Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-19 of 19

Friday, 19.03.2010, 12:36

Autor: Ferior

Bohater ....

Dwa pytanka .... 1-Czy mogę mieć dwóch bohaterów w armi ? 2- Jak to możliwe ... ktoś mnie zaatakował mając 31 dzikich ludzi 4 wilczych jeźdźców 13 Dzieciąt Mostadonta 5 władcami tygrysów A jego bohater rasa - Człowiek poziom - 10 Sloty Armi - 10 (1) HP 366 (200) Atak 110 AA-Atak 10 obrona 45 ITP.... Czy można mieć asz taką armię !!!

Monday, 15.03.2010, 15:53

Autor: Ferior

Ewolucja do starożytnośći :-) - Czy jednostki zostają ? ... pytania od 1 do 9 ...

Dzięki o i jeszcze dwa ... gdzie jest symulator i czemu na forum pokazuje że napisałem 0 postów jak razem napisałem 13 ?

Monday, 15.03.2010, 15:49

Autor: Ferior

Przedmioty - Nigdy ich nie dostałem :-(

Hahaha ... ... coś znalazłem ... jakieś sandały po pokonaniu Goliata ... nareszcie Michoxx ja zawsze pokonuje wszystkich ... no oprócz kolesia który czasami mnie farmi z starożytności .Jeśli chcecie odpowiedzieć na trudne pytania to zapraszam ... Kod źródłowy PHP 1 http://forum.czaswojny.interia.pl/index.php?page=Thread&threadID=4106&pageNo=1

Monday, 15.03.2010, 15:37

Autor: Ferior

Ewolucja do starożytnośći :-) - Czy jednostki zostają ? ... pytania od 1 do 9 ...

Nie .... Nie boli nie gryzie a połyka w całości .... ... Może znajdzie się ktoś ambitny i cierpliwy kto odpowie na te pytania ...

Monday, 15.03.2010, 15:26

Autor: Ferior

Ewolucja do starożytnośći :-) - Czy jednostki zostają ? ... pytania od 1 do 9 ...

Mam problem .... gdyż chcę przejść do następnej epoki a ... 1.Czy jeśli przejdę do nast. epoki to czy jednostki zostają (wilczy jeździec ... itp.) czy też ewoluują albo może ulegają zniszczeniu ? 2.Czy po ewolucji dostane następne pola pod zabudowę ? 3.Czy mój bohater dostaje dodatkowego expa za przejśćie do starożytności ? 4.Czy coś się zmienia w interfejsie ? 5.Czy dostaje dodatkowe surowce po przejściu do następnej epoki ? 6.Czy moje budynki dostają dodatkowe lvl. czy go tracą po przejściu do...

Monday, 15.03.2010, 11:35

Autor: Ferior

Jak nagrać filmik z gry ???

Dzięki .... niedługo będzie już na youtube !

Sunday, 14.03.2010, 14:25

Autor: Ferior

Jak nagrać filmik z gry ???

Mam pytanko ... jak nagrać filmik z gry np: Hunting Unlimited ? proszę o odpowiedz

Sunday, 07.03.2010, 13:02

Autor: Ferior

Przedmioty - Nigdy ich nie dostałem :-(

Dzięki .... Najwyraźniej Nie potrzebnie się męczyłem o i jeszcze jedno czy jeśli wioska na np.3lv (Totem poziom 10) to dostaje z tego jakieś bonusy czy tylko wygłąd się zmienia (rzecz jasna na mapie świata) ?

Sunday, 07.03.2010, 12:54

Autor: Ferior

Przedmioty - Nigdy ich nie dostałem :-(

Wiec mam (Znowu) Pytanie ale tym razem dotyczące przedmiotów .... codziennie wysyłam swego bohatera z Armią do lokacji specjalnych (6 razy dziennie) i nigdy nie zdobywam przedmiotu (robię tak od 9 dni) walczyłem z charpiami , upadłymi Strażnikami , Niedźwiedziem , Tygrysem szablozębnym , Wilkołakiem samicą , Wikołakiem samcem i dionozałrami ... ale walcząc z nimi nigdy nie dostałem przedmiotu co mam zrobić żeby dostać przedmiot ? A może to bug ? proszę o pomoc !

Saturday, 06.03.2010, 16:33

Autor: Ferior

Pomoc !!!! - handel

Acha .... nie wiedziałem .... a tak drogą idąc to jak zrobić żeby Wioska (Miasto) euwolowało (LEVEL UP) na wyższy poziom bo mam drugi poziom i nie wiem jag go podnieść ?

Saturday, 06.03.2010, 16:16

Autor: Ferior

Pomoc !!!! - handel

O co w nim chodzi w wersji 0.8.7 mogłem dawać oferty (handlowe typu 100 krzemienia za 200 kamienia ...) ale w wersji 0.8.8 dy daję 245 krzemienia za 490 kamienia wyskakuję mi BŁĄD "Ilość oferowanego surowca musi wynosić min.100 i być podzielona przez 100 !!!" (Tak drogą idąć karzda liczba jest podzielna przez sto ) O co w tym chodzi ???? proszę o pomoc .