Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-12 of 12

Wednesday, 20.10.2010, 13:05

Autor: nikon007

Hiena, wiktor1, Spiryt, Furio

gra na jednym IP nie jest równa grze z jednego miejsca( jednego komputera)?? bo takie tłumaczenia sa troche dziwne gramy razem caly dzien z jednego IP ale nie gramy razem jeśli bylibyście w porządku to po przejęciu konta i zgłoszeniu go jak twierdzicie ze zrobiliście, to gra jeszcze w jednym klanie i w tych samych godzinach i i twierdzić ze nie ma problemu I tylko zwalać wine na innych graczy ze raczyli się odezwać oraz bledy systemu z tego wychodzi ze wy jesteście swieci a cala reszta zła. I mi...

Wednesday, 20.10.2010, 12:47

Autor: nikon007

Hiena, wiktor1, Spiryt, Furio

A moze nam sie przedstawici Pan Ban bo wszyscy inni piszą pod swojym nickiem co nie maja nic do ukrycia Brawo panie ban to juz tutaj polityke zaczynamy uprawiaci a tak na marginesie to poczytaj dokladnie a pozniej sie wypowiadaj i dziekuje twoj post bardzo mi porawil humor na reszte dnia za porownanie nas do " Pisowskie metody"

Wednesday, 20.10.2010, 12:41

Autor: nikon007

prosze o sprawdzenie kont daimon frey i sir maniek

a kim jest transporter nowym kontem zalorzonym na szybko zeby tylko skarge napisaci kultura wymaga zeby sie chociaz podpisaci pod postem jesli zarejestrowany jestes pod wymyslonym nie starcza odwagi?? to moze w takim razie sprawdzimy wszyskich z A Z , ORAL SI , Spartanie , oraz vahalli innych klanow Pozdrawiam a mój nick pokrywa się z tym w grze

Wednesday, 20.10.2010, 12:36

Autor: nikon007

cdn...

Właśnie Gracie jako moderatorzy w grze to jest według mnie bardzo dobry pomysł bo gracze mogą i na grze zapytać się o sprawy dotyczące grę Ale teraz nasowa sie pytanie dlaczego obydwaj jestesci w jednym klanie i dlaczego azkurat ten klan jest traktowany innaczej niz pozostale, i prosze nie tlumaczymy sie ze nie wiedzialem nie widzialem mnie to nie dotyczy bo graciez w jednym klanie i wiecie os sobie więcej niż inni To WY jeśli już gracie powinniście być przykładem czystej gry i wspanialej zabawi...

Wednesday, 20.10.2010, 12:29

Autor: nikon007

Hiena, wiktor1, Spiryt, Furio

Właśnie czytaj dobrze za zasiadanie hiena dostał 14 dni gdzie graja dwie osoby a z drogiej strony Antlantis za POSIADANIE 6 kont dostał tez 14 dni i twierdzi ze siedzi z "kolego" od 8 rano do 24 wieczorem na jednym kompie w jednym pokoju 7 dni w tygodniu razem planują ataki maja do dyspozycji XX armi żeby wyczaić innych graczy to przepraszam bardzo jak to nazwać ?? Bo ja mniemam pojęcia

Tuesday, 19.10.2010, 20:54

Autor: nikon007

Stop multikontom!!!

oczywiście jak karamy to karamy tak samo a nie według zasług lub znajomości za jedne mulit jest 30 dni a za to z a inne jest tylko 14 wiem już to pisałem ale to az w oczy boli i o to nam chodzi ja dostałem kare za przejecie konta Ok przyjelem kare odczekałem 30 dni i zaczelem znowu grać A Antlanis za to samo ma tylko 14 dni odpoczynku o to nam chodzi???? ja nie bylem w jednym klanie z dwoma kontami on byl i prowadzil ataki na graczy jednocześnie można tak wiecznie pisać ze ci sa zli tamci dobrzy...

Tuesday, 19.10.2010, 20:34

Autor: nikon007

bakteria, Bakteria 1

za multi atlatisa 14 dni za multi moje tez przejelem konto wiec takie samo przewinienie 30 dni za zasiadanie Tomka88 2 dni za zasiadanie hieny 14 za mamy tutaj jak na dłoni sprawiedliwości naszych wspaniałych Administratorów

Tuesday, 19.10.2010, 19:38

Autor: nikon007

bakteria, Bakteria 1

Jak nie mamy pojęcia o co chodzi to może nasz uświadomisz bo robienie tajemnice z gry na dwóch kontach i jak się już wydało to dziwnym trafem zmniejszenie kary jest dziwne i każdy bylby zaintertesowany takimi informacjiami Ja nie gram cały dzień i nie siedzę na Sypie z kolegami jak to ktoś napisał Ja mam swoje życie i grę traktuje jako zabawę i odskocznie od rzeczywistości możne warto czasem wyluzować i po prostu pojsci na piwo lub lody GRa nie jest wszystkim Ten 30 dniowy urlop miał zakończyć m...

Tuesday, 19.10.2010, 19:03

Autor: nikon007

zasiadanie

kara za zasiadanie jest od 48 h w gore ty dostałeś dosyć wysoko bo innym trzeba zmniejszać kary RÓWNOWAGA MUSI BYĆ Musi byci rownowaga zeby krzywda sie nie stala za duza przyjciolom naszego Admina

Tuesday, 19.10.2010, 12:30

Autor: nikon007

bakteria, Bakteria 1

czyli warto oszukiwać i mieć w klanie adminów wtedy wszystko uchodzi płazem kary się zmnieszaja i nie ma winnych co to robią znajomości . Osoby które chce żeby była sprawiedliwości straszy sie banami i daje ostrzeżenia tak ma wygladaci równości graczy Regulamin jest jeden i dotyczy wszystkich Pozdrawiam

Tuesday, 19.10.2010, 07:13

Autor: nikon007

przejecie

ja tez przejelem konto po innym graczu i to nie trwalo 5 miesiecy tylko kilka tygodni i nie gralem jednoczesnie na obydwuch oraz nie bylem w tym samym klanie i nie wspomagałem siebie i innych klanowiczow Ban był i był słuszny i nie mam petensi o to A tutaj konto przejęte w maju od tego czasu była prowadzona gra na obydwóch kontach lub więcej, jak WIEC SIE PYTAM jak to możliwe ze tylko 14 dni TO CO SA RÓWNI I ROWNIESI Pozdrawiam

Saturday, 11.09.2010, 22:25

Autor: nikon007

Nikon007, Biedronka

Proszę o odblokowania konta ID 7381 Login barbass Postać Nikon007