Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-13 of 13

Thursday, 04.02.2010, 06:57

Autor: Anakinud12

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

O widzę że moje pytanko pasuje bo też z wojem, a mianowicie to ile potrzeba woja w 2 epoce żeby wygrać przynajmniej na 1 poziomie w lokacji specjalnej

Thursday, 04.02.2010, 06:49

Autor: Anakinud12

Mam taki problem z przejściem do kolejnej epoki.

A w drugiej epoce jakimi jednostkami najlepiej iść na lokacje specjalne???

Wednesday, 03.02.2010, 07:48

Autor: Anakinud12

Mam taki problem z przejściem do kolejnej epoki.

A jeszcze jeden problem pokonałem Goliata i Gilgamesha i mam wszystko zbadane to gdzie mogę znaleźć awans jakiś.

Wednesday, 27.01.2010, 19:04

Autor: Anakinud12

Mam taki problem z przejściem do kolejnej epoki.

Jak moge zalozyc dwa przedmioty kazdy ma po 1 slocie jedo to tarcza a drogieto maczuga

Saturday, 23.01.2010, 19:33

Autor: Anakinud12

Mam taki problem z przejściem do kolejnej epoki.

A jeszcze jedno kto lepszy wilczy jeździec czy dziecie.

Saturday, 23.01.2010, 11:12

Autor: Anakinud12

Mam taki problem z przejściem do kolejnej epoki.

Magister bdybyś chciał widziec to nie chcialem zadac takiego pytania. I jeszcze jedno gier browserskich się nie przechodzi

Friday, 22.01.2010, 23:15

Autor: Anakinud12

Gospoda

Leży przed gospodą, maź już wdeptana w ziemię ale patrzy i się zastanawia czy wejść.<Dobra włażę>. Maź zamienia się w długo-złotowłosego mężczyznę o niebieskich oczach. Kobiety na ulicy szepczące do siebie o urodzie mężczyzny, który pojawił się znikąd. Wchodzi siada przy stole i go woła. Rozglądając się po karczmie myśli <Dlaczego się tutaj bawią nie powinni być wezwani pod broń walczyć z aliantami?>Westchnął<Dziwne rzeczy się tu dzieją>.

Friday, 22.01.2010, 22:55

Autor: Anakinud12

Charakterystyki postaci

Imię: Giovanni Nazwisko: Rouzaeu Rasa: Kosmita-Człowiek Zawód: Łowca głów Pochodzenie: III Rzesza Wygląd zewnętrzny: Nieznany może przybierać rożne wyglądy(tylko męskie). Charakter: Jego celem jest Roosevelt,Stalin i Churchill do tego jeszcze wszyscy dowódcy aliantów. Broni gen. III Rzeszy i ich złota. A więc łatwo go zdenerwować, mówiąc, że należy się do aliantów. Ale powstał z mazi więc może się w nią zamienić, a ona widzi w podczerwieni. Zdolności specjalne: -Zmiana we wszystkie postaci(Męski...

Friday, 22.01.2010, 20:49

Autor: Anakinud12

Mam taki problem z przejściem do kolejnej epoki.

Siema. Mam taki problem chce przejść do drugiej epoki to muszę zabijać tych bossów. A jeżeli muszę to gdzie ich znaleźć.