Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-18 of 18

Wednesday, 26.06.2013, 22:05

Autor: Kobayashi

szarze nie dzialaja

z tego co widziałem jak jeszcze były linki to działają normalnie tylko mając 8% szansy a 50% modyfikatora obrażeń to daje z 120 aa omni + 80 z szarży 200 aa a def bossa miał coś koło 240 więc i tak czy w szarży czy bez biją po 10... piszę z pamięci ale coś koło tego było i o to chodziło

Saturday, 11.05.2013, 20:20

Autor: Kobayashi

sety

Wiem że ten temat był już ale może warto wrócić i się zastanowić czy nie warto coś z tym zrobić teraz gdy sporo osób ma szanse lub ma sety które mogłaby by używać a nie maja żadnych bonusów.. Czy to naprawdę musi się sprowadzać do tego żeby staty jednostek i wynik walki to była różnica kto ma napchane więcej YRD w eq ( o szarży nie wspomnę bo to osobny temat) cały ten smaczek to właśnie komponowanie eq czarów a nie upychanie najlepszych run co daje max kopa... Nowe czary i większa dostępność tyc...

Tuesday, 26.03.2013, 11:48

Autor: Kobayashi

Pytanie

Nie rozumiem w czym masz problem ja juz 2 razy wychodziłem z DG do normalnego ustroju i nie miałem problemu tak samo jak zmieniajac ustrój na DG jakos dla mnie były czytelne warunki zmiany ustroju a dziwne że np nie przeszkadzała Ci w stolicy wtedy armia z ujemnym wydobyciem którą należało skasować ... masz w wiosce po kilka milionów surki a magazyny na 5- 6 lv więc zamiast płakać lepiej budować magazyny a jak zakolejkujesz kilka budynków i poprosisz kolegów z armiami mutantami to Ci surke przec...

Saturday, 16.03.2013, 16:56

Autor: Kobayashi

Wielkanoc

Dajcie jakieś nowe zwoje. Jak weszły nowe zwoje do zbroi - nie pamiętam już z jakiej okazji to było naprawdę coś fajnego a przecież mogłyby się pojawiać inne co jakiś czas co urozmaiciłoby rozgrywkę a nie w 6 epoce biegać w 3 epokowych zwojach i do tego wszyscy w tych samych.. kto ma inny zwój na nogach na nie czł niż kobalt.. no chyba tylko ci co wydropili jego mocniejszą wersję.. A możliwości są ogromne jak choćby -losowy oddział przeciwnika nie atakuje w 1 rundzie itp... itd...

Monday, 27.08.2012, 20:54

Autor: Kobayashi

Balans Ustrojów E5 - E6

Jak najbardziej sensowne propozycje jestem za wszystkimi trzema..

Saturday, 18.08.2012, 20:15

Autor: Kobayashi

Balans Ustrojów E5 - E6

Zdecydowanie pkt3. Posredni ustroj dla 6 epoki. Moze tego nie widac bo nikt tego do tej pory nie robil ale ustroj wysmiewany przez wiekszosc (bo tak naprawde jest bez sensu..) Dzieci Gaj to tez mozliwosc bezkarnego bombardowania bo mamy ochrone przed wszystkim -czyli przed atakami,oblegami i nalotami a sami majac jeszcze mozliwosc postawienia "ambony" mozemy sobie bombowac (co prawda tylko 10 sztuk ale to wystarczy zeby nie jednego trafil szlag) Nastepna opcja w 5 epoce o ktorej nikt nie powiedz...

Friday, 06.04.2012, 10:45

Autor: Kobayashi

event

Event może i ciekawy tylko niestety promuje tylko część graczy i to raczej tych co sobie dobrze radzą a to chyba powinno być tak że każdy coś dostaje a nie że są równi i równiejsi.. To jest krok który moim zdaniem w konsekwencji doprowadzi znowu do odejścia kilku osób z serwera..

Wednesday, 22.02.2012, 21:32

Autor: Kobayashi

sparing bohaterow

Jasne możemy na jutro się umówić ale szczegóły obgadamy w grze... Ja zawsze chętnie na takie spary..

Monday, 20.02.2012, 11:30

Autor: Kobayashi

Czas Wojny - przyszłość?

Rozumiem że takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień ale info nawet nie ma ani śladu zainteresowania graczami ze strony adminów wiec jestem jak najbardziej za.. nick w grze jerzys

Saturday, 18.02.2012, 16:41

Autor: Kobayashi

sparing bohaterow

Chętnie dołączę się do zabawy i jako że nie mam biżu to interesują mnie sparingi z wojem i 100 jednostek jak najbardziej mi pasuje ale mogę się dostosować z umiarem oczywiście -jestem w 5 epoce ale co tam.. nick w grze jerzys..

Tuesday, 04.01.2011, 11:55

Autor: Kobayashi

Stwórz Runę

Mam pytanie do Twórców i jednocześnie propozycję. Chodzi o runy czy byłaby mozliwośc kupienia ich samemu za punkty handlu tak jak je się sprzedaje - oczywiście po niekorzystnym przeliczniku (np podwójna wartość). Myślę że wielu osobom taka opcja bardzo by pomogła ja np szukam teraz runy EH która całkiem możliwe nie padła jeszcze od początku serwera i jakie jest prawdopodobieństwo że padnie teraz wszyscy wiemy.. zapewne podczas eventu świątecznego padło kilka fajnych zwoi i run ale żeby te zwoje ...

Saturday, 01.01.2011, 21:58

Autor: Kobayashi

Runa EH

Kupię runę EH czekam na propozycje na forum lub w grze może komuś wpadła w tym evencie...

Tuesday, 09.11.2010, 21:30

Autor: Kobayashi

Balans ras

Naprawdę nie rozumiem że po przeszło 2 latach gry dochodzi się do wniosku żeby wprwadzic zmiany które całkowicie zmienią rozgrywkę. Tak jak niektórzy pisali wcześniej wybór hero jest świadomym wyborem i każdy może szkolić dowolnego herosa. Gdy ja zaczynałem grę po raz drugi ( na poprzednim koncie doszedłem do 5 epoki i oddałem konto i też główny i pierwszy poboczny to byli ludzie) to świadomie powołałem 4 ludzi i oprócz jeszcze jednego trupa nie mam innych hero więc jakiekolwiek zmiany sprawią b...

Thursday, 05.08.2010, 15:52

Autor: Kobayashi

Kasowanie bohatera.

Czy dużym problemem byłoby dodanie możliwości skasowania istniejącego już bohatera. Chodzi o sytuację gdy powołanych jest już 16 herosów ale niestety nie ma hero tej rasy którą chcielibyśmy szkolić...

Saturday, 06.03.2010, 15:25

Autor: Kobayashi

Podwójny atak na oblegających w tym samym czasie..

W tym samym czasie pojawiły się 2 raporty i walka z dwoma różnymi armiami. http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2d8c971ea0 http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8352bcde86 ID: 41240 T1

Wednesday, 03.03.2010, 19:55

Autor: Kobayashi

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

Cytat Cytat drastic - podobno jak pomagasz w obronie - to wojsko zostaje do czasu rozstrzygnięcia oblegu - a zaatakowanie - to stara zwykła kontra Dziwne bo moje wojsko nie chce pomagać w obronie Potwierdzam. Obleg rozegrany dziś armia wysłana do pomocy obrońcom poszła na kontrę... Bylem oblegany i armia nie pochodziła z wioski obleganej. Wykluczam pomyłkę..