Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-13 of 13

Friday, 09.04.2010, 16:35

Autor: John_Weedman

Ekonomia reputacji wg Graczy

Ja reputacji mam nie dużo, krótko gram więc po części to też jest przyczyną. Jestem w drugiej epoce, więc mogę powiedzieć tylko jak wygląda zdobywanie rep. dla dwóch pierwszych epok. U głównego hero trudniej było zdobywać reputację, dlatego że ciągle chodziłem na lokację. W przypadku grabieży napotykałem albo dobrze rozwiniętych hero (często latających), lub cienkich (powiedzmy 1 - 3 lvl). Ciągle rozwijając bohatera na lokacjach stawałem się coraz lepszy, więc za cienkich hero reputacja już nie ...

Wednesday, 17.03.2010, 15:13

Autor: John_Weedman

Lokacje specjalne - poziom trudności, a wynik wyprawy

Rozumiem że trzeba dobierać jednostki do lokacji, ale mam problem z Wielką Niedźwiedzicą i Seteh`em. Na liście lok.spec. jest napisane że: 27. Kryjówka Zwierzołaka 3 KEN Wielka Niedźwiedzica Ep2: Hop R: 1;2;3 Czyli powinienem tam iść z Hoplitami i Rydwanami, czy proporcje 5 Rydwanów, 5 Hoplitów są ok? Lokacja Wieża kości bosseteh 30. Wieża Kości 4 Seteh KEN Ep2: Leg R: 1;2;3;4 Rozumiem że 5 Legionistów i 5 Rydwanów powinno starczyć na niego. Niestety nigdy nie udaje mi się Raport od Seteh`a: htt...

Saturday, 13.03.2010, 16:30

Autor: John_Weedman

Lokacje specjalne - poziom trudności, a wynik wyprawy

Dlaczego podane punkty trudności przy lokacjach specjalnych nie są adekwatne do wyników wypraw w rzeczywistości ? Podam przykład: Piramida Arachne; poziom 4; poziom trudności 26 - pokonuję Minotaura, zaliczam lokację wraz z 10-ma legionistami. Udaję się na Grotę zła poziom 2; poziom trudności 22 - wynik ginie 10 legionistów. Wiem że ilość napotkanych strażników jest przydzielana losowo, ale dlaczego występuje aż taka rozbieżność ? Czy nie można tego zmienić, żeby poziom trudności lokacji jakoś o...

Monday, 01.03.2010, 11:29

Autor: John_Weedman

Ujemne punkty wypraw?

Niestety nie miałem premium, ale mój znajomy wykupił premium (dla mnie to hołd lenny) i za to dostałem dzień premium. Co z tego że dają premium, jak później mi wskakują ujemne punkty. To zwykłe oszukiwanie ludzi. Banda dysydentów!

Sunday, 28.02.2010, 23:58

Autor: John_Weedman

Ujemne punkty wypraw?

Mam pytanie, dlaczego pojawiło mi się coś takiego, czy jest to bug? Wykonaj zadanie w lokacji specjalnej Ilość możliwych do wykonania wypraw: [b]-4 [/b] http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=select…23&typeAction=8

Wednesday, 24.02.2010, 00:11

Autor: John_Weedman

Runy

Dzięki, wrzucam runy.

Wednesday, 24.02.2010, 00:10

Autor: John_Weedman

Propozycje

Dzięki za numerki! Temat do zamknięcia.

Wednesday, 24.02.2010, 00:08

Autor: John_Weedman

Propozycje

Dzięki rumi ,wszystko jasne. Możecie zamknąć temat.

Tuesday, 23.02.2010, 18:28

Autor: John_Weedman

Runy

Czy warto umieszczać runy w jedno - slotowych przedmiotach, czy lepiej poczekać aż wypadną jakieś itemki z dwoma slotami???

Tuesday, 23.02.2010, 18:12

Autor: John_Weedman

Dobór innych jednostek do T - Rexów

A jeśli wysłał bym na 3 poziom T- rexów: 5 rydwanów i 5 legionistów to jest możliwość wygrania? Ewentualnie czy z tymi jednostkami da się przejść 4 poziom?

Tuesday, 23.02.2010, 18:08

Autor: John_Weedman

Propozycje

Jestem w drugiej epoce i dziwi mnie to, że jednostki konne poruszają się dużo wolniej od piechurów. Dajmy na to miecznik porusza się z prędkością 130, a bardzo dobra jednostka nomadzi poruszają się z prędkością 40. W/g mnie to te najtańsze jednostki powinny poruszać się wolniej. A wraz z możliwością rekrutacji lepszych jednostek, powinien zmniejszać się czas marszu.

Sunday, 21.02.2010, 13:49

Autor: John_Weedman

Propozycje

Mam kilka propozycji, a mianowicie: 1.Dlaczego nie można anulować grabieży surowców np. Mam dwie wioski w dwóch miejscach, bardzo daleko od siebie. Przez przypadek wysłałem wojska z wioski A na grabież w okolice wioski B, teraz muszę czekać 4h zanim dotrą do celu. W/g mnie powinna być opcja anuluj grabież, co mogło by być rozwiązane tak jak z wysyłaniem wojska do drugiej wioski. 2.Dlaczego zakładając klan mamy tak mało możliwości? Nie mamy tu praktycznie nic oprócz wysyłania wiadomości do członk...