Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-8 of 8

Sunday, 03.06.2018, 07:56

Autor: wolfelof

Problem z działaniem TE na serwerze Mezopotamia T1

Witam szanowni administratorzy Jest problem z TE na serwerze T1 - nie wyswietlają sie w żadnej z zastosowanych przeglądarek opisy przedmiotów w zbrojowni, nie zmieniają się strony z przedmiotami w zbrojowni, na mapie nie da się wysłać ataku (z pozycji mapy) nie wyświetlają się okienka z czynnościami dotyczącymi wioski, na liście klanów nie wyświetlają się czasy dołączenia poszczególnych graczy do expedycji klanowych. Proszę o pilne rozwiązanie problemu Pozdrawiam Wolf Gracz wolfelof ID: 15274 Lo...

Sunday, 18.11.2012, 11:29

Autor: wolfelof

Rozwój Stolic

Witam serdecznie Pytanie do dyskusji Państwo admini skoro wprowadziliście ustroje polityczne i zainwestowaliście w wzbogacenie stolic to co bedzie z bohaterami głównymi Dlaczego nie dać możliwości dalszego rozwoju głównego bohatera na nie tylko 65% doświadczenia. Chyba czas coś z tym zrobić?? Oczekujemy rozwiązań i propozycji.

Wednesday, 21.09.2011, 20:29

Autor: wolfelof

Wymiana

Panowie Popieram Roberta i Olego Pomysł jest bardzo dobry. Nie będę się rozpisywał każdy ma swoje zdanie ale jestem jak najbardziej za wprowadzeniem takiej opcji, nawet można by na jakiś czas wprowadzić - gracze szybko przetestują nowe możliwości.

Thursday, 08.09.2011, 12:49

Autor: wolfelof

Drop

Witam serdecznie nie bedę się rozpisywał na temat dropu Ole już to uczynił - ale mogę powiedzieć że w pełni potwierdzam racje Olego Osobiście "chodzę" na Samaela, Trole poz. 5 i Fenrira - i niestety nic nie mogę trafić. Ponadto często wracam z pustymi rękami lub z 1 lub 2 przedmiotami najniższej klasy lub runki ?x Feh Niestety to samo dotyczy zwojów straszna bieda - piszecie "Admini" o tym że na lokacjach 6 epokowych pada najwięcej - może to prawda - ale najczęściej i najwięcej to pada ale bohat...

Monday, 31.01.2011, 21:36

Autor: wolfelof

Zmiany

1. Gra bez oblężeń ciut straci sens 2. Zwiekszenie dropu - jak najbardziej ale jednocześnie wprowadzenie wiekszej ilości lokacji i również zwiększenie trudności lokacji 3. Podwojenie wydobycia w stolicy - jak najbardziej

Friday, 19.11.2010, 14:44

Autor: wolfelof

Pierścień +3

Zakupię pierścień +3 zwykły lub prefixowany +3 Zakupię Mistyczną zbroję łuskową + 3 Czekam na oferty Dzięki pozdrawiam

Tuesday, 07.09.2010, 13:55

Autor: wolfelof

Okradają nas:D

Zgadzam się z Ole manie też się taka sytuacja na Samaelu trafiła i czasem zdarza się że bohater czarów nie rzuca mimo że są do jego dyspozycji.

Friday, 06.08.2010, 11:33

Autor: wolfelof

Kupię Awatar

Kupię Awatar Ognia lub Awatar ziemi dla bohatera człowieka mam rozwinięty i krąg Piekła i krąg Żywiołów chętnych proszę o podanie za ile chcą sprzedać takowy zwój