska została zmieniona na dziwka na mnie leci po tej zmianie otrzymałem to na priv od śmiecia Nadawca: stsmax Tytuł wiadomości: fajnie masz Data wysłania: 2012-03-06 18:27:07 rozumiem że pierwszym wyrazem określasz swoją mamusię nie krępuj się możesz mi tak przedstawić swoją całą rodzinę troszkę współczuję no ale co rodziny się nie wybiera gdyby mnie obrażał olałbym to ale w tym wypadku odpowiedz moja był...

Monday, 22.11.2010, 14:47

Autor: KARGIAS

problem z pomocą w oblężonej wiosce

Twoje zachowanie to zachowanie jak napisałem" obrażonego gówniarza" ja pieniacz? synku okradłeś mnie z czasu i pieniędzy i nic mam nie mówić zastanów się co piszesz,jestes tu dla pilnowania regulaminu nie łamania go a złamałeś go w nielegalny sposób pomogłeś innemu klanowi na przejęcia wioski,nie naprawiłeś szkód które z tego powodu powstały i ja mam milczeć chyba masz dzisiaj zły dzień albo masz coś z głową,

Monday, 22.11.2010, 14:21

Autor: KARGIAS

problem z pomocą w oblężonej wiosce

co mam Cię po głowie głaskać za to że 4 dni olewasz temat i po 4 dniach stwierdzasz to co pierwszego dnia, ja zrobiłem coś żle? ,zachowujesz sie jak rozkapryszona panienka,nie przyjmując krytyki ,która akurat w tym przypadku jest słuszna, ani przepraszam ani dziękuje tylko przykro mi , nic nie mogę, co nie jest prawdą że okradliście mnie z kasy i czasu ,to prawda ale teraz najlepiej się obrazić jak gówniarz który usłyszał trochę prawdy i nie wie co ma zrobić wstyd mi za Was

Monday, 22.11.2010, 14:13

Autor: KARGIAS

doskonały

nikt nie jest doskonały,ale każdy powinien odpowiadać za to co robi, jeżeli z winy systemu ,czy oprogramowania ktoś poniósł straty należy je mu wyrównać,to przecież zupełnie oczywiste , tak jest w każdej dziedzinie życia, tylko dla Ciebie to nie jest jasne 4 dni trwa rozmowa o oczywistym,a Ty dalej brniesz w tym ,ze nic nie da się zrobić, jednak da się proponujesz już jakieś rozwiązania i chyba o to chodzi a nie o teksty typu stało sie przykro mi, Boski nie powiedział nic co by nie było prawdą,a...

Monday, 22.11.2010, 13:41

Autor: KARGIAS

problem rozwiązany

taki nadałeś status temu tematowi ,co Ty rozwiązałeś? nic poprawiłeś to co zrobiłeś żle, przez Twój błąd ja poniosłem straty,napraw je,jesteś do tego zobowiązany,jako członek ekipy stojącej na straży przestrzegania zasad i regulaminu tej gry, nie odpuszczę Ci tego żądam natychmiastowych rozmów w tej sprawie, każdy odpowiada za swoja pracę,każdy ponosi odpowiedzialność za to co robi ,tylko nie Pan Konrad , on żle wykonał pracę a za skutki jego pracy odpowiadają użytkownicy tego produktu ,który st...

Monday, 22.11.2010, 10:57

Autor: KARGIAS

to chyba żart

za ten błąd systemu nie może odpowiadac gacz/gracze co do cofnięcia i rozegrania oblężenia ponownie zgoda, Tobie jest przykro? dlaczego? przepraszamy to słowo które lepiej by tu pasowało,ale nie oczekuje go, oczekuje ,że w wyznaczonym prze ze mnie miejscu postawisz mi wioske taka jaka jest na obecna chwile u osoby która nie zgodnie z regułami ja przejęła, zdejmiesz ujemnie doświadczenie tym co stracili na tym błedzie ,oraz za straty armi oddasz surowce potrzebne bo odbudowy ich, prawdę mówiąc ni...

Saturday, 20.11.2010, 21:10

Autor: KARGIAS

odp.

tu chodzi o czas każdy dzień ,godzina i.t.d. powiększa straty z wiadomych przyczyn, sprawdzenie tego zajęło Konradowi "chwilę" wnioski jego były proste taki fakt nie powinien się zdarzyć, jak takie błędy wyeliminować to sprawa programistów,a druga sprawa jak rozwiązać tą sytuacje, pewnie że powtórzenie oblężenia byłoby najsprawiedliwsze ,ale chyba wymagałoby cofnięcia wszystkich zdarzeń od tego momentu, czy to wykonalne ?pewnie tak,ale każdy dzień,godzina zmienia sytuację i działa na niekorzyść ...

Saturday, 20.11.2010, 18:28

Autor: KARGIAS

w oczekiwaniu

od ostatniego postu Konrada minęło ponad 27 h nic nie wiadomo,dlaczego? to powiększa przynajmniej moje straty związane z wydarzeniem stanowiącym temat tego wątku, decyzje w tej sprawie powinny zapaść niemal z automatu,wina jak ustaliliśmy jest po stronie systemu ,oprogramowania,więc sprawa prosta, nad czym zastanawia się administracja? z mojej strony padły zapewnienia o tym ,ze jestem otwarty na rozmowy w sprawie wyrównania poniesionych strat prze ze mnie i moich kolegów,nie ma tylko tej drugiej...

Friday, 19.11.2010, 17:16

Autor: KARGIAS

kod aktywacyjny

stawro T2 od trzech godzin nie dostaję na skrzynkę emailową kodu aktywacyjnego do rejestracji . proszono mnie o założenie tego tematu,chodzi o kod do rejestracji na forum

Friday, 19.11.2010, 16:54

Autor: KARGIAS

do Konrada

tak propozycja przedmówcy jest rozsądna,te oblężenie(w pełnych składach oczywiście) z tego co wyliczałem nie zostało przegrane w najgorszej opcji zostało zremisowane, ale teraz pytanie wioska zmieniła właściciela,za co on ma być karany ? za to że miał szczęście ? rozumiem sytuacje gotowy jestem jako były właściciel wioski do negocjacji z administracja na temat wyrównania poniesionych strat prze ze mnie i moich kolegów, zakładam ,że doszliśmy wszyscy do porozumienia ,że błąd był nie z winy graczy...

Friday, 19.11.2010, 16:02

Autor: KARGIAS

pytanie

przepraszam ,ale chyba nie za bardzo rozumiem z Twojej wypowiedzi wynika ,że wszystkie skutki nazwijmy to jakiegoś błędu mam ponosić ja i moi koledzy z klanu ? czy dobrze rozumiem Twoją wypowiedz?

Friday, 19.11.2010, 13:22

Autor: KARGIAS

odp.

prawdopodobnie tak,taki sam jak ja z wyniku oblężenia

Friday, 19.11.2010, 13:01

Autor: KARGIAS

armie ww oblęzeniu

tak to była moja jedna armia ,która została wysłana do pomocy, druga armia znajdowała się w wiosce macierzystej,w raporcie z wyniku oblężenia jest podana armia z wioski PREZYDENT

Friday, 19.11.2010, 12:58

Autor: KARGIAS

obliczenia

według raportu z wyniku oblężenia czas zakończenia oblężenia to 17:04 (czasy będę podawał bez sekund), screen zrobiony z powrotu armii podaje czas 17:58 t.j. 54 min. po zakończeniu planowym oblężenia, czas dojścia armii do wioski obleganej to 02:20 czas zakończenia akcji ze screena to 01:22 dodając te dwa czasy czas zakończenia akcji+ czas który upłynął od oblężenia otrzymamy 02:16 ,a czas dojścia jest 02:20 wygląda na to,ze armia została wycofana 4 minuty przed planowanym oblężeniem, jeżeli jak...

Friday, 19.11.2010, 12:24

Autor: KARGIAS

odp.

armie zaczęły wracać przed otrzymaniem jakiegokolwiek raportu, raport o wyniku oblężenia był jak armie już wracały, to wyglądało tak planowy czas zakończenia oblężenia i cisza nic się nie dzieje tylko mam wiadomości od kolegów o powrocie armii,wtedy zauważyłem ,że moja armia tez wraca bez strat, pomyślałem ,że to pozorowane oblężenie bo armia wraca bez strat ,wioska jest wszystko ok,dopiero po kilku minutach ukazał się raport z wyniku no i dalej już znasz skutki