Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-18 of 18

Wednesday, 14.01.2015, 14:02

Autor: Fajfus

Opcja wcześniejszego ukończenia budowy budynku

pojawiła się opcja natychmiastowego ukończenia budowy kosztem dodatkowej ilości surowca czy wymagana ilość surowca nie mogłaby się zmniejszać wraz upływem czasu budowy budynku ?

Saturday, 20.12.2014, 16:31

Autor: Fajfus

obleg kolegi - nnie zakończył się o czasie

Atakujący: Sennar Klan: Wilgotna Myszka [WMY] Akcje: 0 / 0 Obrońca: kaban Klan: - Akcje: 0 / 0 Wioska: Meritea [277,228] Rodzaj oblężenia: zamiana wiosek Dołączenie do oblężenia: Zakończono Zakończenie oblężenia: Oczekiwanie na wynik [ DOŁĄCZ DO OBLĘŻENIA ] miał sie zakończyc dzisiaj ok 11 tej w południe - coś się pozmieniało czy jakiś bug ? prosimy o pomoc

Saturday, 20.12.2014, 12:04

Autor: Fajfus

właściwie wypadałoby Was wszystkich wyłączyć

za bicie piany i udawadnianie kto ma rację idźta lepiej choinkę ubierać

Friday, 19.12.2014, 12:32

Autor: Fajfus

zmiana v 1.2.2 chora jak ten kraj

czyli wszyscy DG mogą spokojnie olać tę grę ciepłym .... wystarczy logowanie raz na miesiąc z sentymentu ciekawe co równie genialnego wprowadzone jest (będzie) w pozostałych ustrojach...

Friday, 19.12.2014, 11:10

Autor: Fajfus

Bob 2014

dla mnie cała gra została sprowadzona do budowania ochronek i przenoszenia surki co wiąze się z przesiadywaniem przy kompie po zmianie epoki nie podskoczę grającym dłużej w 6e i mutantom żadnych nowinek dających jakąś grywalność tej grze wypadałoby po skończeniu premki wybrac DG i logować się okazjonalnie rozumiem że długie budowanie może ma skłonić do zmiany epoki, ale będąc w 6e staje się którymś momencie przed ścianą i zaczyna brakowac motywacji - może jakieś ekstra misje po spełnieniu określ...

Wednesday, 01.10.2014, 18:17

Autor: Fajfus

Serwer padł??

co jest ? jedni mają dostęp a inni nie

Wednesday, 01.01.2014, 19:27

Autor: Fajfus

event podsumowanie

Cytat wypowiedzi "renifer" Tajpan nie wiem skąd ty nabrałeś takie wyniki z Eventu jak cały prawie server z T2 podawał linki o dropie z lokacji. ja poza eventem experiens miałem 156 - 160 % pkt a w Evencie 90 -78 pkt experiensu i drop FEH,UR,RAD i żadnego zwoja.... Na t2 u mnie tylko śnieżna zamiec i ruchome piaski EOL DAG YR pierscionek i pare wisiorków = wszystko pospolite żadnego nietuzinkowego uzbra eksp za lokacje poniżej przeciętnego poza eventem

Monday, 30.12.2013, 12:47

Autor: Fajfus

to po co ten event ustrojowy ?

kompletnie nic nie daje logicznym byłoby zniesienie ustroju aby opuszczone a dobre wioski mogły być przejete przez słabszych graczy na przykład w obecnej formie to kompletna kicha - ktoś chciał błysnąć - a wyszło jak u tego chłopa z anegdoty o planowaniu chłop zaplanował sobie coby pierdnąć ale się zesr..... gratulacje - kończę premium i długi urlop od tego badziewia - szkoda czasu

Monday, 23.12.2013, 12:05

Autor: Fajfus

ewentualny event

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Event się włączył bez problemu. chyba zezarło "y" - powinno być "Event się wyłączył bez problemu"

Friday, 06.04.2012, 07:56

Autor: Fajfus

event

Ci co zgromadzili juz surki po pachy budujcie, budujcie, budujcie, i jeszcze raz budujcie... i na koniec strzelcie sobie baranka ... (cukrowego)

Thursday, 05.04.2012, 19:27

Autor: Fajfus

event

ten event jest ustawiony pod konkretnych graczy którzy wczesniej mogli się zaopatrzyc w surowce i dropy (stąd te wysokie stawki na aukcjach za byle bdziew) nie zamierzam siedziec przy kompie bez przerwy w święta idiotyzm i manipulacja

Wednesday, 28.12.2011, 14:24

Autor: Fajfus

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku - Paczka prezentów od BWTeam

już pal licho super trofk,i ale na osiem wypraw 6 pustych to rzeczywiście są powody do zachwytu

Monday, 26.12.2011, 16:38

Autor: Fajfus

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku - Paczka prezentów od BWTeam

no a dla tych z 3E gdzie dropi jak nie królowa ? nie mam wymagań chociaz WYn zeby wpadł na fernira czy molocha z czym isc ? - moze sprbuję bo na razie tylko artur i cień padli

Monday, 26.12.2011, 16:33

Autor: Fajfus

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku - Paczka prezentów od BWTeam

pierwszy raz poszedłem żeby artura połozyc a tak to na królową chodzę bo na 4E jestem za słaby ale na królowej zamorska figa z makiem

Monday, 26.12.2011, 16:03

Autor: Fajfus

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku - Paczka prezentów od BWTeam

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a06f00ba03 to na razie najlepsze - jestem zachwycony nie spodziewałem się biżuterii ze slotami ale chociaż jakąś runkę WYN czy HAAL na razie tylko ten event dołuje (

Monday, 26.12.2011, 15:40

Autor: Fajfus

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku - Paczka prezentów od BWTeam

Enent ? ewentualnie tylko kicha - żadnej różnicy - nawet najzwyklejsze badziewie ze slotem nie wpadło od wczoraj czy zwój może nie mam farta ?

Thursday, 18.11.2010, 14:33

Autor: Fajfus

zniknięcie wojska po oblegu

podobny problem - wczoraj wysłałem 3 armie (były na kumulacji w jednej wiosce) na grabież która terwała ok 24 godzin - powrót na 14 dznia dzisiejszego - w miedzyczasie dostałem oblega który trwał do 13.30 (ciekawy zbieg okoliczności) - wioska została przejeta przez wroga bez walki - armia macierzysta przestała istniec - hero do wskrzeszenia. natomiast dwie pozostałe armie znikneły - nie wracają do swoich wiosek - pobierają surowiec na utrzymanie i herosow nie widac do wskrzeszenia prosze o rozwi...