Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-9 of 9

Saturday, 10.04.2010, 19:58

Autor: REWANZ

Żałoba narodowa

Wyrazy najszczerszego wspolczucie dla rodzin i znajomych ofiar katastrofy wiadomosc ta wstrzasnela nie tylko mna ale cala polska to kolejna danina jaka zarzadal od nas polakow KATYN

Friday, 09.04.2010, 09:59

Autor: REWANZ

Ekonomia reputacji wg Graczy

cytuje Wiec moze byscie zaczeli sie wypowiadac na temat bo za niedługi czas bedziecie płakac ze nie mozecie isc na eventy bo nie mozecie zdobyc reputacji. A teraz jest włąsnie chwila na to żeby cos zmienić w systemie zdobywania reputacji . Wiec skonczcie z tymi głupimi komentarzami w stylu "mi jest do niczego nie potrzebna" i moze napiszcie cos konstruktywnego na temat. widze ze lubisz krytykowac innych popatrz na siebie twoje posty tez nic konstruktywnego nie wnosza skoro jestes tak dobry post ...

Thursday, 08.04.2010, 18:13

Autor: REWANZ

Ekonomia reputacji wg Graczy

w pewnym sensie moze i tak faza testow oki macie wszystkie wyniki ich pozytywy jak narazie nikomu nie znane ewentualne propozycje gdzies tam we mgle i czym tu sie cieszyc

Thursday, 08.04.2010, 17:51

Autor: REWANZ

Ekonomia reputacji wg Graczy

czyli wszystko to wyglada tak mam zabwke ale nie wiem co z nia zrobic

Thursday, 08.04.2010, 16:40

Autor: REWANZ

Ekonomia reputacji wg Graczy

cytat Punkty reputacji są zasobem, który będzie wykorzystywany w grze w późniejszych zadaniach. tylko pytanie kiedy to jest to w pozniejszym etapie co w ogole znaczy to slowo pozniej za rok dwa a moze trzy lata wolne zarty

Thursday, 08.04.2010, 16:28

Autor: REWANZ

Ekonomia reputacji wg Graczy

nie rozumiem w ogole po co to komu jak i tak to nic komplenie daje

Tuesday, 06.04.2010, 08:31

Autor: REWANZ

adres emajl

probuje sie zarejestrowac n a grze ale niestety nie moge poniewaz otrzymuje odpowiedzi ze ten adres jest juz zajety nie gram na zadnej grze poniewaz skasowalem konta a zrejestrowac sie nie moge chyba cos jest nie tak z ta rejestracja u was

Friday, 02.04.2010, 16:42

Autor: REWANZ

oddam konto

oddane

Friday, 02.04.2010, 06:54

Autor: REWANZ

oddam konto

konto na t2 nick rewanz epoka 4 \pozycja w rankingo 37 zdecydowanie oddam