Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 129

Monday, 10.09.2012, 23:54

Autor: annaasakura

Lista Zmian - v. 1.2.1

no tak... i teraz zacznie się kolejna litania marudzenia. Zauważyłam zależność że za każdym razem gdy cos jest zmieniane to pojawia się narzekanie, nie ma zmian, znowu marudzenie. Daimon rozumiem twoje rozgoryczenie ale wcześniej wybrałeś ustrój militarny bo chciałeś wojować, zrozumiała i naturalna rzecz. No to skoro wcześniej wybrałeś teraz za zmianę trzeba by zapłacić. To tak jak by Twórcy gry zrobili rebalans epok i np jednostki zaczęły by kosztować mniej plutonu to kązy domagał by się zmiany...

Monday, 27.08.2012, 14:59

Autor: annaasakura

Balans Ustrojów E5 - E6

Znam takie przysłowie: Ten się śmieje kto... Nie baw się we wróżkę bo kiedyś na tym forum był post że gracze nigdy nie przejdą do 4 epoko bo jest dużo gorsza od 3 co generalnie każdy z nas uznał za fakt a mimo tego czasem jak mapę przeglądam to widzę nawet jakiś graczy w 6 epoce... wow. Więc proponuję skończyć to biadolenie na forum i skupmy się na tym co jest zależne od nas! Ewentualnie jest jeszcze druga opcja - można się dalej nad sobą użalać i o wszystko obwiniać mechanizm gry... W sumie czy...

Monday, 27.08.2012, 14:49

Autor: annaasakura

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat wypowiedzi "Pirat" Człowieku otrzasnij sie, jaka szansa? bombardujecie niszczycie dluga prace ludzi a wam nie mozna zrobic nic i to jest szansa twoim zdaniem? nie za dużo tu emocji? "niszczycie dluga prace ludzi"? Człowieku to jest TYLKO gra. Jeśli element gry jakim są naloty ma Ci rujnować życie to albo zakończ przygodę z Time Edge albo włącz ustrój DG który został specjalnie przygotowany właśnie dla graczy którzy chcą simować. Gra ma dawać rozrywkę i uprzyjemniać czas a co niektórzy tra...

Tuesday, 19.06.2012, 18:17

Autor: annaasakura

60 lvl gracza

czyli mam rozumieć że herosa nie da się już rozwinąć bo nie przybywa mu doświadczenia?

Tuesday, 12.06.2012, 07:24

Autor: annaasakura

Euro Event

wyższa epoka = lepsze runy. Nie dziwcie się że skoro miesiącami siedzicie w 3 epoce to macie niskiej jakości runy. Trzeba się rozwijać.

Monday, 04.06.2012, 17:14

Autor: annaasakura

Zróbmy porządek z lokacjami specjalnymi.

Sushi, dzięki za informację ale to nie jest odpowiedź na propozycję która była złożona... hm... dawno przed rozpoczęciem pisania patha. Czy taki pomysł jaki został zaproponowany nie jest wart wprowadzenia nawet w bardziej odległym terminie?

Sunday, 03.06.2012, 15:24

Autor: annaasakura

Zróbmy porządek z lokacjami specjalnymi.

po okresie półtorej roku od założenie tego wątku proszę twórców o wypowiedź w temacie.

Monday, 09.04.2012, 18:52

Autor: annaasakura

Prefix wisior/pierścień (3) - dam do 15k PH

Kupię wisior lub pierścień z 3 dziurami. Ważne aby był prefixowany. Obojętnie czy z czarem czy bez - dam do 15k PH

Sunday, 08.04.2012, 11:32

Autor: annaasakura

event

Wesołych świąt marudy

Sunday, 11.03.2012, 11:39

Autor: annaasakura

Zróbmy porządek z lokacjami specjalnymi.

cześć, może czas wrócić do tematu?

Tuesday, 27.12.2011, 15:04

Autor: annaasakura

biżuteria(3) a czer 2 slotowy

Pytanie... co się stanie jeśli do biżuterii z 3 slotami wepchniemy zwój na 2 runki? Zostanie wolne miejsce czy jest to nie wykonalne?

Monday, 26.12.2011, 09:32

Autor: annaasakura

Poszukuje klanu - jestem w 5 ep

Witam, Szukam klanu w którym będę mogła grać z ludźmi którzy rozumieją że jest to tylko gra i lubią się dobrze bawić. Jestem osobą pełnoletnią oraz aktualnie w 5 ep - to chyba największe atuty. Hero główny 41 lev demon. Poboczni: 39, 37, 34, 21 Propozycje oraz pytanie na PW w grze - odpisze na każdą.

Sunday, 30.10.2011, 16:16

Autor: annaasakura

Problem Techniczny Dla Czego Moje Wojsko Stoczyło Walkę

choć może Ci się to wydać dziwne to gra jest podzielona na 1 minutowe "tury". Wojsko wróciło w tej samej minucie co był rozegrany atak. Mówiąc prościej: przeciwnik doszedł ale jego wojsko stało pod Twoją wioską do końca pełnej minuty... w tym czasie wrócili też Twoi

Monday, 24.10.2011, 17:43

Autor: annaasakura

I Co Dalej Z Te ???

A teraz Panowie, zatrzymajcie się i popatrzcie jak wygląda rzeczowa dyskusja w waszym wykonaniu. Zero konkretów... zero pomysłów... zero ustępstw... no zupełnie tak jak by ktoś wam grabki pozabierał i chciał z piaskownicy powyganiać... Ej!!! Hallo! Każda strona ma racje bo racja zależy od strony z której patrzymy ale może czas by jedna strona(ta która jeszcze nie podała) napisała jakie ma oczekiwania...

Sunday, 23.10.2011, 17:16

Autor: annaasakura

Zróbmy porządek z lokacjami specjalnymi.

może czas reaktywować pomysły w których nie doczekaliśmy się wypowiedzi w kwestiach formalnych z "góry" ?? I tu już nie chodzi o czepialstwo a zwykłą grzeczność... ktoś coś pisze to warto by odpisać i podać swoje oficjalne stanowisko...

Sunday, 23.10.2011, 12:27

Autor: annaasakura

I Co Dalej Z Te ???

Trochę mnie to już śmieszy... nie rozumiem pewnych schematów które się wytworzyły. To chyba normalne że jeśli ktoś komuś za skórę zalazł jakiś czas temu to teraz miło mieć nie będzie. Po jednej i po drugiej stronie są gracze którzy choć by nie wiem co będą pewnym osobnikom życie utrudniać i to jest pewnik. Ja osobiście mam już dość pewnych sytuacji. Przestałam już dawno interesować się tym co się dzieje na moim serwerze... zresztą już dawno odeszłam z aktywnej "polityki" i stałam się tylko staty...

Monday, 15.08.2011, 23:08

Autor: annaasakura

update gry

to jak z tym upgrade'm ? będzie... można prosić o info?

Sunday, 31.07.2011, 20:47

Autor: annaasakura

update gry

hm... nie wiem czy to przypadkiem nie błąd ale ostatni update gry był ponad pół roku temu!!!! v. 1.1.2 22 grudnia 2010

Monday, 02.05.2011, 19:47

Autor: annaasakura

Kolejny event

albo rozsądniej było by zostawić 12 wyprawa a mnożyć ilość zdobywanego na nich doświadczenie razy 5.